Marcipánové torty. Rady a postupy

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........
sticker
7. apr 2013
@florentina Toto mi bolo vysvetlené, že tá voda sa dáva iba do tých bielych z Lidla... 🙂 Lebo keď som robila Haribo tam som vodu nedávala 🙂
sticker
7. apr 2013
@dm1 Dani a musia sa umývať tie cukríky? Keď mám čisto biele ale "neamerické" 🙂
dm1
7. apr 2013
@sticker take som ja este nemala ale ono sa umyvaju len jedny tie rubino lebo maju taky ruzovy cukor na sebe a tie krystaliky by vadili ak to na sebe nemaju netreba umyvaqt
katarina51
7. apr 2013
@levandulka3 Tá do súťaže nemá chybu. 🙂 🙂 🙂
pipka
7. apr 2013
@zz134 musis to nechat stuhnut ale len do tej miery aby to netieklo...ale nebolo uplne tvrde a obtocis okolo torty 😉
jenie123
7. apr 2013
Ahojte kocky.. krasne torty ste opat vyrobili.. poctivo som si ich ulozila.. 🙂))
pridavam moje vikendove:
wera.g
7. apr 2013
ahojte ženušky 🙂 pridávam moje najnovšie, tento víkend toho bolo na mňa veľa, ale keď ja neviem povedať nie... :-N ešte som robila jednu, ale foto mám len v mobile, tak to pridám keď si to pošlem do pc 😉 Krásny dník vám prajem !
sticker
7. apr 2013
@jenie123 Tie Petry sú super!!!!!! Tiež som premýšľala, čo ocinovi a napadli ma cigarety, no ale ja som úplny začiatočník a neviem si ani len predstaviť ako by som to robila. S dovolením si ju uložím x-)
mia1111
7. apr 2013
Ahojte babulky, idem pokukať a olajkovať tie krásne tortičky, čo ste popridávali, ja som nepiekla,len som modelovala pre kamarátku myšku Minnie.... 😉
wera.g
7. apr 2013
@zuzana92101 úúúžasnááá 🙂
mia1111
7. apr 2013
@wera.g - nááááádhernééééé všetky,ale tie detské tortičky sú úplne super x-) x-) x-), také farebné, milučkééééé, juuuuj x-)
mia1111
7. apr 2013
@zuzana92101 - prekráááásna tortička, super! x-) x-) x-) x-)
jenie123
7. apr 2013
@sticker dakujem moc moc ma to tesi.. 🙂 cigarety som robila prvy krat.. a robilo sa to celkom v pohode.. len tie pismenka mi nervy nicili.. 🙂)) ja sa pokladam tiez na zaciatocnicku i ked vcera som spocitala vsetky moje torty a tato uz bola 62..🙂
wera.g
7. apr 2013
ďakujem moooooooc x-) x-) x-) @mia1111
zsuzsu
7. apr 2013
Konecne precitane, opacitkovane a ulozene fotecky 😃 Pridam aj moje pre nasho sefa. Isiel do dochodku 😞 |-| Biela je cokoladove mascarpone s jahodamy a zelenkasta je jahodovy krem a jahody. Na tom bielom je moj sef 😃 presne podla uniformy co mame v praci, prasiatka lebo je to masokombinat, kalkulacka lebo s tym stale behal a ratal, a na druhej je tiez on ako hraje golf je to jeho konicek. Ta naha zenska preto, lebo v praci ked potajomky cital noviny, tak vzdy chodil a ukazolval aka naha zenska je tam 😃 a sudoku lebo to lusti a je tam nazov jeho oblubeneho dennika 😃 Mal slzy v ociach ked uvidel tu tortu a ja som zabudla ihned na vsetky nervy co som mala kvoli torte. x-)
jenie123
7. apr 2013
@wera.g uzasne.. 🙂 mna caka buduci tyzden vlacik.. tak z dovolenim sa budem aj tvojim inspirovat.. 🙂)))
mima595
7. apr 2013
zvbmcxyllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll... uopoooooooooooolpaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaalppppppppppppppppppppplpppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppplh nbhhhhhhhhh
florentina
7. apr 2013
@sticker @dm1 děkuji za vysvětlení kočky!
wera.g
7. apr 2013
@jenie123 ďakujem moc moc 😉 nech sa páči, je to pre mňa česť,že aj moja tortuška vie byť inšpiráciou 🙂))
levandulka3
7. apr 2013
@dajna11 mi hovor čo som sa ja teraz nahľadala najmä keď nemá žiadne záľuby nakoniec som to vyriešila darčekovou krabicou s veľkou mašľou :-p a spokojnosť veľká 🙂
jenie123
7. apr 2013
@wera.g este sa chcem opytat.. cely ten vlacik bol z hmoty? Ja rozmyslam, ze obalim keksiky alebo nieco..
wera.g
7. apr 2013
hej hej bol, nechcelo sa mi obaľovať, toto bolo rýchlejšie pre mňa 🙂)@jenie123
sticker
7. apr 2013
@jenie123 Tak to veru začiatočníčka nie si 😃 😃 😃 😃 Ja som od februára urobila iba tri 😃 😃
levandulka3
7. apr 2013
@bambula1307 baletka je náhodou parádna 😉 ako ti tam držia tie ruky? 😎
dajna11
7. apr 2013
@zsuzsu jeeeeeeeeeeeeeeejda to je náhoda......že Cookstown mäsokombinát 😃 😃 😃 😃 ved mne tam robí braček už roky 😃 😃 som skoro zmeravela ked som to videla 😃
petka28
7. apr 2013
@jakelina a ta Montana je hladká? jako ten smartflex?
jenie123
7. apr 2013
@wera.g tak to mas pravdu.. 🙂))
levandulka3
7. apr 2013
@pristela prekrásne obe x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-)
jenie123
7. apr 2013
@sticker pockaj, za chvilku ich aj ty budes pocitat na desiatky ci stovky.. 🙂
mariann2
7. apr 2013
kočky, mám objednávku na 3d tortu Barneyho dinosaura, ja to vobec nepoznám a google mi vyhodil len nepekné torty, nemáte niečo pekné s touto témou uložené?