Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

jakelina
28. mar 2013

@sticker kdyby se ti zdálo toho těsta moc, jak to naleješ do formy, tak dej bokem do malé mističky co může do trouby a budeš pak mít do másla na potření drobečky.

jakelina
28. mar 2013

@sticker neboj, peč pomalu při 150 stupních, to se bude péct dlouho, určitě víc jak hodinu. Neotvírej hodinu troubu a pak opatrně zkus špejlí.

sticker
28. mar 2013

@jakelina Vidíš, to som sa chcela ešte opýtať - minule som dávala zbytky korpusu do masla, vyšľahala, ale aj tak to nebolo rovné úplne, tie zbytky som občas videla pod bielym mmf, také mini hrudky.
Ja nemám za sebou moc tort a ani neviem, či budem vedieť odhadnúť, že toho cesta je vo forme dosť 😅 😝 Tiež som si mohla menšiu formu kúpiť 😀

sticker
28. mar 2013

@jakelina Hej, to som už minule zistila, že stačí 150 a to dávam ešte od spodu plech, lebo tá moja trúba je fakt trúba 🙄 😀

aduskatt
28. mar 2013

@sticker ja by som robila do 30ky asi skor z 10

nika222
28. mar 2013

@sticker ja myslím ze s tých 8 to bude akurat, ja mam to srdce doma a je dost velke.. ved to daj na papier na pecenie a na plech a co vykypi prinajhoršom zrežeš 🙂

aduskatt
28. mar 2013

@sticker preslahaj tycovym mixerom ten maslovy, ak mas a spravi sa ti z toho kasicka🙂

ajka82
28. mar 2013

@mamina1978 tak to necham tak, som sa aj vyspala na t, uz aj normal svetlo na to svieti, nie jak v noci som to robila pri pidisvetielku 😅
dakujem za nazory 😉

nika222
28. mar 2013

@ajka82 dobrá je tá značka, nechaj ju 🙂 Inak tá baba co ti to zadala to chcela najprv odo mna a mesiac ma skoro natahovala a potom sa neozvala uz... A teraz pozeram ze si ju robila ty 🙂 Ale je kráásna, podarila sa ti 🙂

jakelina
28. mar 2013

@sticker pomixuj normálně nějakým mixérem co má nože. 😉

vlada111
28. mar 2013

@pipka ďakujeeeeem

vlada111
28. mar 2013

@wera.g no krása

jorsulova
28. mar 2013

Maminky co myslite z coho su urobene tie pavuciny? Ako ich najlepsie spravit? Z pelendrekov? Nemate nahodou na predaj figurku spidermana? Bud takehoto alebo lezuceho

chavierka
28. mar 2013

@woman04 hej pozerám, že naši Tomáškovia sú skoro rovnako starí - mladí 🙂
som začiatočníčka, tak preto sa pýtam ako tatarka...takže vlastne si tam dám medzi tie dve hmoty papier na pečenie, aby sa mi to tam "nezlepilo"? Tak to je asi myslené, že...ved ako sa poznám, aj tak najskôr spravím skúšobnú tortu takú, ktorú využijeme na domáci konzum....🙂

jakelina
28. mar 2013

@jorsulova to se dělá normálně z marcipánu, nějakým extrudérem a nebo stříkačkou injekční.

jorsulova
28. mar 2013

@jakelina injekcnou striekackou? myslis ze to cez to pretlacim?

zuzinka1982
28. mar 2013

@aduskatt dakujem, no uvidim vecer, pekny dnik

florentina
28. mar 2013

Dobré ráno....můžu se zeptat, kdo máte zkušenosti s burizonovou hmotou...jak dlouho to vydrží? Když budu dělat dort na čtvrtek, můžu z toho udělat něco už v pondělí, úterý? Konkrétně rybu potřebuji, co bude vyskakovat z dortu....a s tím se asi musí pracovat hned, ne, aby to šlo tvarovat? A skladuje se to pak v lednici? V receptu co mám, píšou, že se může i při pokojové teplotě, několik dní, ale mě se to moc nezdá, když je v tom to máslo... děkuji všem za případné rady 😉

ajka82
28. mar 2013

@jorsulova pretlacis a ak by ti to nahodou neslo, supni na 5 sekund do mikrovlnky a uz pojde isto

florentina
28. mar 2013

@jorsulova dáš hmotu do stříkačky, na pár sekund do mikrovlnky a pak to jde krásně vytlačit. Když ztuhne, znovu nahřeješ....ale chce to jen na chvilku, je to hodně rychle hodně horké!

jorsulova
28. mar 2013

@ajka82
@florentina dakujem za radu to by ma nenapadlo, neviete kde zohnat este toho spidermana? urobit si ho teda netrufnem...

ajka82
28. mar 2013

@jorsulova skus pozret, podla mna v pohode urobitelne podla postupu http://forum.dortomanie.cz/viewtopic.php?f=161&... alebo oslovit teda pri najhorsom niekoho ci ti nevymodeluje... keby si blizsie by som urobila ale postou nechcem posielat

jorsulova
28. mar 2013

no tak to si ani nahodou netrufnem, ja vsetko dogabem, som totalna cukrarka zaciatocnicka 🙂 Kolko by vysla taka vymodelovana postavicka u teba? cca 15 cm priemer

jorsulova
28. mar 2013

@ajka82 inak ta figurka je fantasticka !!!! si sikula riadna !!!

ajka82
28. mar 2013

@jorsulova toto neni moj postp, to som nasla pre teba ak ti pomoze 😉 ja robievam len podla obrazkov

jorsulova
28. mar 2013

aha 🙂 no a ta cena by teda kolko bola?

alexandrakocikova
28. mar 2013

www.vsetkonatortu.sk baby nový e-shop.kuknite, super ceny na smartflex a je aj 4-kilový. ak budete niečo chcieť, čo tam nie je , tak objednáme.nie je problém

ajka82
28. mar 2013

@alexandrakocikova uz aj ty? 🙂 😉 dobre vediet

alexandrakocikova
28. mar 2013

@ajka82 jasom nevedela, že tu niekto chce e-chop, potom mi to niekto povedal, že aduska, no čo už. aj tak je konkurencie vela, tkaže myslím, že je to jedno. ja som chcela hlavne kvoli tomu, že tu u násMalacky a okolie nieje žiadny kamenný obchod...takže mámaj osobný odber a ked niekto niečo potrebuje, tak kludne cez sviatky, sobota,nedela, kedykolvek môže dobehnut.

adrika202
28. mar 2013

@sticker ja som robila do srdca z 12 tich mramor,a pečiem na dvakrat najprv jednu tretinu ,tu neprerezem a potom ten zvysok ktory prekrajujem raz a mam teda tri platy..