Marcipánové torty. Rady a postupy

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........
njonja
4. apr 2013
@lokalistin ma to mrzi, ale nemam ani len paru😞 😞
lamps
4. apr 2013
@mrka2 milá tortička a Vilkovi všetko naj .... :-N :-N :-N :-N :-N to je neuveriteľné, ako to letí. Nedávno si písala, že čakáš bábo ...
timotejkabrejkova
4. apr 2013
@lamps Uff takže asi robím dobre 😉
timotejkabrejkova
4. apr 2013
@sticker Ja som aj videla že sa iba premaha že chce ísť spať, tak preto som nastavila ten režim.
lamps
4. apr 2013
@timotejkabrejkova s deťmi je to niekedy ťažké a sú fakt deti, ktoré potrebujú minimum spánku a fungujú bez problémov
sticker
4. apr 2013
@timotejkabrejkova Keď nám to vyhovuje, nič netreba meniť 🙂 Ja baby budím ráno o pol siedmej, pred pol ôsmou vyrážeme škola, škôlka... A teda niekedy je to o nervy. Najviac času zaberá jedlo a česanie. Neviem si predstaviť, že by chodili spávať neskôr a potom by som ich ráno nedostala z postele - zbytočný stres ráno pre ne i pre mňa 🙂
mimcak
4. apr 2013
@timotejkabrejkova Aj moji su tak nastavený ako tvoje.Aj ten starší 6ročný aj 2 ročný. Večer o 19.45 umyť,prezliecť,prečítať rozprávku a o 20.15 sa zhasína a ide sa spať. A o 6.30 ,ale vstávaju čo je akurát pokial vychystáme do škôlky.
lussy23
4. apr 2013
@florentina parádna
@makinka2 je nádherná
@jankaadam krásne tortičky. na tej druhej sú krásne sýte farby
@dagmarmustafa nádherná
@tamianati krásna
zizala
4. apr 2013
dobrý večer, prosím netušíte některá kde by se v Praze dala sehnat potahovka Montana?
mrka2
4. apr 2013
@lamps dakujem velmi pekne.. ty si to pamatas??? joj,akoby to vcera bolo,ked som si nasla dve ciarky na teste.. normalne nostalgia 😢 🙂
lussy23
4. apr 2013
@mrka2 krásne postavičky
mrka2
4. apr 2013
@lussy23 dakujem 🙂
lussy23
4. apr 2013
@ajka82 krásna
lamps
4. apr 2013
@mrka2 jasné, že si to pamätám, veď to sú také krásne správy. Aj Lusilku si pamätám ako tesne pred odchodom do pôrodnice ešte piekla torty 😃 😃 😃
mrka2
4. apr 2013
@lamps ano,to si aj ja pamatam 😃 😃 😃 podarena bola 🙂
zuzanam80
4. apr 2013
@nika222 ja tiez uvazujem nad malinami
zuzanam80
4. apr 2013
@aduskatt dakujem 🙂
makinka2
4. apr 2013
@timotejkabrejkova Jééééééééééé moooooooooooooc děkuji 🙂
timotejkabrejkova
4. apr 2013
@makinka2 Nieje za čo, budem rada ak ti pomôžu 🙂
jenie123
4. apr 2013
kocky, potrebovala by som od vas jednu pomoc.. baby, tie co mate silikonku babatka, vedela by ste mi jedna spravit babatko a poslat? Potrebujem ho na buduci tyzden... moc moc prosiiiim.. samozrejme zaplatim.. 🙂))
79zuzana
4. apr 2013
Moje dnesne cupcakes 😉
nellynka
4. apr 2013
Kocky, poprosila by som o radu, tie co ste robili tortu kde po obvode su take keksiky cokoladove. Chcem urobit tortu, kde sa prasiatka kupu a oblozi sa to tymi keksami a zviaze maslou. Nieco ako Leon alebo netusim. Prosim Vas ako sa volaju tie keksy, resp. v cokolade macane keksy, vyzera to ako dve spojene dlhe tehly. Nemusia byt tie original, moze byt aj nieco podobne. dakujem.
aduskatt
4. apr 2013
@nellynka myslis KitKat?
petkaa28
4. apr 2013
@nellynka kitkat??
nellynka
4. apr 2013
@aduskatt
@petkaa28
aaaaaaaa, dikes baby, teraz ma osvietilo:)))))
ja take nejem, tak velmi neviem.
dakujem.

a nahodou ine len nie kitkat nie su asi vsak?
aduskatt
4. apr 2013
@nellynka ani ja to nejem🙂
jakelina
4. apr 2013
@zizala najdi si nějaký cukrářský obchod, co má pevnou prodejnu v Praze a tam to určitě budou mít.
sussie259
4. apr 2013
@79zuzana mnaaaam 😉 super vyzeraju😉
petkaa28
4. apr 2013
@nellynka jedine kinder čokoládu 🙂 skús mrk v lidli, tam majú napodobeniny všetkých sladkosti. Či tam čosi nenajdes
nellynka
4. apr 2013
@petkaa28 skusim popozerat. Ale uz len to, ze viem, ze je to Kitkat, tak to je super, diky.