• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@rapunzel1 áno na pečiaci papier som to robila. Čokoládu rozpustím s troškou cery (dávam ju od oka) a potom som písala čokoládou na papier, dala som to do chladničky a keď to bolo také napoly stuhnuté, že to ani netieklo a ani to nebolo ešte celkom stuhnuté pricapla som to na tortu a opatrne som dala dolu papier. Išlo to ľahko, nemusíš sa toho báť. S bielou čoko som to ešte nerobila.
18. apr 2013 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@blcha nadherna je :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ........ super sa ti podarila. Nic nemen :wink: :slight_smile: je super tak ako je :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. apr 2013 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
dnesna zajtra rano si pridu po nu, zadanie futbalova s loptou a dresom takze moc som nemenila, kedze sa im taka pacila... :wink:
18. apr 2013 o 21:09  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (41)
@pristela pristelinka moja, farby uz k tebe putuju, 1. triedou :wink: :sunglasses: :sunglasses:
18. apr 2013 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
baby neviem či ste niektorá dávali ale Salko v Kaufe je za 1 e
18. apr 2013 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Dnes sa mi podarila jedna narodeninová. Zadanie bolo lemúr Mort z Madagaskaru. Hľadala som na nete obrázky a podľa nich vymodelovala v reliéfe. Šlo to celkom rýchlo, robila som to prvý krát.
18. apr 2013 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (43)
@mamina1978 dakujem pekne snad sa bude pacit inak ma 7kg spodok cokokorpus rafaelo krem banany cucoriedky ,vrch mramorak parizska slahacka s mascarpone a maliny banaby :wink:
baby co myslite dokedy ta torta vydrzi aby bola este dobra panicka ju chcela na piatok rano takze vlastne som ju robila v stredu a dnes len zdobila svadba je v sobotu ale podla mna ju budu jest najskor tak v nedelu pondelok co myslite vydrzi? :confused: :confused:
18. apr 2013 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@katarina51 super je to paradne sa ti to podarilo :wink:
18. apr 2013 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka si uzasnaa, som nesmierne rada, že si moja :grinning: :grinning: :grinning: kujeeeem :dizzy_face:
18. apr 2013 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte babulky ak mate neake inspiracie na torticku farmu musim zajtra nieco zbudchnut pre dcernku dnes mala dva roky a koli tej svadobnej neako nestiham a dostala som z nej ze tam chce zvieratka prasa ovcu rybu kacku a morca tak neviem ako to vymysli ak mate neake inspiracie budem rada :wink:
18. apr 2013 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luciahromadkova krásna
@katarina51 parádna je tá veverička
18. apr 2013 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zklimekova
@blcha
@mia114 @dajna11
@lamps
@aduskatt

baby nádherné tortičky
18. apr 2013 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@blcha niečo som našla
18. apr 2013 o 22:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@maya30 já mramorák dělám tak, že šlehám celá vejce s cukrem, potom přidám olej, vodu a mouku s práškem do pečiva. A do mixéru dávám dávku max. z 8 vajec, dneska jsem dělala ze 6 světlé těsto a z 5 vajec kakaové a z toho jsem pak vyráběla ten mramorový korpus :wink: . Vím, že se mají nejdřív vyšlehat žloutky s cukrem a potom na závěr přidat vyšlehané bílky, ale já to takhle dělám už dlouho a není tam žádný rozdíl, tak proč si to neulehčit, že :slight_smile: ?
18. apr 2013 o 22:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
holky ja maaam radooost , mne ide koonecne druha rura :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: som donutila brasku :sweat_smile: kuknut to a zatial cely den drží a ide , parada , ja toho dvadsiateho siedmeho snaď aj dám :grinning: :grinning: len aby vydržala :confused: juj , to sa bude piect v dvoch rurach :dizzy_face: :dizzy_face:

@katarina51 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tie kravky maju aj ceculky :grinning: :grinning: :grinning: ja umrem :grinning: :grinning: , som si musela uloziť :grinning: :grinning:
18. apr 2013 o 23:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (12)
@blcha ja mam tieto, snad pomozu.. posledna je moja
19. apr 2013 o 07:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (12)
Baby chcem sa opýtať, ten pribináčkový krém z 2 šľahačiek a 500g tvarohu je to formy o priemere 23? Neviem či mám pridať, alebo mi to bude stačiť do obdĺžnikovej, prekrojenej raz..... :unamused:
19. apr 2013 o 08:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sticker urcite ti to bude stacit ja do 23formy som robila aj tak ze dve slahacky a tvarohu 250a prekrajujem dva krat a stacilo uplne v pohode ale davam aj ovocie vzdy :wink:
19. apr 2013 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@blcha Ďakujem :slight_smile: Ovocie dám isto, maliny a ešte neviem či aj banány, nejako netuším, či sa to hodí.... :slight_smile:
19. apr 2013 o 08:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sticker ja davam vacinou banany lebo to kazdemu najviac chuti a kombinujem bud maliny alebo cucoriedky :wink:
19. apr 2013 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte dievcata, zacala som uz pracovat, vobec nestiham sledovat :confused: chcem sa iba spytat, neviete, ci je niekde v akcii maslo? dikes
19. apr 2013 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka a jak to jde, myslím práce??
19. apr 2013 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka kauf je 1,15 EUR, inak asi nic. Ako v praci?
19. apr 2013 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
špeciálne pre @pristela moja piatková chladnička :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. apr 2013 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (38)
@mariann2 jeej , baby ja milujem taketo "ekšn" fotky :grinning: :grinning: :grinning: Si si inak mááákla , sa teším na fotoškyyy
19. apr 2013 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Baby, ked robíte 3poschodovú tortu, tak kolko asi vážia? potrebujem na svadbu, bude v nej čoko plnka, mandlová plnka a tvarohová s ovocím. len tak približne dakujem :wink:
19. apr 2013 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katuskad juj, to musis bližšie špecifikovat :grinning: ja som robila trojposchodacku aj 6kg a aj 17kg :grinning:
19. apr 2013 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela no napr. keby som robila okrúhlu, a rozmery 26, 21 a 16? zmestila by som sa so 8kg?
19. apr 2013 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mariann2 WAAAAAAAAAAAAAAAAW!!! šikulkaaaaaaaaa
19. apr 2013 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@katuskad to asi ne, já mám z průměru 24 cm naplněnou v lednici pribiňákem a váží přes čtyři kila.
19. apr 2013 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok