• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

17. januára 2017 
@jakelina už to čtu s tou roládou, díky
31. mar 2013 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@safica84 vsak je dobraaa :wink:
31. mar 2013 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Holky este raz velmi pekne dakujeeem !!! Inak na oslave nás bolo 15 + neviem kolko detí :grinning: a zo spodneho poschodia domu zostala len malá veranda :grinning: a z vrchneho ked som ja odchadzala len taky štvorec malý a to mala 9kg, tak neviem ako jedia tí čo objednavaju 2kg tortu pre 20tich ludi :confused:

@alex87 najradsej robím z mmf - to je z cukríkov , ale na sýte farby používam smartflex velvet , mmf sa na sýto dá zafarbiť jedine ak urobíš čokoladovu mmf z bielej cokolady , recept na nu najdes ked zadas do googla čokoladova mmf :wink:
31. mar 2013 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
ak to pojde takymto tempom, tak na zajtra veterniky neostanu:slight_smile:
31. mar 2013 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@pristela Zanetka, minuly tyzden som citala, ze ak chces mmf syty, tak treba ku gelovke pridat este alkohol... neviem, co je na tom pravdy, ale viem, ze robis s MMF, tak ak chces, vyskusaj :slight_smile:
31. mar 2013 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aduskatt hmm , že by som skusila? :grinning: este kupit ten alkohol :grinning: :grinning: :grinning: dík za tip :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ale aj tak ti strhávam dobry bod za radu, kvoli tomu veterníku !!!!!!!! :angry: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
31. mar 2013 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela ten dom - nieco uzasne :slight_smile:
31. mar 2013 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zeny fakt klobuk dolu pred vami vsetkymi .. krasne torty robite .. dufam ze sa aj ja raz prepracujem k niecomu peknemu :D .. dovtedy tu budem ochkat a achkat nad vasimi obrazkami a zbierat inspiracie :slight_smile:
31. mar 2013 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela moja, po 16 rokoch som prekonala strach z odpalovaneho cesta.....6 veterrnikov uz neexistuje......:slight_smile:
no skus to s tym alkoholom, som zvedava, ci to pomoze:slight_smile: alkohol do hmoty, nie do seba:slight_smile:) ( ze by sa Ti vplyvom alkoholu farby nezdali sytejsie):slight_smile:)
31. mar 2013 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (7)
@pristela sice v stredu pojdem do Tvojich koncin, ale dovtedy veterniky neuchranim :frowning2: :grinning: :grinning: :grinning:
31. mar 2013 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Pcha to ani neviem , ci ta mam pozvat na kavicku k sebe ....bez veterníku .... :rolling_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
31. mar 2013 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela :slight_smile:) casova tiesen, len nalozim tovar a prasim naspat, na kavicku cas nebude.slubujem, za nabuduce sa polepsim a bez veternika ani na krok, ked teda pojdem smer Topolcany............. a ze teda pojdem:slight_smile:
31. mar 2013 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@safica84 je peknučká. a postavička, je jasné že je to tučniak. Je peknučký
@vecernicci krásne
@zuzana_1 krásna
@lifinka krásnučká
31. mar 2013 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@luciahromadkova
@jenie123
@denisak77
dievčatá to sú krásne dielka
31. mar 2013 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mojmacik adrika202 krásne dielka @pristela- to je nádherný dom! aj tá psotavička toho dievčatka je krásna
@janulah krásne dielko
31. mar 2013 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@safica84 nato, že je prvá je suuuuper
31. mar 2013 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte kočky, skúsim niečo pridať aj ked neviem vždy mi padol net ked sem niečo píšem :sweat_smile: och bývanie na samote u lesa je ťažké :grinning: :grinning:
31. mar 2013 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (62)
ou podarilo sa...sa omlúvam, že som ich sem šupla tolko :sweat_smile:
31. mar 2013 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dadka212 och ženo, ty ešte vládzeš? smekám klobúk pred tebou, to máš za aké obdobie? inak musím ti povedať, že presne rozpoznám tvoju tortu medzi viacerými inými :wink: a ešte malá otázočka, robíš aj menšie torty ako 3 kg?
31. mar 2013 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mariann2 za 3víkendy tuším, ale nie sú všetky niektoré som nepridala :sweat_smile: och dakuejm aj ja rozpoznám tvorbu viacerých tých skalných :grinning: a vládzem, vládzem, ale ja som aj sprostá neviem povedať nie a potom dopadnem s nejakými 12-timi na víkend, tento víkend som si objednala pre istotu ešte pdt že ak by náhodou mi nevyšiel smartflex a toť zostalo mi pol kila poťahovky, došla mi tá trojposchodka zo dna na den...ale to mužova bývala mu robila danové a že chce za to tortu a bolo to pre Zuzanu Haasovu ona žije s jej bratom no tak odmietni :sweat_smile: :sweat_smile: ja menšie torty už ani nerobím ako 3kg....iba ak je to napríklad 2torty pre jednu rodinu ako teraz pre tie dvojičky tak každá mala 2,5kg ale to je ako keby poschodová :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. mar 2013 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
jeeeej ďakujem, veľmi sa teším, že sa ti páčia, od teba taká pochvala, veľmi si ju vážim :dizzy_face: :dizzy_face: @pristela
31. mar 2013 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ženušky, ako sviatkujete? ja tortovo, akurát idem robiť ešte tortušu na zajtra, ale pravdupovediac sa mi vôbec nechce, chcem oddyyyych :grinning: pridávam včerajšiu, dnešnú som nestihla ešte stiahnuť :wink: @pristela Zanetka ďakujem moc moc za zvolenie okopčiť tvoju tortušku, tu je výsledok :wink:
31. mar 2013 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (46)
@dadka212 to mi hovor, ja tiež neviem povedať nie :p, ale už som z toho občas na hlavu, z tej nevyspatosti a teraz ide jar a deti budú chcieť chodiť vonku a ja ich popri tortách len odsúvam na vedľajšiu koľaj :( Ty máš teda prominentné torty :slight_smile: a ktoráže to bola pre tú Haasovú? a veľkosť sa pýtam preto, lebo mi tvoje tortičky pripadajú malinké, ale asi máš veľké tácky :slight_smile: a ešte sa mi na tvojich tortách páči, že hoci nepoužívaš nejaké extra krajky a silikonky, tak ich máš nápadité a veľmi zaujímavé
31. mar 2013 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bábušky pekné sviatky Vám prajem a zajtra veeeľa vody :grinning: . tak rýchlo sem šupnem foto jednej tortušky,druhú som ešte nestihla stiahnuť do PC a utekam dokončiť tretiu a dúfam,že zajtra si Vás prečítam v kľude už sa teším aké tortušky ste zase napiekli :dizzy_face: Bola objednávana iba vo štvrtok a včera pre ňu boli tak som moc nestíhala nejaké kvety vymýšať. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. mar 2013 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (39)
@dadka212 úžasnéééé, ale stejně to nechápu, jak to dáváš rodina a vše kolem , super :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a dorty jsou rozkošné, třeba ten koník :slight_smile:
31. mar 2013 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mariann2 no to ja tiež, ale moje deti sú takí domasedi hlavne krpatá, Matúš je celý deň v škôlke a cez víkend máme tatina takže netrpia nedostatkom vzduchu a teraz ako sme v lese je turistika povinná už len kým sa dostaneme k autu :sweat_smile: :sweat_smile: a dakujem moc, ja nekupujem moc pomôcky, lebo kopu čo som kúpila mi tu stojí v šupli :stuck_out_tongue_closed_eyes: kupujem len to čo práve využijem aj keď ma kopa vecí láka ale tak načo....a pre nich bola tá trojposchodka s lienkou hore....to akože spodok pre Martina ten je záchranár, stred pre Zuzanu a vrch pre jej dcéru oni majú všetci naraz narodky :sweat_smile:
a ano ja kupujem velké tácky priemer 38-42 takže preto sa možno zdajú malé, ja mám rada miesto ak si zmyslím, že treba mi dať niečo dolu tak nech mám priestor :sweat_smile:
31. mar 2013 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela @lamps dakujeeem ;) (asi si dam daky pohar,ze toto zrovna od vas citam :stuck_out_tongue_closed_eyes: )
@79zuzana @reruna sparatka som obalila hmotou, ciastocne trcia dole a do topanky som zapixla este jedno sparatko - asi mal dobre tazisko, lebo sa ani nehol - tiez som sa toho bala ;)
a za kazde pacitko dakujem :slight_smile:

@pristela ten barak je do-ko-na-ly!!! a ja uz ani neukladam - rovno ti radsej s dovolenim posielam request na FB, tam to mas pekne pokope :grinning:
31. mar 2013 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
ahojte prosim o radu mate recet na nejake dobre mafiny s ovocim?potrebujem na detsku olsavu :slight_smile: DAKUJEM :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
31. mar 2013 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Prosim pekne o pomoc. Mam delat kocici hlavu, nejake inspirace? Neco jsem nasla ale nelibi se mi vyraz teh cicinek. Diky :slight_smile:
31. mar 2013 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sticker hm, tak potom nevím...
31. mar 2013 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok