• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

3. decembra 2016 
@jakelina zatím nijak, ale přemýšlím, že si na fcb založím ještě jeden profil jen na dorty, kde nebude moje jméno, trošku jim to ztížit :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
6. apr 2013 o 15:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@zklimekova úžasný květ i ta barva je hezká, mě osobně se fialková moc líbí, chtěla jsem vyzkoušet na dort, když jsem měla volnou ruku a byla šílená, co to máš za barvu?
6. apr 2013 o 15:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kočky ahojte,prosím vás,nejaké inšpiro na tortu pre 50 tnika,pre tých chlapov je to hrozné :confounded: :confounded:
6. apr 2013 o 15:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@florentina nooo, praveze ani moc nie si myslim, ona krtka nepozerava :confused: len obrazky v kalendari a na tej pohladnici ma a este spolocenske hry kde je krtko :confused:
6. apr 2013 o 15:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte,velmi dlho som tu nebola,idem nazrieť par stran dozadu kym je čas a v rychlosti pridavam nejake moje posledne :slight_smile: aj mufinky pre detičky do skolky a jednu na sposob čo robila pristelka no zdaleka nie taku krasnu...
6. apr 2013 o 15:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to (57)
@dajna11 mozno ta nieco "nakopne" :wink:
6. apr 2013 o 15:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to (6)
ajojte babulky, narychlo pridam moju dnesnu a idem vas docitavat, bola som prec, vratila som sa chora ze nevladzem dychat...no amen :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:

biela piskota, jogurtova plnka a lesna zmes, 3,6 kg
6. apr 2013 o 15:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to (52)
@janulkamartinko krááásne :dizzy_face:
6. apr 2013 o 15:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
caute dievcence, ja som zase po case tvorila :grinning:

Prvy je hriesny somar ma 4kg, hriesny preto, lebo je plneny kremom na hriesnu tortu..jedna davka kremu. Korpus z 12 vajec, peceny v 1 velkej miske a v 1 malej.
Brucho s malinami, hlava s bananmi.
Somar je pre mojho brata k narodkam. :wink: Pytala som sa ho aku tortu chce, odbil ma s pozamkou, ze je stary somar a ze este to ma aj oslavovat, :grinning: tak som ho vzala za slovo :grinning: :grinning: :grinning: . :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Povodne som chcela ze mu spravim auto :wink:.

Lienka je cokokorpus, parizska slahacka, banany. Vaha 3,6kg. Pre zaujimavost material vysiel 19,17e s tym ze 1e som si dala za farby a 2e za energie.

No a posledne je pokus o baletku, pracovna fotka ..no co z toho nakoniec bude netusim. sulkala som z WI..a rumom som riedila farby..teda to malovanie moc nejde, robila som to sparatkami, bo take stetceky tenke nemam ..nezohnala som :unamused:
6. apr 2013 o 15:38  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to (49)
@pipka rýchle uzdravenie - tortička nádherná :wink: :wink:
6. apr 2013 o 15:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@tinamk @lydik @alexandrakocikova @patrikmisko @maya30 @janula.h @salonka1981 @artepf @nika222
nááááááááádherné - ešte, že sa nepriberá od virtuálnej torty :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. apr 2013 o 15:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to (5)
@lifinka @zklimekova @jakelina @evala777 krááásne @mariann2 som odpadla :fearful:
6. apr 2013 o 15:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@anibas jeej dakujeeeem :dizzy_face:
6. apr 2013 o 15:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@janula.h juj krasny tiger, sikovncaaaa :wink:

dievcence krasne tortusky ste porobili :wink: :grinning:
6. apr 2013 o 15:51  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
pekný víkend - tak som po dlhej dobe mala 4 torty na víkend, všetko pre susedov z dediny :grinning: a musím povedať, že som si to aj celkom užívala - až na tú žltú - chceli na nej všetko použiť ( zelený mramor na hornom poschodí a falošné diamanty som už zatrhla :grinning: :grinning: :grinning: ) všetko v rámci dovolenky 2 dní :stuck_out_tongue_closed_eyes: s Filipom pri zadku ( druhýkrát ho nechám v škôlke :sweat_smile: )
6. apr 2013 o 15:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to (64)
@lifinka :slight_smile: ďakujem ..ja som sa teraz nejako rozfialovela :slight_smile:. ..v poslednej dobe robím veľa fialových :slight_smile:..gelovku mám Wilton -violet, tou som ofarbila aj lupienky a použila práškovú...túto http://www.pecenieskamkou.eu/pecieteskamkou/eshop/3-1-POTRAVINARSKE-FARBY/21-2-Praskove-farby-Rainbow-Dust/5/1745-Prachova-farba-Amethyst-10ml

a do stredu ešte trochu tejto http://www.pecenieskamkou.eu/pecieteskamkou/eshop/3-1-POTRAVINARSKE-FARBY/21-2-Praskove-farby-Rainbow-Dust/5/1768-Prachova-farba-Rose-Campion-10ml
6. apr 2013 o 15:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@mariann2 perfektneee vsetky, super si to zvladla tu folklornu, aj bez krajky :dizzy_face: ti tanecnici nemaju chyby :sunglasses:
6. apr 2013 o 15:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Dort HP neni muj
6. apr 2013 o 15:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@maya30 kraaasne :wink: zabku som si s dovolenim ulozila :dizzy_face:
vies mi hodit link na tu formicku alebo vykrajovacku co mas tie biele tulipany ci ake su to kvietky na tych pivonkovych tortickach, je to kraasne a ja to stale hladam a neviem to najst :sweat_smile: dakujeeem :wink:
6. apr 2013 o 15:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@anibas mooooc kraaaaaaaasne :wink:
6. apr 2013 o 15:56  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@anibas uzasneee, ten batman je svetovyyy :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
6. apr 2013 o 15:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@bambula1307 To sa dobre robí s Tuzemským umom :grinning:
6. apr 2013 o 16:05  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@pipka je to tato, niekde pisu ze je to lekno, inde ze tulipan http://www.cukrarskepotreby.eu/469/Lekno.html
6. apr 2013 o 16:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@dada2007 je na strane 1297 :wink:
6. apr 2013 o 16:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@maya30 dakujeeem si pokladik :wink:
aj som ju hladala rozne medzi patchworkami a nikde som na nu nenadabila..asi slepa na stare kolena :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
6. apr 2013 o 16:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@anibas všechny úžasné, to je fajn, že tě to bavilo. Když je to po delší době, tak to je změna a vychutnáš si to. :wink:
6. apr 2013 o 16:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
Holky uuuzasne torticky, uplne vsetky!!!!!!

@florentina toto som musela prečítať aj mojmu doma : Obvzvláště z žabičky se v průběhu let stala spíš taková pidlooká pitoreskní postavička :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ,milujem češtinu :grinning: :grinning: aky by bol preklad tejto tvojej vety do sk ???? :grinning:
6. apr 2013 o 17:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to (6)
ahojte, aj ja pridávam svoje posledné čo som robila
6. apr 2013 o 17:07  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to (38)
6. apr 2013 o 17:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@mima595 ja sa stravujem podla norbi update takze v podstate aj z toho by som mala schudnut a nic
6. apr 2013 o 17:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok