• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

24. januára 2017 
@kamilecka hod dáke video na tie písmenka.Chcem to vidieť.Som hladala ale ja to nev iem nájsť.neviem ako to na youtube hladáte :frowning2:
5. sep 2010 o 16:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
5. sep 2010 o 17:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas dnes som dokoncila poslednu a este som nestihla ani fotky stiahnut do pocitaca...vecer si snad na to najdem cas...len sme boli v kine a vratili sme sa len pred chvilkou... ale neboj,budu nove budu.... :grinning: :grinning: :grinning:
5. sep 2010 o 17:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sisa.b nadhera, a ta s tou salkovou supravou je uplne dokonala, fakt krasa :slight_smile:
5. sep 2010 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vinka tu vazu som urobila plnu z MMF a salku som robila na takom plastovom pohariku. normalne som ho zvonku potiahla :wink: len mi potom od torty nabral vlhkost, tak tanierik "lahol" a salka sa tahala do strany. mame som uz dala instrukcie, ako to nechat zatuhnut, lebo si to chce odlozit na pamiatku :slight_smile:
kvetinky som rucne malovala gelovkou riedenou s borovickou :grinning: a malou spongiou rozotierala, nech to nie je take vyrazne. pozicala som si ten patchwork na poslednu chvilu, tak som nemala na to ani praskove farby pripravene :unamused:
5. sep 2010 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vinka tu je ukazka tych pismen zo sablony....mne to takto nefungovalo ani za svet

http://www.youtube.com/watch?v=cyS7msb13jE
5. sep 2010 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vinka cajnik je torta s priemerom 14cm, akurat vrch som zaoblila puncovinou
5. sep 2010 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sisa.b wau ten cajnim ma dostal to je nadherne. :slight_smile: A nemas odfoteny detail tej malovanej ruzicky
5. sep 2010 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sisa.b genialne ako vzdy hlavne ten cajnik!!! hladucky a aj to ucho na nom! no jak original. A krasne ruzicky mas na nom :wink: :grinning:

@rybca nezabudla som na teba len nebol cas. tu je obrazok od tych cokoladovych ozdob z kauflandu - su tam aj filigraly - ked minies tak urobis svoje
5. sep 2010 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 dakujem moc, uz som to aj preposlala maminke..:slight_smile:)))))
5. sep 2010 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sisa.b ta cajova suprava je uplne uuzasna :dizzy_face: :dizzy_face: cajnik vyzera ako by z nejakeho lisu vysiel a nie ze "handmade" ..perfektne... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
dik za vysvetlenie techniky malovania kvetiniek..mam doma taku sklenenu tacku s reliefom ruzi na spodku, tak som uz spekulovala, ze to raz otlacim na nejaku tortu, ale nemam ani paru, ako by som to vymalovala, tak jeden navod uz mam :wink:
5. sep 2010 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 prosim ťa a kde v Kauflande to najdem? pri čom?
dlho som neprispela,nepiekla,ale čaka ma torta pre maleho na rok.
5. sep 2010 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 vsak krasne :grinning: :grinning: :grinning: dakujem :slight_smile: ja som na tie ozdoby v kauflande pozerala, ale zdalo sa mi to moc penazi za trosku cokolady. tam su aj nejake formy? :confused:
5. sep 2010 o 23:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj :slight_smile:

@sisa.b ten čajový servis :wink: :wink: určitě se nechám někdy inspirovat :wink:

@kamilecka já si taky hmotu vyválím mezi dvěma sáčky a vytlačím, pak jen nožíkem to vyloupnu, tady mě nedávno poradili že to mám nechat trochu zavadnout aby písmenka držely tvar :slight_smile:

mám za sebou 3. potahovaný dort a první postavičky, ty mě dost potrápily, dělala sem je snad 2 h. :astonished:, příště to snad bude lepší, váha 2 kg, byl k svátku pro mojí Máju, za dva týdny má narozeniny tak bude repete :slight_smile:
6. sep 2010 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evena ta vcielka maja je taka milucka a krasna!

@sisa.b ono su tam take platy plastove jemne a da sa tam potom naliat coko a urobit znova. Aspon baby tak pisali na TOM ja som este neskusala. Ale na hmotu podla mna eee lebo je to take meksie. Sak ukazem ked prides na kafco :wink:

@janulabj je to normalne medzi cukrarskymi vecami ako su sviecky, take tie male gulicky a ine ozdoby
6. sep 2010 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jaaaj,konecne som sa sem prepracovala..tak tu su fotky z tohoto tyzdna...:slight_smile:
6. sep 2010 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@alionuska krasa, ty si ale sikulka, obdivujem tvoje dielka... a tu sovu si ako upiekla, ze ti tak krasne stoji?
6. sep 2010 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evena nadherna torticka, si sikulka ako ta vcielka :grinning: krasna torticka.
6. sep 2010 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alionuska nadhera,uz dlhsie sa ta chcem opytat,aj ozdoby na torty robis z MMF?Lebo mne sa z MMf nejako nedari modelovat :confused: Tortu potiahnut viem bez zahybov,ale postavicky nie a nie :frowning2:
6. sep 2010 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gabkazabka co je MMF? zeby ta hmota z marshmallow?
6. sep 2010 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alionuska na tej torte k 30tke, to je aky hmyz, prosim ta?
6. sep 2010 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gabika11 ..no si ma tu budu baby zas doberat,ze ako si to napisala...tak ja ti neviem moja,mne v rukach vsetko stoji:slight_smile: :grinning: :grinning: :grinning: Ale nie,vystuzila som ju takym stojanikom...ale trochu sa aj tak naklonila potvora dolava.... :grinning: :grinning: Dakujem..inak sova mala 35cm a este stala na tom strome...tak to bola vysoka tortisko... :wink:

@gabkazabka ja robim z MMF vsetko..potahujem,ozdoby ,postavicky,kvietky..! :wink: :wink:
6. sep 2010 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gabika11 hmyz? :sweat_smile: :sweat_smile: to je Scrat-vevericka z doby ladovej!! : :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. sep 2010 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sisa.b ten cajova suprava je uplne uplne nadherna!!!!!!!!!! :wink: :wink: :wink: :wink:
6. sep 2010 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gabika11 hej,hmota z Marshmallows
@alionuska a ako priliepas jednotlive diely postavicky k sebe?Len s vodou,alebo sparadlami?A robis ich den vopred aby obschli,alebo ako?
6. sep 2010 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alionuska jooj, prepac, ja som tuto rozpravku vobec nevidela, a on sa stvera po ladovci, aha... :grinning:
tak, mas sikovne ruky, ked ti vsetko tak pekne v nich stoji :grinning:, uzasne to vyzera, a ta slanina, a truhlica s peniazmi, no krasa...
6. sep 2010 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gabkazabka len vodou -teda podla toho,ake su velke... ked davam ruze,alebo postavicky,tak napichujem sparatkami...a ozdoby si robim vzdy az ked dokoncujem tortu...vtedy sa aj najlepsie aranzuju...take cerstve :wink:
@gabika11 dakujem ti! :slight_smile:
6. sep 2010 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alionuska spadla mě čelist :astonished: :wink: dort se slaninou a klobásama super nápad, vše jako skutečné :wink:
s jakou váhou nejčastěji dorty děláš?
6. sep 2010 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evena dakujem..to je rozne..ako si kto povie..vacsinou sa trafim ,ale niekedy je to trochu tazsie,ako mam v plane,nakolko kazda torta je ina...ale tak od 3,5-5kg..niekedy 6,7kg...a o dva tyzdne mam tri svadobne a jednu noemovu archu-tiez taku velku..a este sedem..to zas bude makacka.... :grinning: :grinning: :grinning:
6. sep 2010 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alionuska ty bláho, jak to stíháš :astonished: to musíš mít fakt dobrýho chlapa doma :wink:
6. sep 2010 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok