• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

19. septembra 2017 
@dada2007 dik cica:slight_smile:
3. apr 2013 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ak stihneš do 14:00 tak zajtra by si mala mať doma z pecenieskamkou.eu, alebo som objednavala aj z tortomania.sk tiež rýchlo, len im prípadne zavolaj kedy stihnú odoslať, kuriér je vždy druhý deň na to u teba :wink: @borja
3. apr 2013 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojteee, pridávam ešte 2 z veľkej noci... tento týždeň ma čaká 5 či 6, a mne sa nechce z gauču vstať a ísť makať :grinning: no nič, zase klasika na poslednú chvíľu :grinning: vy sa k tomu viete dokopať skôr?
3. apr 2013 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (50)
@borja tortomania.sk , ked este teraz objednas zajtra, max. v piatok to mas doma
3. apr 2013 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@wera.g rozkosna je ta motylikova:slight_smile:
3. apr 2013 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@wera.g wau ze 5 ci 6 tort za tyzden to ta obdivujem ja sice len tak zacinam ale ked mam robit tortu tak sa na to tyzden chystam :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. apr 2013 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@wera.g teraz v poslednej doba sa neviem dokopat k nicomu :rolling_eyes: :sweat_smile: musim vymodelovat na zajtra lps a pingu rodinku aj s iglu dutym, som zvedava ci bude drzat takto za jeden den :zipper_mouth:
3. apr 2013 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@wera.g tie tvoje motýliky som aj minule obdivovala, a teraz zasa, musím si tú patchwork sadu kúpiť, sú nádherné
3. apr 2013 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blcha jee , aj ja mam robit svadobku dvojposchodku v bielo fialovej :grinning: len nepamatam kedy :grinning:
3. apr 2013 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela joj ale ta tvoja bude urcite uplne ze paradna :slight_smile: ja mam robit pre kamosku lebo sa jej pacila ta moja jedina svadobna co som robila ta bola taka preplacana a im sa paci nieco take takze zasa tam toho asi natrepem vela nech su spokojny len este neviem ako a hlavne potrebujem si kupit tu fialovu farbu lebo nemam :grinning: :grinning: a zatial nemam vobec predstavu takze neake inspiracie by sa hodili :wink:
3. apr 2013 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela já taky, třípatrovou, ale až o prázdninách
3. apr 2013 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
ďakujem moc moc :wink: @aduskatt
@blcha nooo aj ja som sa vždy chystala s radosťou vopred :grinning: teraz keďže som ešte v pondelok ráno jednu odovzdávala sa mi ani za nič nechce zdvihnúť riť a ísť modelovať, nech mám potom toho menej :grinning: :grinning:
@ajka82 môj človek :grinning: ak budeš modelovať zo smf flower vyschne, to mám oskúšané :slight_smile:)) lps? a to je čoo? :sweat_smile:
@elienka ďakujem moc moc, rada ich robím, aj teraz mám ešte nejaké v zásobe :grinning:
3. apr 2013 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela ja to mam na 19.04 :wink:
ty si pisala ze kupujes praskove farby v drogerii a dala si raz fotku a mala si ich v takych plastovych nadobkach prosim ta v akej drogerke to kupujes? lebo ja kupim len tie v sackoch ine som zatial tu u nas nikde nevidela ja to tu mam dost naprd lebo tu nemam ziaden taky obchod na blyzku kde by som si take blbosticky nakupila :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. apr 2013 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kocky, mohla by som Vas poprosit o radu? Robim torty z marshmallows cukrikov a problem mam pri jej farbeni na syte farby. Napr. ked chcem cervenu alebo zelenu sytu, tak musim dat vela farby aby boli take pekne a potom sa mi potahovka drobi a musim to zachranovat inak. Ake farby na to pouzivate, konkretne gelovky alebo praskove a ake znacky? Teraz som si kupila aj extra gelovku ciernu, tak som zvedava ci to pomoze. Popripade na napr. K2 ku alebo na smartflex Vam chytaju farby v pohode? Dakujem Vam.
3. apr 2013 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blcha si mi ju pripomenula, jasne ze ju nemam zapisanu, zas a neviem kto a na kedy ju chcel :frowning2: :frowning2: takze dalsia pol hodka minuta hladanim v spravach :frowning2: :frowning2:
neboj tvoja bude uzasnaa, kazda savdobna je uuzasnaa :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

@jakelina ja sa tesim bo budem robit 4poschodovuuu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: este neviem vahu , ale tiez to bude cez prazdniny, musim este dohodnut ked pride holka na SK , bo zas, že necha to na mna cele aj chuti , no to pŕŕŕŕŕ :grinning: :grinning: :grinning:
3. apr 2013 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@nellynka na Smartflex v pohode, na ciernu a cervenu ale pouzivam extragelovku :slight_smile:
3. apr 2013 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nellynka mmf sa veľmi zle farbí na sýto.je lepšie si kúpiť na sýte farby hotovú poťahovku,napr. ten smartflex.lepšie chytajú farby :slight_smile:
ale viem,že niektoré baby pridavajú k cukríkom bielu čokoládu,spolu to spracuješ......a potom sa to lepšie farbí.. :slight_smile:
3. apr 2013 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@wera.g littlest pet shop-aci :wink: ja flower nemam doma, nepouzivam...akurat som obalila misku velvetom, sak hadam bude drzat, spolieham nan :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. apr 2013 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt
@lucula73

kocky dakujem Vam za radu, takze je to tak, ze MMF nezafarbim na syto bez toho, aby mi to robilo problem. A kde kupujete ak kupujete smartflex, kde ja naj cena? dakujem
3. apr 2013 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@pristela ja by som ju chcela robit bileu a k tomu fialove kvety len neviem ake pretoze mne to zatial moc nejde ruzi sa trocha bojim a myslim ze budu na kazdej torte co bude na svadbe pokukovala som po tych tvojich laliach aj mam na to vykrajovacku ale z drotikom robit neviem a bez drotika ich asi nespravim ze? tak neviem co nakniec vymyslim zasa si budem tento tyzden kreslit na papier ze ako y to malo vyzerat a potom ked to budem robit to bude aj tak uuuplne ine ako vzdy :grinning: :grinning: :grinning: esteze ja robim malo a mam cas nad tym tooolko rozmyslat :slight_smile: :slight_smile:
3. apr 2013 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@nellynka ja tiez pridavam do mmf cokoladu bielu ked chcem peknu cervenu :wink:
3. apr 2013 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby poradte neaky interenet obchod kde si mam kupit tie farby s akym mate dobre skusenosti sak ja si to uz musim fakt nakupit lebo bez toho sa neda chcela by som kupit neaku peknu fialovu potom tak tmovo ruzovu krasnu a ciernu a cervenu extra gelovku
3. apr 2013 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@blcha prosim ta a aky pomer davas? ja robim klasika potahovku z 170 gr. cukrikov, 2PL kyselky, trosku CERY a pras. cukor.
3. apr 2013 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nellynka ja robim mmf tak od oka :wink: ale na cokommf mam tento recept 150g praskoveho cukru ,200g cokoaldy ,180g cukrikov 1clmasla a 3čl smotany ja tam tu smotanu nedavam a miesto masla davam ceru a niekedy davam viac cukru podla potreby cokoladu roztop nad parou cukriky v mikrolvnke zmiesat a potom uz normalne ako ked robis mmf s tou cokohmotou sa dobre robi nelepi sa menej sa trha ale zasa mne menej chuti takze radsej robim len mmf :wink:
3. apr 2013 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blcha dakujem, tak ja by som ju robila len na tie casti kde potrebujem syte farby:slight_smile:
3. apr 2013 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nellynka zafarbíš aj na sýto červeno , len musis urobit čokoladovu mmf s bielou coko , mrk moje foto to vsetko je z mmf , len mne sa s tým zarábaním už moc nechce a preto radsej kupujem na sýte farby smartflex velvet :wink:
3. apr 2013 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (11)
baby z akej muky peciete ? Ja som dnes bola nakupit v bille a babickina volba ze 0,95 centov :astonished: tak asi prejdem na nejaku inu, lebo riadne isla hore...
3. apr 2013 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blcha ach zabudla som ti napisat , urobis aj bez drotikov, takým istým štýlom ako ružičky, ale lepsie je s drotikom , skus vkladat drotik ako som sem minule davala ako to robim ja :wink:
3. apr 2013 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela krasne mas torticky, dakujem za radu:slight_smile:
3. apr 2013 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela ved skusim a ked sa nebude darit vymyslim nieco ine :wink:
3. apr 2013 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela ale tie male one v tej lalii tie sa robia z drotika ?? to tam musim dat bez toho uz ti neje poriadna lalia ze? no a keby som to chcela vyskusat na drotik tak ake si mam kupit to su asi aj neake velkosti hrubky asi ze ?
3. apr 2013 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok