• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

19. januára 2017 
@jakelina Majko, myslím, že ty jsi kdysi psala, že máš zkušenost s tímto eshopem?
http://cukrarske-pomucky.cz/
pokud ano, můžu se zeptat, kdy naposled jsi od nich objednávala?
děkuji :wink:

Jinak holky, mám ho doma!!!!!jdu ho rozbalit...já se těším jak malá :wink:
16. apr 2013 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@florentina před dvěma týdny. :wink:
16. apr 2013 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@florentina zaplatím na účet v pondělí a ve středu mám většinou doma.
16. apr 2013 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jakelina ok. no já nějak nevím, co si myslet. Já od nich také dřív objednávala a jak píšeš, bezproblémové jednání. Pak jsem jednou objednala nějaké spreje a přišlo to až po tom, co jsem už měla hotový dort, tak jsem je už nepotřebovala a ptala se, zda je můžu vrátit...na to už mi nikdo neodpověděl a to jsem psala dvakrát. Tak jsem si je nechala a neřešila to a pak jsem chtěla objednat marcipán, kupuji těch 12kg, tak jsem se ptala, jakou to má trvanlivost. Abych nekoupila 12kg něčeho, co pak neupotřebím. A nikdo mi neodpověděl, tak jsem pak objednávala z Dortisima. Tak nevím, zda to mám do třetice zkusit :confounded:
16. apr 2013 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dada78 inspiracie skoro ziadne a aj tie co boli, tak nejako nem pacili :grinning:
@pipka
@jenie123
@mamina1978
@florentina
Baby, tak ste ma zahanbili :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ja ze nejaka neznama rozpravka :grinning:. My len Jim Jam vykukavame, kde to chodi, na akej TV? Nech sa vzdelavame aj my :wink: A jasne, ze dakujem za vase pekne slova, veeelka radost na mojej strane :wink: :wink:.
16. apr 2013 o 15:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zuzana92101 ani mne to nic nehovori ta rozpravka:slight_smile: tak sme dve zahanbene :grinning:
16. apr 2013 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela ja mam sice len jednu chladničku, ale urobím za jeden deň 5-6 tort, aj ich dám do tej jednej chladničky, ale nesmú byť poschodové a zdobené do výšky, prípadne ich len potiahnem, napíšem meno a postavičky, kvety a ine "vyššie" ozdoby tam položím pre odovzdaním ;)
16. apr 2013 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@mariann2 Maji, uplne ludsky sa ta chcem spytat, ako to stihas? :slight_smile: Akoze mas moj obdiv... Ja som mala max zatial 4 a mala som dost. Popri tom deti, domacnost...a to do noci robim postavicky a kvietky...spim malo... No asi som zatial neprisla na spravny timing :wink:
16. apr 2013 o 16:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jedna s klarinetom.Hudobničky nepozerajte na detajly....nedostatok času:slight_smile:))
16. apr 2013 o 16:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (45)
@mariann2 Dakovalaaaa :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. apr 2013 o 16:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela no ja mám jednu chladničku na torty do druhej nedávam nič....a zvládnem tam dať 6 toriet dávam na velké podnosy a mám 6 poličiek....keby som to nechala na nejakých malých táckach tak určite tam narvem zo 10 toriet
16. apr 2013 o 16:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@dm1 Danka,idem ten hríbik predsa robiť,aj za cenu dovolenky,lebo im je úplne jedno,koľko bude vážiť a čo bude vnútri,len nech je :grinning: chcem sa ešte opýtať,že to kakao si v čom mam rozpustiť,aby som to mohla ponatierať?ty si aj tie klobásky mala tak krásne nafarbené :slight_smile:
16. apr 2013 o 16:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela a presne ako
@mariann2 dávam postavičky a vyššie ozdoby pred odovzdaním na tortu....inak by som tam ani tých 6 nenacpala...
16. apr 2013 o 16:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dadka212 jo jo budem musiet aj ja tak , vsak uvidim , musim vsetko co sa da dopredu, mooc dakujem holky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. apr 2013 o 16:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela a kolko máš tort na jeden den?
16. apr 2013 o 16:46  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dada2007 :sweat_smile: vela :sweat_smile: vsetko su to kamarati, cudzích odmietam , vyjadrene číslom : vela :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: už mi je to až smiesne ked mi zvoní mobil , prve co poviem : torta na 26-27 ???
16. apr 2013 o 17:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela och to ja poznám, teraz ako keby sa všetci zbláznili...tento víkend prisambohu ani spať nebudem tolko toho mám :stuck_out_tongue_closed_eyes: a budúci tak isto....ja som fakt taká blbá až to dvermi trieska, každému poviem že ok urobím a teraz čumím do notesu a je mi do plaču :grinning: :sweat_smile:
16. apr 2013 o 17:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@dadka212 no ja praveze nemam na tento vikend nič :confused: čo je ale super, bo musim robiť iné zakazky :rolling_eyes:
toho 26 mam narodky ja :grinning: :grinning: a nemozem si urobit oslavu , tak sme to presunuli ze na 1.5 bo pubertak chudak este stale nemal oslavu s tortou :frowning2: :frowning2: no hanbim sa , ale nieje kedy :frowning2:
Prosím ťa vymontuj všetky dvere ako u mna doma a más pokoj s "blbosťou " :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: len rob velaaaaa, aspon ma to ukludni :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a oko potešííííí
16. apr 2013 o 17:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela no to ja poznám, ale moj malý sa hned rozreve, že nemá tortu tak musím aj keby som na hubu padala :sweat_smile: ale ja sebe asi nikdy nespravím :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....oooch moja zlatá my dvere nemáme :sweat_smile: teda len vchodové na ostatné šetríme :sweat_smile: ale aj tie trieskajú pri dvoch deťoch až až a pri mojej blbosti ani nehovorím :grinning: ako stačí ti, že poviem ano na 15kopčekovú húsenicu a dalšie ako policajné auto, policajný odznak atď...och :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. apr 2013 o 17:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zuzana92101 Nickelodeon ráno v 10.00 :wink: ...možná to jde i jindy, ale to nevím...
16. apr 2013 o 17:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prosííííííííím!!!!Babulky,minule som sem písala o radu, ale ešte mi nikto neodpísal. Prosííím , ked chcem robiť tortu, trojposchodovú, a z toho bude jedno poschodie na antických stĺpoch, čo mám dať pod tie stĺpy na spodok? aby sa mi nepreborili? a akú podložky mám dať pod jednotlivé tortičky? mám sololitové, ale to asi nie je dobrý nápad, čo?
16. apr 2013 o 17:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzana92101 moja, no čo ti poviem, veľa toho nenaspím, s malým mi pomáhajú rodičia a muž, dvaja starší sú už samostatní a v podstate už robím celkom rýchlo, takže to nejako ide :slight_smile:
16. apr 2013 o 17:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
16. apr 2013 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zuzana92101 zuzi, my to na youtube kukavame, nieco mam stiahnute a nieco im priamo z kompu pustam :grinning: :sunglasses:
16. apr 2013 o 18:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dadka212 Dani ideeeeeš :grinning: :grinning: :grinning: tu 15 kopcekovu husenku si rada pozriem :wink: to ako narves do chladnicky? sak to sa ani na jednu tacku nezmesti...budes mat na dvoch tackach a spojis..ci ako? :confused: :sweat_smile:
16. apr 2013 o 18:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam teraz na 26. maja super objednavku...dve velke (rozumej tazke) :grinning: detske torty :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: poschodky, obe, sice postaviciek do aleluja, ale tak ak uz nevezmem nic ine, tak to nejako zvladnem :wink:
ale teda hlava v smutku, ze ako to ja dam do chladnicky :frowning2: sak ja mam len jednu :frowning2: aj to taku, ze dole mrazak a hore len taka nie moc vysoka chladnicka :unamused: tak asi to tiez tak ako ty budem musiet, ze postavicky tam bachnem az pred odovzdanim...teda tie, co maju byt navrchu...lebo inak neviem :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ale zas kooonecne zakazka, kde si povedali, ze na detoch setrit nebudeme a je nam jedno aka bude vaha, a teda aj cena, hlavne aby boli dobre a deti mali radost :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
16. apr 2013 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (7)
dievcata ktora sikulka ste tu robili toho t-rexa? myslim, ze ajka82?
16. apr 2013 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky chci se zeptat, nemáte některá postup na tulipány, ale bez drátků? Jo a taky takové ty rolované růžičky z pásků? Dělala jste některá? :frowning2: Děkuji.
16. apr 2013 o 18:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
davam vam sem moju dnešnú a idem potom aj opisat vsetky tie "zapisky" co k nej mam :grinning: :sunglasses:
16. apr 2013 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
jaaaj sak foto :grinning: :grinning:
16. apr 2013 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (50)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok