• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@lienka1989 aky postup? myslis ten otvoreny stred?
je na to fotopostup v teme c. 2 ale aby si nemusela hladat, tak to sem znova hodim :wink:
4. apr 2013 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@jenie123 musi byt zlta? :sweat_smile: nieco mam, mozno cosi pomenis...
4. apr 2013 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (7)
@timotejkabrejkova @pristela jajáááj večerné spanie :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: u nás nehrozí skôr ako o 21.30 a vek detí : 16,7,3 r.
4. apr 2013 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute babule, vobec vas nestiham pozerat, ale ku sklonku tyzdna si snad najdem cas, dnes ma moj maly 1 rok,tak tu je torta, nic take extra,ale tak snazila som sa :sweat_smile:
4. apr 2013 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (48)
@zsuzsu ja osobne by som parizak nedavala,ked povedal jahodove by som dala nieco jogurtove, vanilkove, tvarohove
4. apr 2013 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mrka2 to tak hrozně utíká. Vilkovi k ročku vše nej, ať dělá mamince a tatínkovi jenom radost. Dortík je nádherný. :wink:
4. apr 2013 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mamina1978 @njonja aj ostatne baby ak viete prosim vas ako sa po nemecky povedia spicky na likerove spice
4. apr 2013 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina joj, Majka, ani mi nehovor.. vobec neviem,kedy mi vyrastol :frowning2: uteka to neskutocne. dakujem! :slight_smile:
4. apr 2013 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mrka2 to je úplně stejné jako u nás, fakt nedávno jsem tu houpala na rukách miminko a teď už mi tu pochoduje třiletý capart. Ach jo, já chci zastavit čas. :unamused:
4. apr 2013 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@dm1 Ano myslim že je to ona:slight_smile:
4. apr 2013 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lokalistin Dakujem. Preto som myslela ze dat dva kremy , alebo spravim len cisto jahodovy a mam svaty pokoj :slight_smile: a uz nad tym nebudem rozmyslat. :grinning:
4. apr 2013 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zuzanam80 ano este dve lyzice cukru . No neviem, mne to moc nechuti ak su v torte dva druhy plnky, moc sa mi to tam bije.. A k pribinaku druhu plnku... No co ja viem. Napr k parizaku nutelovu si ale viem predstavit, aj som to uz raz robila a bolo to fajn.. Ale ved vyskusaj, zje sa neboj :slight_smile:
4. apr 2013 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@terezka87 a co potrebujes vediet krajku so sugarveilom robievam ktoru formu mas ty?
4. apr 2013 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, baby, ako robíte vanilkovú tortu? Klasika pudingový krém? rozmýšľam že zo zlatého klasu a dám trochu vanilkovej arómy...mám doma aj van.struk, tak primiešam do pudingu, len to bude asi málo...torta má byť poschodová štvorcová...
4. apr 2013 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
4. apr 2013 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ajka82 je to pre svokru.. tento vikend oslavuje a chcela by nejaku zltu, jarnu.. :slight_smile: dakujem moc za inspiraciu, nieco si vyberiem.. :slight_smile:)) krasne su.. ;)
4. apr 2013 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela @timotejkabrejkova je to povahou :grinning: náš má len 20 mesiacov, ale skôr ako o 22:00 nezaspí a ráno už o 7:00 po nás skáče. Cez deň si dá pauzu tak max. na 2 hodinky a koniec. Uteká z postele, alebo jednoducho sa tam len prevaľuje a spať nebude. Veď predsa sa nedá zaspať na rozkaz, aj keby sa rodič na hlavu postavil.
4. apr 2013 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jankaferancova ja tu abecedu mam tiez a celkom mi to ide neviem radsej s tou ako cez sacek kazda mame svoje ale ja natlacim hmotu a supnem do mrazaka potom vylupnem a tak dokola co potrebujem.
4. apr 2013 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Skúsené cukrárky, ja si dovolím lenjednu amatérsku otázku... ten kúpny marcipán 1 balenie stačí na tú klasickú okrúhlu tortu? ak cchem aj nejaké vykrajované ozdôbky, treba dokúpiť, alebo to vyjde z tejto jednej dávky? Ďakujem :wink:
4. apr 2013 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ajka82 no, ze ja rano este len oci rozlepim a ty tu uz taku tortusu paradnu vycapujes :grinning:
4. apr 2013 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@karolka1 ten kupovaný nestačí, kup si hned tři
4. apr 2013 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@79zuzana :sweat_smile: mam sa polepsit, len ja dlhsie ako do 7 spat isto nebudem :grinning:
4. apr 2013 o 16:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@karolka1 popravde, ak myslis ten Oetker a chces nim potiahnut tortu, tak horsia volba asi ani neexistuje :frowning2:
4. apr 2013 o 16:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte, mozem vas poprosit, viete mi niekto poskytnut recept na pribinacikovy krem? do okruhlej torty 26 cm
Dakujem
4. apr 2013 o 16:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nika1985 a na co to robis cez sacik ????? vsak tie cez listu su naj , to je to iste ako klasika kovove alebo plastove vykrajovacky, len vyvalkaš hmotu , zatlacis listu s pismenkom , pošuchaš a trepnes lištou o stol a pismenko ti vypadne krasne rovne, čisté a mas to za pár sekund :wink:
4. apr 2013 o 17:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@karolka1 isto nevystačí, máá len koľko, 200g? ja na klasika okrúhlu 24priemer potrebujem cca 600g hmoty, a to už vaľkám o dosť tenšie, zozačiatku som aj o dosť viac potrebovala...
@nika1985 presne ako pristela píše, tiež nedávam sáčik a ani do mrazáka, stačí úúplne natenko vyvaľkať hmotu, tresknúť s tým o stôl a je :grinning:
@adrianai alebo si kúp vanilkový premium puding, ten je taký viacej vanilkový :wink:
4. apr 2013 o 17:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela ja mám toto uložené :slight_smile:
4. apr 2013 o 17:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (7)
@nika222 Diky za radu. Ja si dam poradit. Vy sa tu v tom vsetky vyznate. Skusim teda zacat s jednou plnkou. Este raz dakujem za radu :slight_smile:
4. apr 2013 o 17:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dm1 ahojky, nechávaa sjem na FB dotaz ohledně tvého dortu s kobásami, prosím písni mi postup na utěrku a slaninu, díky moc.Z dovolením ho budu dělat manželovi:slight_smile:
4. apr 2013 o 17:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lifinka @dm1 slanina me taky zajima, prosim pekne
4. apr 2013 o 17:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok