• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@adrika202 ja som so Smartflexom spokojná, len všade kde čítam v Eshopoch tak WI vychvaľujú do neba. Tak som zvedavá.
1. apr 2013 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps asi hej :slight_smile: ja som MMF skúšala, ale nevedela som ho dobre spraviť, tak bol veľmi tuhý a aj tá práca okolo neho, takže Smartflex je pre mňa lenivú super :grinning:
1. apr 2013 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
mile damy, ja mam taku radost zo svojej tretej potahovanej torty, ze vam ju musim ukazat :slight_smile: uprimne, pri prvych dvoch tortach som netusila, co robim...ale precitala som stovky stran tejto diskusie a nasla tu neocenitelne rady, takze vam tymto velmi velmi dakujem. vase diela (priam veldiela) su pre mna nedostiznym cielom. este raz vdaka za vsetky rady, tipy, skusenosti, s ktorymi ste tu ochotne sa podelit a hlavne za skvelu atmosferu, ktora vladne v tejto teme :slight_smile:
1. apr 2013 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (53)
@muffinka8 ono je to asi fakt o tom, že každej z nás vyhovuje niečo iné. To zarábanie MMF mi tiež vadí, ale zarobím si viac do zásoby a potom už len odkrajujem, kým sa všetko neminie
1. apr 2013 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nmld super tortička a ty si príkladom toho, že sa oplatí čítať túto tému. Ja som tiež tak začínala :slight_smile:
1. apr 2013 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (6)
@aduskatt dakujem tie mam tie od teba :wink: ....len som nevedela ako dat tu čokoládu ,či ju mam aj riedit cerou :slight_smile: a tak som radšej neriedila :slight_smile: ale pri krájaní sa mi dost lámala :fearful: inač roláda je super :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. apr 2013 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@viera6 som tie hviezdicky hned spoznala:slight_smile: ja davam trosku vacsinou cery...ale aj tak sa mi lame....
1. apr 2013 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nmld paradna:slight_smile:
1. apr 2013 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt ja som roládu natrela troškou gaštanového krému a na spodkoch to potom moc nedržalo možno aj tam som urobila chybu :unamused:
1. apr 2013 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@muffinka8 aj ja som so smartflexom spokojna:slight_smile: a myslim, ze financne je Smart o dost lepsie na tom ako WI
1. apr 2013 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@viera6
@aduskatt ja som robila teraz tiež rolády a dala som spolu s čokoládou rozpustiť aj trošku Nutely a dala som aj trošičku oleja. A krája sa to super, čokoláda sa neláme pri krájaní :slight_smile:
1. apr 2013 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@adebi krásne tortičky :slight_smile: ja sa tiež pokúsim o niečo nenáročné na prvý krát...inak chcem sa opýtať (mne treba lopatisticky :grinning:) tie ozdoby sa aj niečim lepia k tej torte? Hlavne tie ťažšie ako postavičky a tak?
1. apr 2013 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@viera6 to nemyslim, ved cokolada moze ist na hocijaky krem
1. apr 2013 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps super, dik ze si sa podelila:slight_smile:) skusim nabuduce.takze nutellka a olej....musim si zapamatat:slight_smile:
1. apr 2013 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evuska32 lepi sa vodou, bielym olkoholom alebo jedlym lepidlom :slight_smile:
1. apr 2013 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@viera6 je aj ja som robila tie kavove zrnka, ale nakoniec su z nich akoze vajicka :D a tie mensia som obalila iba v cokolade, lebo ja nemam rada origos marcipan.
1. apr 2013 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (16)
@evuska32 postavičky môžeš lepiť obyčajnou vodou alebo bielym alkoholom a tie ťažšie postavičky napichujem na špáratko, aby sa neprekotili
1. apr 2013 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aduskatt ešte som chcela urobiť veterníky aj tie idu moc u nas,ale choroba je silnejšia :angry:
1. apr 2013 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt len si zapamätaj, ono ti to aj dobre chutí
1. apr 2013 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@viera6 ja som sa konecne dokopala k nim:slight_smile:) ostali nam tri:slight_smile:
1. apr 2013 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt u nas ked narobím 28ks mam malo :astonished: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
1. apr 2013 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@viera6 ja som skusala prvykrat, nabuduce budem robit viac, my sme traja a tie, co ostali som vlastnym telom chranila na dnes:slight_smile:)) inak by padli za obet uz po dvoch hodinach vcera:slight_smile:
1. apr 2013 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aduskatt ak ti prišlo niečo nove naj vediet ! :slight_smile:
1. apr 2013 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps @muffinka8 holky , ja prv zarobim a vyvalkám mmf ako rozpracujem a vyvalkam smartflex :stuck_out_tongue_closed_eyes: a tiez zarabam si mmf velmi makke, tak sa da uzasne vyhladit aj záhyby normalne sa daju potom na torte dohladit do stratena :wink: a hlavne ako Andrejka pise , zarobim viac a potom len ukrajujem :wink:
1. apr 2013 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@viera6 No, potahovky konecne:slight_smile:) a po niektorych prichutiach sa tak rychlo zaprasilo, ze idem v stredu do topolcian doplnit zasoby, xixi. Mas aj na nieco zalusk? lebo teraz len take ze drotiky, floristicke pasky, nejake zaujimave odtiene geloviek a tak:slight_smile:) mozme poriesit cez IP, ak si na nieco konkretne robis zalusk:slight_smile:
1. apr 2013 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aduskatt ja robila veterniky len raz :grinning: z dvojitej davky, cely den som pri tom stala, robievam vzdy take mensie, paci sa mi to viac, bolo ich milion :grinning: :grinning: :grinning: dorobila som ich o 18hodke vecer a o 20som schovavala poslednych 7kuskov aby aj tatko okoštoval :confused: tak som povedala ze naposledy , 5x dlsie som ich robila nez ich z dvojitej davky stihli pojest :angry:
1. apr 2013 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@aduskatt a prečo do topolcian ? :confused:
1. apr 2013 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela to tak byva:slight_smile:)) ja som nechcela naraz vela, aby som pripadne neuspech nesmarila do kosa vo velkom mnozstve:slight_smile:
1. apr 2013 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela tam je distribucne centrum pre velkoodberatelov
1. apr 2013 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps ďakujem za radu :wink: :wink:
1. apr 2013 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela teda niekde medzi topolcanmi a partizanskym, budeme hladat:slight_smile:))
1. apr 2013 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok