• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

11. decembra 2017 
@bambula1307 a boky se normálně roztírají nějakou plastovou kartou??
27. mar 2013 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lussy23 mio mao je rozpravka, chodi to na detskom programe JimJam.....:slight_smile:)) asi si sa s tym nestretla, kedze nemas male detusky:slight_smile:
27. mar 2013 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jakelina Majka ja som to robila tak ze som trocha naliala na stred a potom som sa snazila tenkym pramienkom z hrnca liat tak aby to po bokoch tieklo..nakoniec som rozotrela hladkym dlhym nozom cez stred az ku krajom, nech stecie prebytok a potom boky som tym nozom zospodu z papiera co stieklo natrela....zamaskovala co bolo treba, je to dlho makke a mas dost casu na maskovanie...potom len prelozis na cisty papier a das stuhnut..trochu dlhsie tuhne. :wink:
27. mar 2013 o 22:30  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@vlada111 No ved najstarsi syn mi postrazi, aj 2-3 hodiny , ale vzdy len jedneho z malych. :wink: :slight_smile: Aj mm si vezme aj polovicu deti do firmy :grinning: no najmensieho mu este nedam !!!!! :frowning2: len tak na par minut ,aj to mi ho vrati poväcsinou s typlom na cele alebo odretym kolenom :rolling_eyes: ale o tych starsich troch sa v pohode postara. Lenze odkedy mame tych dvoch najmensich , co je uz tri roky, tak teraz prvy krat ich mal vsetkych styroch naraz :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Nasi dvaja pubertaci maju teraz 2 tyzdne prazdniny , tak je u nas veselooooo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. mar 2013 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@pipka ooo dakujem pekne :slight_smile:
27. mar 2013 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
tak a na dnes fajront, 3200g, orechovy korpus, parizska slahacka kokosova:slight_smile: pre milovnika skupiny Tři sestry
27. mar 2013 o 22:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (24)
super :slight_smile: ako sa ti robilo s čiernou? mňa čaká čierna pre milovníka depeche mode, trošku sa toho desím :sweat_smile: @aduskatt
27. mar 2013 o 22:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@wera.g uplne v pohode, obvykle na to miniem zvysky zafarbenej potahovky, to zmaglim dokopy a pridam extragelovku, robim to zo Smartflexu
27. mar 2013 o 22:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
moja prvá ružička na stopke, ešte potiahnem tortušu a idem do hajan :slight_smile:
27. mar 2013 o 23:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (40)
jáááj no super vedieť, ja tu mám plný kýbel bársjak zafarbených hmôt, no tak využijem :slight_smile:) hoci šiknú sa, že si nemusím kvôli troške farbiť hmotu :slight_smile:) a nepraská sa, nie je taká zašedlá? či si ju striekala leskom? @aduskatt
27. mar 2013 o 23:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@wera.g ona ked chvilu postoji, este stmavne, ak myslis cierny sprej, , tak nie, je len naperletovana
27. mar 2013 o 23:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@wera.g to akoze prva...tak ta sa ti naozaj vydarila krasna je...
27. mar 2013 o 23:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
baby tak je to v kybli :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,zaplatia tolko kolko bude stat torta aj praca na nej.Takze cez sviatky môzem zacat so 7 postavickami,holubmi a prasiatkami.Ale ako to bude vyzerat komplet, to este ani vevericky netusia :grinning: ,ach jo,ani cena ich neodradila ...
28. mar 2013 o 00:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@daducha no som zvedava na vysledok:slight_smile:)
28. mar 2013 o 00:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@chavierka nie,nie...zelený kruh,papier na pečenie,červený kruh a až potom som celú potiahla...macko nie je ničím potretý...v mmf je čokoláda,tak asi preto a ruky si natieram cerou...jeeej...máme skoro rovnakých Tomáškov :wink:
28. mar 2013 o 00:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
práve dokončená,ráno do práce a večer zase piecť..no stojí nam to za to ? :slight_smile:
28. mar 2013 o 01:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (27)
baby tak tu je moj vytvor...zadanie, okruhla, cesta ako na torte co som robila jednu, tak som pochopila ze okolo torty, znacka s prikazanou rychlostou, lamborghini a niekde meno... ale... mne sa tam ta znacka vooobec nehodi :frowning2: co ted? necham tak ked chceli, ci skusim vykecat bez znacky? :unamused:
28. mar 2013 o 02:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (33)
@broucek2 jej ta je krasna aj mala je zlatunka
28. mar 2013 o 03:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
baby mna porazi z toho tomasa lieta mi kade tade,ako to,ze vy mate tie torty krasne rovne a drzia tvar?idem spat uz na to nemam nervy :stuck_out_tongue_closed_eyes: som zvedava co z toho bude aky mutant :cry:
28. mar 2013 o 03:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ajka82 ved je nádherná v pohode aj so značkou anozaj....a ked ju tam chceli isto by som ju tam nechala je dobrá
28. mar 2013 o 06:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
dievčatá potrebujem zachrániť....na sobotu torta pre futbaloveho rozhodcu :grinning: mam trapny navrh ale potrebovala by som zopar napadov lebo net 0 bodov :unamused: rozmyšlala som okruhku zelenu ako travnik prehodit akoby male tričko pasikave rozhodcovske, pistalku zlatu a červenu a zeltu kartu ale sa mi to tam asi nezmesti koncept ziadny des
28. mar 2013 o 06:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ajka82 Mne sa praveze paci s tou znackou a cislom.........ozivy to torticku :wink: :slight_smile: Bez znacky by to bolo take obycajne :pensive:
28. mar 2013 o 07:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lokalistin mne sa hybala ta barbie, lebo bola vysoka, tak som ju prepichla a zpevnil dvoma spajglami,Jedna vzadu a jedna vpredu....vid foto v dvojke v postupe, ta zadna spajgla nie je na fote, len tu vpredu je vidiet pretrcat :sweat_smile:........ dala som zatuhnut a na druhy den, nez som ju isla natriet maslovym kremom, tak som tu vytrcajucu spajglu vytiahla, a uz bola total pevna :wink: :slight_smile: Tak ked by som natrela Tomasa, dala by som tiez na dvoch miestach pretrcajucu spajglu, jednu dopredu a jednu dozadu :wink:..... nechala zatuhnut a potom sa tie dierky tak, ci tak zamaskuju maslovym kremom a potahom. A nic sa ti nezosunie, nerozpadne :wink: :slight_smile:
28. mar 2013 o 07:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Dobré ránko dievčence :slight_smile: Idem robiť mramorový do srdca. Je to celkom veľké srdce, v tej šírke ako sú oblúky má 30. Bude mi stačiť 1 a pol dávky, teda zo 6 vajec? Moc ďakujem :slight_smile:
28. mar 2013 o 07:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky jak velký problém je, když do bílkový polevy nedám citron? manžea ho dodělal a já si nevšimla a teď nemám kam skočit, je to jen pro domácí účely
28. mar 2013 o 07:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sticker já mramorový nedělám, tak nevím, ale zdá se mi to málo. Já dělám jiný recept a to bych udělala z 8 vajec.
28. mar 2013 o 08:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@wera.g jako živá :wink:
28. mar 2013 o 08:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@wera.g moc krásná :wink:
28. mar 2013 o 08:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sticker myslim, ze nebude, ja som davala zo 7do 26kovych
28. mar 2013 o 08:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aduskatt @jakelina Tak skúsim z tých 8. Bože ja sa tak bojím, že sa mi to nepodarí :unamused: Ono to nemá ako vykypieť, však? Akurát by to šlo do výšky a to potom vyklopím naopak a sa to pekne zarovná....
28. mar 2013 o 08:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok