• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

23. januára 2017 
ahojte babulky. ja zajtra budem robit mužovy tortu prsia, už to mam aj v ladničke, len to nemam potiahnute. :grinning:
bojím sa či sa mi to vlastne podarí spravit ta pletova farba :stuck_out_tongue_closed_eyes: :frowning2:
24. júl 2009 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
basado....tak zajtra teda budem na teba mysliet......daj potom vedieť ako sa to podarilo...ja tak rozmyslam, že bud urobím maslový kakaový krem pod MMF alebo alebo maslovo-pudingovo-kakaový.....taký nejaký "odoka"
24. júl 2009 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj basado .Neboj sa,len si po troskach pridavaj farbu,ja davam trosku hnedej a trosku cervenej. neboj.To zvladnes.. :wink:
24. júl 2009 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubi ja som si spravila tiež od oka, spravila som si puding kakaovy, nechala vychladnut a potom si si vymiešala maslo z nutelou a dala dokopy, :slight_smile:
sisidl dakujem :slight_smile:
24. júl 2009 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
basado, díky, táto kombinácia ma nenapadla :grinning:
24. júl 2009 o 23:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby. dneska som si pozrela svoj album a oni my tie tortičky vymazali :angry: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
sisidl ešte by som sa ta chcela spytat jednu otazočku. ked nemam čiernu farbu, ako ju mam nafarbit?
25. júl 2009 o 08:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dievčatá, včera som urobila tortu na ten krst, na prvý pokus celkom dobré.Mam ju aj v albume pokiaľ mi ju nevymažú :wink:
25. júl 2009 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sse...ja som ju stihla vidieť ešte pred vymazaním :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: je krásna.....
25. júl 2009 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kočky ako robíte ten poťah že je taký krásne hladký a rovný?
ja som včera urobila svoju prvotinku z K2 a nenormaálne sa mi to trhalo,lepilo,celé to je docapkané-neviem čo som robila zle :frowning2:
25. júl 2009 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rovni asi bolo velmi teplo na K2
25. júl 2009 o 10:03  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja preto radsej v takom teple potahujem WI, ta je pevnejsia
25. júl 2009 o 10:03  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem evit,no aj som si myslela ci nevadi ze v kuchyni sme mali 28 stupnov :stuck_out_tongue_closed_eyes:
lebo ked som tu K2 vytiahla z chladnicky,tak chilu sa s nou celkom dobre pracovalo,no cim dalej bola maksia a maksia
myslis ze aj potahu z MMF by tak vadilo teplo?nabuduce chcem vyskusat ten,len to este asi bude dost teplo
25. júl 2009 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som niekde citala, ze K2 maximum do 25 stupnov, s MMF som este nerobila tak neviem
25. júl 2009 o 10:07  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takže, torta pre svokru je upečená, je krásna.....zajtra naplním a potiahnem......dufam, že sa mi moje prvé potahovanie podarí skvele :grinning:
25. júl 2009 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
budeme drzat palce! :wink:
ale urcite sa ti podari :dizzy_face:
25. júl 2009 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sse torta je krasna...naozaj sa ti podarila :sweat_smile: robila si ju z MMF alebo K2??
to su aj tie kvetinky co si objednavala??
25. júl 2009 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubi ja robievam tento krem a je vyborny....tiez mi ho tu dievcata doporucili :sunglasses:
25. júl 2009 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby takze tortu mam uz aj ja v chladnicke a vecer ju budem potahovat juuuj ale sa toho bojim

este musim tortu natriet maslovym kremom aby mi drzal MMF vsak????????
25. júl 2009 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wighy len tak jemne potriet aby ti potah prilnul, aby neodpadal, ked budes tortu krajat :wink:
25. júl 2009 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
diky cessy :wink:

potom dam vediet ako som dopadla :wink:
25. júl 2009 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nooo aj na fotku budeme urcite zvedave...

drzim palceky nech sa ti podari :wink:
25. júl 2009 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem

jasne urcite sa pridem pochvalit ak neskonci nahodou niekde v kosi hehehehehehe
25. júl 2009 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved ked sa tu stretneme viacere, tak potom....aby sme ju stihli pozriet :grinning: :grinning: :grinning:
25. júl 2009 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
este otazk aten maslovy krem mam sko robit??som nasla toho viac druhov ale podla mna staci to ze vymiesam maslo s cukrom??????alebo ten co treba varit aj so zlatym klasom???
25. júl 2009 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeej ja som napisala ze ja robim tento krem a je vyborny a zabudla som dat link... :grinning:

tak tu je
http://www.zorka.estranky.cz/clanky/recepty/kremy

ja robim ten cokoladovy pudingový krem
25. júl 2009 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujeeeem :slight_smile:
25. júl 2009 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby len taka otazka, ked chcem zafarbit hmotu, mozem aj tu z chladnicky dat nahriat a do toho dat farbu???
25. júl 2009 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
abetka ano ja som to tak naposledy vyskusala a pekne mi to zafarbilo :wink:
25. júl 2009 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne že možeš, ja už mam tortičku hotovu, len asi ju sem nedam , lebo mi to vymažu :angry:
25. júl 2009 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
basado skuus , ja som na nu taka zvedava :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. júl 2009 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok