• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

19. októbra 2017 
@florentina Toto mi bolo vysvetlené, že tá voda sa dáva iba do tých bielych z Lidla... :slight_smile: Lebo keď som robila Haribo tam som vodu nedávala :slight_smile:
7. apr 2013 o 15:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 Dani a musia sa umývať tie cukríky? Keď mám čisto biele ale "neamerické" :slight_smile:
7. apr 2013 o 15:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sticker take som ja este nemala ale ono sa umyvaju len jedny tie rubino lebo maju taky ruzovy cukor na sebe a tie krystaliky by vadili ak to na sebe nemaju netreba umyvaqt
7. apr 2013 o 15:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@levandulka3 Tá do súťaže nemá chybu. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
7. apr 2013 o 15:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zz134 musis to nechat stuhnut ale len do tej miery aby to netieklo...ale nebolo uplne tvrde a obtocis okolo torty :wink:
7. apr 2013 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kocky.. krasne torty ste opat vyrobili.. poctivo som si ich ulozila.. :slight_smile:))
pridavam moje vikendove:
7. apr 2013 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (43)
ahojte ženušky :slight_smile: pridávam moje najnovšie, tento víkend toho bolo na mňa veľa, ale keď ja neviem povedať nie... :sweat_smile: ešte som robila jednu, ale foto mám len v mobile, tak to pridám keď si to pošlem do pc :wink: Krásny dník vám prajem !
7. apr 2013 o 16:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (59)
@jenie123 Tie Petry sú super!!!!!! Tiež som premýšľala, čo ocinovi a napadli ma cigarety, no ale ja som úplny začiatočník a neviem si ani len predstaviť ako by som to robila. S dovolením si ju uložím :dizzy_face:
7. apr 2013 o 16:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babulky, idem pokukať a olajkovať tie krásne tortičky, čo ste popridávali, ja som nepiekla,len som modelovala pre kamarátku myšku Minnie.... :wink:
7. apr 2013 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (55)
@zuzana92101 úúúžasnááá :slight_smile:
7. apr 2013 o 16:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@wera.g - nááááádhernééééé všetky,ale tie detské tortičky sú úplne super :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:, také farebné, milučkééééé, juuuuj :dizzy_face:
7. apr 2013 o 16:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zuzana92101 - prekráááásna tortička, super! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. apr 2013 o 16:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sticker dakujem moc moc ma to tesi.. :slight_smile: cigarety som robila prvy krat.. a robilo sa to celkom v pohode.. len tie pismenka mi nervy nicili.. :slight_smile:)) ja sa pokladam tiez na zaciatocnicku i ked vcera som spocitala vsetky moje torty a tato uz bola 62..:slight_smile:
7. apr 2013 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ďakujem moooooooc :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: @mia1111
7. apr 2013 o 16:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Konecne precitane, opacitkovane a ulozene fotecky :D Pridam aj moje pre nasho sefa. Isiel do dochodku :frowning2: :pensive: Biela je cokoladove mascarpone s jahodamy a zelenkasta je jahodovy krem a jahody. Na tom bielom je moj sef :grinning: presne podla uniformy co mame v praci, prasiatka lebo je to masokombinat, kalkulacka lebo s tym stale behal a ratal, a na druhej je tiez on ako hraje golf je to jeho konicek. Ta naha zenska preto, lebo v praci ked potajomky cital noviny, tak vzdy chodil a ukazolval aka naha zenska je tam :grinning: a sudoku lebo to lusti a je tam nazov jeho oblubeneho dennika :grinning: Mal slzy v ociach ked uvidel tu tortu a ja som zabudla ihned na vsetky nervy co som mala kvoli torte. :dizzy_face:
7. apr 2013 o 16:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (37)
@wera.g uzasne.. :slight_smile: mna caka buduci tyzden vlacik.. tak z dovolenim sa budem aj tvojim inspirovat.. :slight_smile:)))
7. apr 2013 o 16:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
zvbmcxylllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmlllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll.kkkkkkkkkkkkkkkkkkkllllllllllllllllllllllllllllllllllllooooooouupppppptgggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggtttttttttttttteeeeeeerrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrreeeewwwwqqddddd uopoooooooooooolpaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaalppppppppppppppppppppplpppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppplh nbhhhhhhhhh
7. apr 2013 o 16:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (7)
@sticker @dm1 děkuji za vysvětlení kočky!
7. apr 2013 o 16:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jenie123 ďakujem moc moc :wink: nech sa páči, je to pre mňa česť,že aj moja tortuška vie byť inšpiráciou :slight_smile:))
7. apr 2013 o 16:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dajna11 mi hovor čo som sa ja teraz nahľadala najmä keď nemá žiadne záľuby nakoniec som to vyriešila darčekovou krabicou s veľkou mašľou :stuck_out_tongue_closed_eyes: a spokojnosť veľká :slight_smile:
7. apr 2013 o 16:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@wera.g este sa chcem opytat.. cely ten vlacik bol z hmoty? Ja rozmyslam, ze obalim keksiky alebo nieco..
7. apr 2013 o 16:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej hej bol, nechcelo sa mi obaľovať, toto bolo rýchlejšie pre mňa :slight_smile:)@jenie123
7. apr 2013 o 16:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jenie123 Tak to veru začiatočníčka nie si :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Ja som od februára urobila iba tri :grinning: :grinning:
7. apr 2013 o 16:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@bambula1307 baletka je náhodou parádna :wink: ako ti tam držia tie ruky? :sunglasses:
7. apr 2013 o 16:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zsuzsu jeeeeeeeeeeeeeeejda to je náhoda......že Cookstown mäsokombinát :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ved mne tam robí braček už roky :grinning: :grinning: som skoro zmeravela ked som to videla :grinning:
7. apr 2013 o 16:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jakelina a ta Montana je hladká? jako ten smartflex?
7. apr 2013 o 16:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@wera.g tak to mas pravdu.. :slight_smile:))
7. apr 2013 o 16:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela prekrásne obe :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. apr 2013 o 16:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sticker pockaj, za chvilku ich aj ty budes pocitat na desiatky ci stovky.. :slight_smile:
7. apr 2013 o 16:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kočky, mám objednávku na 3d tortu Barneyho dinosaura, ja to vobec nepoznám a google mi vyhodil len nepekné torty, nemáte niečo pekné s touto témou uložené?
7. apr 2013 o 16:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok