Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

florentina
6. apr 2013

@maya30 tvůj styl jde vždycky do mého vkusu, všechny se mi moc líbí, půlku jsem jich uložila pro inspi 😉

mariann2
6. apr 2013

@janula.h juj, že 100 minitortičiek 😝 ja som robila 26 na stužkovú a povedala som, že už sa na to nedám nahovoriť, je s tým strašne veľa roboty, to by som radšej robila 5 veľkých tort

muffinka8
6. apr 2013

@maya30 úžasné sú všetky .. wooow ... tie ružové nežné 😵 (čím si robila tie biele kvety?)
a tá so žabkou je na zožratie 😵 😵 júúj, hneď by som takú spravila 🙂

nika1985
6. apr 2013

Moja prva pingu torta mramorak naopak rafaelo plnka s mandarinkami,iglu klasika plnene ako torta.3,8kg

pristela
6. apr 2013

@janula.h ten je bombovýýýýýýýýýýýýýý 😵 😵 😵 😵 😵 Napíš neveste, že : iba 100 ???? že ak ti pridá este 20kuskov tak to beries, inak nie! 😀 😀

@maya30 žabka a ryba jasný numero 1 😵 😵 😵 😵 úžasné !!!

vlada111
6. apr 2013

@mamina1978 nádhera

jankaferancova
6. apr 2013

Ahojte baby,tak tu je moja dnešná na zajtrajšie krstiny,čoko korpus,pribinák+mandarinky,jahodová plnka+jahody,pribinák+banány.takto si to želala zakázníčka,dúfam,že im bude chutiť.inak je tažkáááá 😉

mariann2
6. apr 2013

čaute babenky, neshíham vás čitať, čo je mi ľúto, prikladám moje tohtotýždňové, folklórna nakoniec dopadla tak ako dopadla, pani navrhla, že chce tú krajku folklornu takto 😝, tak ju tak má

mysiatkoo
6. apr 2013

@maya30 naaadherneee vsetky!

vlada111
6. apr 2013

@maya30 no ale ti poviem, že ich máš krásne, ten žabiak je svetový

vlada111
6. apr 2013

@mariann2 uf to si ako stihla toľko modelovačiek?

maya30
6. apr 2013

@florentina dakujem, velmi ma to tesi a vazim si to 😵

maya30
6. apr 2013

@muffinka8 dakujem 😵 tu zabu som robila podla fotky, taak som sa potesila ked som to videla, ze konecne taka moderna detska torticka 🙂 na tie kvietky je patchwork, ale dost zle sa s tym robi a ako naschval kazdy to chce 😝

maya30
6. apr 2013

@vlada111 dakujem 😵

jakelina
6. apr 2013

@maya30 úžasné dortíky a pivoňku máš krásnou 😉

jakelina
6. apr 2013

@mariann2 ty jo, tolik tanečníků, nechápu jak jsi to stihla a všichni ve stoje. Jsi borec 😀 😉

79zuzana
6. apr 2013

Prosim nejake inspiration na birmovku 😉 Dakovalaaa 😀

janula.h
6. apr 2013

@mariann2 @maya30 nádherné výtvoryyyyyyyy 🙂 baby ste šikulkyy

@pristela @mariann2 ja som si hneď povedala ,že toto ee ☹ ta čo som tarantula s 8 rukami?? 😀

jo a moja dnešná svadobná a ešte jedna a finito 🙂 teším sa na vaše ďalšie výtvory 🙂

janula.h
6. apr 2013

a foto 😝 robená podľa inštrukcií 😀

ajka82
6. apr 2013

baby, dnes mi mlada vosla do kuchyne rano a zacala sa smiat 🙄 😅 a ja ze co sa tolko smeje...ona ze na tych zvieratkach co si modelovala, tak ze teda preco?...a ona mi "lebo su cudni"...preco cudni?... "lebo jezko nebyva modry a krtko je smiesny" 😕 😨 😅 ...som robila krtka s kamaratmi podla jednej pohladnice co maju baby a tam jezko s modrymi pichliacmi, tak teda neviem ... aj som jej to ukazala potom, ze jezko je modry na obrazku, ale aj taks sa rehotala dalej 🙄

evala777
6. apr 2013

ahojte pridávam vam svoje ďalšie tortičky, tá kabelka teda nič moc, no stáva 😒 sa a tá druhá je na oslavu jubilea...

mia1111
6. apr 2013

@maya30 náááádherné tortičky, všetky, no ten žabiak ma dostal 😵 😵 😵
@mariann2 - kráááásne torty, prosím Ťa, ako dlho si modelovala všetky tie postavičky??? Ja som sa včera pol dňa hrala s myškou Minnie, no mala som dosť, trvalo mi to celú večnosť, teda hlavne ten ksichtík aby sa aspoň trochu podobal 😕 😕 😕... a to som zistila, že som jej zabudla chvostík urobiť, ale má smolu, už nejdem dorábať nič, bo to iba pokazím 😀

florentina
6. apr 2013

@ajka82 dcerka teď fičí na krtkovi, tak to mám zmáknuté a na těch pohádkách je prostě vidět, že v průběhu let se vzhled těch figurek měnil. A opravdu v jednom období byl ten ježek celý modrý. Taky mě to zarazilo, ale bylo to tak. Mě se osobně nejvíc líbila ta první podoba krtka i ostatních zvířátek. Obvzvláště z žabičky se v průběhu let stala spíš taková pidlooká pitoreskní postavička 😖

jakelina
6. apr 2013

@florentina zrovna jsem dělala krtka. 😉

zklimekova
6. apr 2013

dnešná jedna mini poschodová...

vecernicci
6. apr 2013

@jakelina tank mě čeká teď v dubnu pro našeho malýho 😉 a chce nějaký určitý typ, mně připadají všechny stejný, ale on v pěti letech je od sebe rozezná, ať žije válečná hra 😝

jakelina
6. apr 2013

@vecernicci a jak to dopadlo s tím dopisem??

jakelina
6. apr 2013

@zklimekova krása a ten květ je úžasný

lifinka
6. apr 2013

ahojky, přidávám právě dokončený dort a tímto děkuji @dm1 Danušce za inspiraci 😀 Je pro manžílka, dnes přijede po 14dnech a saví zároveň 35. narozky 😉
Poprvé jsem vyzkoušela ovál a váha 4,384kg jsou to čoko korpusy a mascarpone + maliny a lesní ovoce.

dada2007
6. apr 2013

@maya30 prosím ťa, hodíš mi link na ten postup pivonky? dakujéééééém 😉
a torty krásne 😵 😵