• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

8. decembra 2016 
Babuľky prajem pokojnú a požehnanú Veľkú noc a pridávam moju tortušu, zas so slečnou vo fotelke
30. mar 2013 o 08:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to (82)
@lamps Andrejko nádherná :grinning:
30. mar 2013 o 08:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to (3)
@lamps ta je kraaaaaasna, aj slecna, aj macko aj fotelka aj cela tortusa. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
30. mar 2013 o 09:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@lamps prekrasna ;)
30. mar 2013 o 10:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@lamps jedinecnaaaaa :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: skvostnaaaa:slight_smile:
30. mar 2013 o 11:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
ahojte dievčatá :slight_smile:
prosím vás, poradíte mi nejaký recept na cesto na roládu?
ja mám taký, že to cesto je také tenšie :unamused:
by som chcela niečo, čo keď sa zroluje, tak to cesto je hrubšie,...
Ďakujem :slight_smile:

a prajem krásne sviatky :slight_smile:
30. mar 2013 o 11:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Babule pekne sviatky :wink: :slight_smile:
30. mar 2013 o 11:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to (3)
pekne sviatky vsetkym zelam:slight_smile:
30. mar 2013 o 11:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
Nejako vas nestiham ale dneska vecer to hadam uz napravim ak mi zas nebude zle :unamused:

Prosim ked robite pingu tortu tak to iglu robite dute alebo s puncoviny ?
30. mar 2013 o 11:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@macamac ja som neskusala ale uz neviem kto sem daval ze ma zaruceny tak som si ho skopla paci sa:
upečeš, nemusíš rolovat, jenom necháš vychladnout. Dělám ji dvacet let a nikdy mi nepraskla.
5 vajíček
5 lžic cukru krupice
5 lžic polohrubé mouky
2 lžíce kakaa nebo ořechů
když chceš světlou verzi, tak dáš 7 lžic polohrubé mouky
špetka soli do bílků

Ušlehat bílky, žloutky ušlehat s cukrem a postupně po lžičích zašlehat mouku a když děláš kakaovou nebo ořechovou ty ořechy. Nalít na pečící papír.Peče se do růžova při 170 stupních, nepřesušit, ještě dojde na plechu. Nemotat
30. mar 2013 o 11:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@lamps ach , jas i ju dam asi ako tapetu na pc :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: to je tak krasna jemna a pozitívna tortuška , veselááá :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: si úžasná Andrejka :wink:
30. mar 2013 o 11:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to (3)
@macamac recept na roládu je ode mě a je super, stokrát vyzkoušený a nepraská. Nemusí se motat. :wink:
30. mar 2013 o 11:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@nika1985
@jakelina ďakujem babule :dizzy_face: ste super :wink: :slight_smile:
30. mar 2013 o 11:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@pristela oooooooooooo Žanetka, moje srdce tu tancujeeeeeeeeee od radosti ako si ma vychválila :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: júúúj hneď mám krajší deň :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
Pečiem roládu od @jakelina, roládu som v živote nerobila, uvidím, čo s tým dorobím
30. mar 2013 o 12:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@lamps určitě se povede, mně vždycky, tak taková šikulka jako ty to zvládne levou zadní :wink:
30. mar 2013 o 12:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
ahojte, pecie tu niekto VELKONOCNEHO BARANKA? ak mate nejaky osvedceny dobry recept co sa nepolepi a nerozpadne poradte vdaka... :slight_smile:
30. mar 2013 o 12:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte dievcata pridavam moje vikendove:slight_smile:)) ta pikachu je dobosova.. no horor nikdy viac.. vobec som ju nemala rovnu neviem ci som dala vela kremu:frowning2:(( snad sa im bude pacit ta prva je na33 vyrocie sobasa..to bola taka rychlovka v stredu volala kamoska, ze na piatok by ju potrebovala...
30. mar 2013 o 13:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to (47)
30. mar 2013 o 13:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lamps slečna je prekrásna :slight_smile:
30. mar 2013 o 13:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
ták tortičky odovzdané , idem sa dať na šalát :D...doteraz som ho odkladala, aby nerozvoniaval namiesto tortiet v chladničke :wink:...príjemné prežitie sviatkov prajem kočky :slight_smile:...
30. mar 2013 o 13:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to (54)
ahojte, pridavam par mojich a bezim aspon trochu poriadit, kvoli peceniu som sa k tomu este nedostala :stuck_out_tongue_closed_eyes: a vecer vas pridem pozriet...
30. mar 2013 o 13:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to (57)
@lamps nádherná tortička
30. mar 2013 o 13:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@jakelina Majka, podarila sa :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: vonia mi celá kuchyňa a robila sa super, úplne bez problémov. Jednu som naplnila džemom a parížskym krémom, ktorý mi ostal z torty a druhá je naplnená s džemom a šľahačkou. Tu je ešte teplé foto :grinning:
30. mar 2013 o 13:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to (48)
Baby, moc moc potrebujem pomoc.. prave sa mi prvy krat zrazila parizska slahacka.. da sa to este nejako zachranit.. nemam uz druhu slahacku.. :((((
30. mar 2013 o 14:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lamps luxusne:slight_smile:
30. mar 2013 o 14:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
moja včerajšia :slight_smile:
30. mar 2013 o 14:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to (48)
@sticker jeej, vidiet svoju tortu medzi inspirackami sa mi stalo prvy krat a potesilo :wink:
30. mar 2013 o 14:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@lokalistin paradny tomas... vobec sa nezhoduje s tvojim popisom pri priprave ;)
30. mar 2013 o 14:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
a moja 13tka .. presne rok po prvom potahovanom pokuse mojmu mensiemu certovi - motivacne s anjelom :grinning:
30. mar 2013 o 14:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to (51)
@lamps to jsem ráda, že se recept osvědčil i u tebe. Já ji dělám často, je to rychlovka a kolikrát jenom natřu ještě teplé marmeládou a smotám a kluci to zbaští za pár minut.
30. mar 2013 o 15:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to (3)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok