• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@aduskatt zajtra jej cinknem :wink:
9. apr 2013 o 00:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vlada111 super, dakujeeeeem:slight_smile: Jo a mlady pan nejak stale Alicku spomina:slight_smile:
9. apr 2013 o 00:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ďakujem moc moc :dizzy_face: @vlada111
9. apr 2013 o 00:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@daducha nadhera vsetky,
9. apr 2013 o 00:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela zlato len nieze dopadnes jak ja tiez som pila de luxe a redbulla s vodkou a tri dni mi je zle uz :wink:
9. apr 2013 o 00:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt @dada2007 robila dia a vravela,ze sa jej bielka moc dobre nevyslahali,ci take nieco skus sa jej popytat
9. apr 2013 o 00:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lokalistin dakujem, ale ved bielka budem slahat zvlast.-) popytam sa:slight_smile:
9. apr 2013 o 00:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt no ja uz neviem presne,ona isla tusim podla receptu a tam bolo bielka s tou nahradou cukru,ale vravela,ze nabuduce uz by ju robila inak,ja len,ze skus sa jej opytat,ci sa cesto nejak zmenilo
9. apr 2013 o 01:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lokalistin cha to sa mne nemoze stat, ja vodku nelubiu :grinning: :grinning: :grinning: ked mam nervy alkohol ma nesundá , celý ho zožerú a ja akoby som ani nepila, vsak to tak raz za pol roka, sa mi to nakopí a pak to ide :grinning: :grinning: moj mi nukal lexaurín, že to ma vyjde lacnejšie :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. apr 2013 o 03:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (6)
@vlada111 dakujem, vyskusam :wink:
9. apr 2013 o 06:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt mici, so sacharinom netuším....ja som robila so sorbitol a ani bielka ani žltka sa nevyšlahali tak ako zvyčajne.....a musela som piecť dalšie korpusy, lebo to vôbec nenarástlo.....
9. apr 2013 o 07:08  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
robili ste niekto? viete mi poradiť???
MARLENKA-kruh 26cm, potiahnutá,,,,cca váha???
NA PLECHU 30*40 plnený parížskou šlahačkou a potiahnutý....cca váha?
9. apr 2013 o 07:09  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dajna11 krásne práce, zaujali ma tie torty s tekutou náplňou videli ste niekde na predaj tie formy príp. recepty, vyzerá to úžasne :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. apr 2013 o 07:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@levandulka3 to su Zila formy,také silikonové,s kovovým okrajom akoby ráfikom,daju sa v tom piecť alebo robiť za studena a do mrazáku,vymysleli to madari a boli to aj oni predvádzať,recepty tak to som celkom nerozumela kedže to prekladali ledabolo,ale to je akoby panacotta....musí byť v kréme želatína...potom sa do tých jamiek dáva nejaké rozmixované ovocie,alebo frutafilly a zdobí šlahačkou,čoko a pod. ku každej forme sa v balení predáva aj knižočka s receptami..
9. apr 2013 o 07:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dada2007 dakujem:slight_smile: no, si ma nepotesila..........tak som zvedava, ako toto dopadne....este mam cas dva tyzden zistovat co a ako.......sladislo som nasla mix sorbitol sacharin.......musim este mrknut v inom obchode
9. apr 2013 o 07:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lokalistin jasne, pozistujem kde kade:slight_smile: dakujem
9. apr 2013 o 07:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dajna11 jeej dakujem si poklad e kde dostanem tie formy kupiť?
9. apr 2013 o 08:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt kukni tu ....... http://www.vaspres.sk/imber.html ja som mala tuším ten žltý sorbit :wink:
9. apr 2013 o 08:14  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dajna11 dakujem pekne už som našla aj ja dokonca aj video na youtube škody že v madarčine :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale podstatu som pochopila asi idem do toho i ked tá forma je pálka cena ale veľmi ma to láka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. apr 2013 o 08:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dada2007 dik :slight_smile:) ja som videela v Lidli nahradne sladidlo, miesany sorbitol a sacharin...... pojdem mrknut este do ostatnych dvoch, co najdem tam, mam to vsetko pod nosom:slight_smile:
9. apr 2013 o 08:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@levandulka3 no na stretku tie formy predávali a tiež boli za takú cenu,je to dosť za to,ale je super že sa dá v tom upiecť piškota a tie jamky čo ti vzniknu naplniš džemom a ozdobíš šlahačkou či krémom,alebo naopak dáš do formy krém samozrejme so želatínou aby to v mrazaku stuhlo na to dáš plát piškoty upečenej alebo že aj pomrvené piškoty možu byť,dáš to zamraziť aby to ztuhlo a vyklopíš.a vtej knihe boli recepty dokonca aj na slano orzne sa to využíva ale to neviem bolo to v madarčine:slight_smile:
9. apr 2013 o 08:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dajna11 idem do toho :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: mám kamošku čo vie po madarsky joooj teším sa :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. apr 2013 o 08:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@levandulka3 no ti držím palce.....známa na Fb si to kupila myslím dve formy a robí v tom ako divá :grinning: :grinning:
9. apr 2013 o 08:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dajna11 a nechcela by sa tvoja známa so mňou skamarátiť :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: no nie som drzá :stuck_out_tongue_closed_eyes: že by sme si vymieňali skúsenosti
9. apr 2013 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@daducha postavičky máš nádherné, obdivujem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. apr 2013 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt neblázni, to fakt? Asi sa mu páčilo, že je mladšia a mohol ju šáliť :grinning: Ale opica mu na to prišla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. apr 2013 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dada2007 chuďě nikdo neodpoví co, ale já marlenku ještě nepotahovala, tak vůbec nevím a ten obdelník si myslím, že může mít 6 kilo?? Je to dost velké a jestli dáš tři pláty těsta, marmeládu, prokapeš a krém. Ale jenom odhaduju. :astonished: :astonished: :astonished:
9. apr 2013 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jakelina aňooooooo............všetci na mna serinkajú :cry: :cry: :confounded: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
ja tiež typujem 6kg.......ale šak to chcú svadobnú......spodok na plech a na vrch ešte jedno poschodie......ale ved neviem ani ten spodok typnuuuuuuuť :grinning:DDDD
9. apr 2013 o 09:14  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@vlada111 on sa tesi, ked ma s kym lietat po byte:slight_smile:) sak ale sme sa s Petom smiali, ze hned vystrelil, kolko ma Alicka rokov, ani neviem, pri akej prilezitosti to uz bolo:slight_smile:) resp ani nie, kolko ma rokov, ale v ktorom roku sa narodila:slight_smile:) no co za debaty ti dvaja viedli?:slight_smile:)
9. apr 2013 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok