• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

19. januára 2017 
@zuzana92101 prekrásna :slight_smile:
7. apr 2013 o 23:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
dievcata poradte ako urobit strom? naburaju do neho auta. kmen by som mala len nemam napad na tu zelenu cast.
7. apr 2013 o 23:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mamina1978 inak potvrdzujem čo si si myslela a poradila mi orechový korpus a rafaelo krém je spolu fantastické. Hodí sa to k sebe + ananás mňamka. Ďakujem :dizzy_face:
7. apr 2013 o 23:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@bambula1307 nááááááááááádherna je ta baletka, uuuzasna , a teda ja som založena na chlapoch, az moc :grinning: :grinning: vsak mam doma piatich :grinning: :grinning: :grinning: ale ta tvoja baletka ma naadhernee nohy :dizzy_face: :grinning: :grinning: :grinning: a bude z nej torticka, či to len tak pre radost ?
7. apr 2013 o 23:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
...ako prosím vas rozpracuvavate potahovku - mam ju ulozenu v saciku a tegliku v ktorom som ju kupovala, ale je uz po zaruke- chcela som z nej len kvetinky spravit co sa nebudu jest- ale je ako kamen? vdaka...
7. apr 2013 o 23:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@malamargaretka v rukach zmakne
7. apr 2013 o 23:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby pomoooc ja uz od deviatej brizgam po nete inspiracky na krstiny a nic nemozem pekne najst..tak si tu teraz nadavam lebo si ich neukladam a poviem si vzdy vsak to najdem..achhhh to mam dve na tuto sobotu pre jednu rodinu na jednej by malo byt babatko a na druhu som chcela nejakeho anjlelika..aj tu niektora z vas piekla taku krasnu s anjelom a druha co mam v pamati bola s bocianom.. a na stvrtok mam kona tak som žanetka @pristela zvedava ako sa mi to podari podla tvojho postupu ty si ho robila z mmf? a nemas nejake grify na co si mam davat pozor?
7. apr 2013 o 23:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinamk ja som robila krstinovú s bocianom túto http://www.facebook.com/photo.php?fbid=456898041048668&set=a.385046298233843.89851.100001854279687&type=3&theater
@zuul kmeň stromu robím zo sójovej tyčinky a konáre robím z drotikov obalených čokohmotou, na to prilepím lístočky
7. apr 2013 o 23:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mariann2 jaaaj dakujem pomohlo ten mi zostal v pamati.. je prekraaasny ako aj cela torticka:slight_smile:)) dakujem ked budem mat casu tak s dovolenim okopirujem..
7. apr 2013 o 23:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte, tak moje najnovsie a az teraz rozmyslam, ako som stihla tolko postaviciek za tyzden urobit :grinning: :grinning: .Poziarnicke auto je podla poslaneho obrazku a ta posledna je ta s tymi holubmi prasiatkom a vnucatami a starymi rodicmi .Nic lepsie som nevymyslela, tak su tak :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. apr 2013 o 00:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (55)
Este par detailov postaviciek ako ich robim ja :stuck_out_tongue_closed_eyes:,mozno sa to niekomu zide :slight_smile:
8. apr 2013 o 00:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (65)
@daducha nadherne torticky a aj postavicky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. apr 2013 o 00:57  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@artepf no to musis ale nie uplne zatuhnute ale tak ze to nesteka pricapit aj s formou na tortu. na okruhlu je to na figu silikonka mebo musis nadpajati
8. apr 2013 o 06:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@daducha uzasneeeee.. :slight_smile: a tie postavicky.. super.. :slight_smile:))
8. apr 2013 o 07:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jenie123 Tak mám doma už ten plech a rozmery dna sú 42 x 29 x 1,5... nevieš aké veľké si mal Ty tie cigarety? :slight_smile:
8. apr 2013 o 08:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@daducha dokonalé, tá elektrikárska k 50-tke perfektná, s dovolením ukladám :dizzy_face:
8. apr 2013 o 08:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 ještě jednou moc díky za všechny rady, jsi zlatá :slight_smile:
8. apr 2013 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambula1307 wauuuuu .........ta tvoja baletka je nadhernaaaaaaaaa :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. apr 2013 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Prosím vás chcem sa poradiť ohľadom burizónovej hmoty. Ak z nej spravím niečo a potiahnem, ako to skladovať. Len tak, alebo v chladničke? A vydrží to napríklad aj týždeň? Bude to potom jedlé? Nebude to veľmi tvrdé?
8. apr 2013 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@daducha tie sú prenádherné úúúúúúúplne všetky a tie postavičky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: aaach, krásne :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. apr 2013 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@daducha - tie tortičky sú prenádherné, super :dizzy_face: Už len prečo si sa musela odstahovať z BB, by som mohla vyhodiť všetky pomôcky a objednávať len tvoje dokonalé tortičky :wink: :dizzy_face: :grinning:
8. apr 2013 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@muffinka8 minule jsem skladovala cca 3 dny venku a nic se nestalo a jedlé to bylo
8. apr 2013 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby,ďakujem za pomoc :slight_smile: druhýkrát to už pôjde lepšie :grinning: tu je výsledok
8. apr 2013 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (39)
@mimcak chci pect svuj prvni dortik-poradis recept na ten orechovy korpus a rafaelo krem,sbiram inspirace,moc dekuju
8. apr 2013 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@borja prosim,jaky to mas korpus?Dortik je nadhernej
8. apr 2013 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adrika202 dakujem za radu :wink:
8. apr 2013 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@muffinka8 já to taky teď řešila. A vzhledem k tomu, že je v tom máslo, tak jsem se rozhodla skladovat v lednici. Jinak ohledně tvrdosti je to podle mě jedno, zda skladuješ venku či v lednici a určitě se to dá jíst i po týdnu.
8. apr 2013 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
taaaaaak a prisiel na psa mraz...Pomooc. DIA tortucha.........prosim, kto ste piekli uz, ako ovplyvni sorbitol miesto cukru korpus? narastie? nenarastie? dikyyy
8. apr 2013 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@daducha tie postavičky sú supeeeer. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Šikulka :wink:
8. apr 2013 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak nie sorbitol, ale sacharin
8. apr 2013 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok