• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

19. januára 2017 
@lawli no preeesne vystihnute :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. apr 2013 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lamps
@pristelka baby kedy dame tu spominanu kavicku ja som uz zufala s tych pismenok kupila som si funny abecedu a ten vas sposob buchania o stol mi vobec nefunguje asi by som ho skor rozbila ako by mi vypadlo skusala som aj smart aj mmf bud ich jemne vypichujem von kosticou alebo robim cez sacek :angry:
@jakelina no este jeden rozdiel bol medzi nimi ta jedna bola nemka a ta druha bola odniekial z byvalej juhoslavie presne neviem odkial-nemci za tortu nedaju,to su magori
@lokalistin no vidíš, nechápem tych ľudí...daju si niečo spravť a potom to bachnu do kufra... :angry: joooj by som vraždila ,keď to vidím :zipper_mouth:
20. apr 2013 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lokalistin pat a mat :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: ale co chces...sak posluchli..prisli dvaja :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. apr 2013 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@lawli no presne a este som extra povedala,aby boli dvaja,aby ju jeden drzal,ja ked len zakusok idem zaniest do roboty,idem s tym 2km a idem jak pos.ata,len aby sa nic nestalo
20. apr 2013 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lokalistin to aj ja, dokonca niekedy nesiem už z nakrojenej tortičky kôsok a aj ten mám po dozorom... to bude asi pracovná deformácia :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. apr 2013 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@nika1985 ja si hmotu nakrajam na kocky podla velkosti pismen, necham aspon pol hodinu preschnut a potom polozim potravinovu foliu,na to kusok hmoty,prikryjem foliou a pritlasim sablonu a jazdim s nou chvilku po stole.Ide to uplne lahko, pismenka sa nedeformuju, len zaklad je nechat to preschnut :slight_smile:)
20. apr 2013 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Baby mam na Vas veliku prosbu,zase sa hra o Kitchen Aid dajte mi tam hlas prosim
https://www.facebook.com/TortenDekorieren/app_583312601682205?app_data=6629

Dakujem za kazdy jeden
20. apr 2013 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@daducha ok vyskusam :wink: je pravda ze ja necham hmotu iba chvilku na vzduchu a robim dakujem velmi pekne
20. apr 2013 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Rýchlo pridám a utekám von, je tam tak krásne: krstinová so sloníkom, pre parádnicu, svadobná s monogramom,lienková, Mickey Maus - tu ďakujem Pristelke, že mi dovolila inšpirovať sa u nej :wink: a ešte jedna pre mladú cestovateľku
20. apr 2013 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (60)
tak konecne som sa dozvedela ci im ten moj pokus o coko-jogurtovu plnku chutil zevraj dali vediet uz v pondelok po svokre :angry: ze im strasne chutila banuju ze si nedali aj vacsiu vsetky zakusky im ostali a torta sa zjedla az do poslednej omrvinky :wink: jaj hned mam lepsi ked aj ked ma prist svokra nic mi ho nepokazi.
20. apr 2013 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (10)
@levandulka3 krasne tortule
20. apr 2013 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Baby tu je strasne zima 6°C ja mam vsetky radiatory vypnute a to trva 3 dni kym sa ohreju mna porazi ja mrznem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. apr 2013 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nika1985 andelicka ja vykrajujem z cerstvej bez sacku ide to uuplne v pohode asi treba vazne vidiet , a neda sa ti skocit ku mne ? :grinning: aj cafiiičko urobím :grinning: :grinning:

@lawli no mne vela ludi opisuje potahovku ako "to umelé" na vrch , a oni si myslia ze to umele je asi fakt z umeliny tvrdé a pevne že to vydrží všetko aj padnutie, ked im vysvetlujem ako ju skladovat v chladnicke tak híkajú , že to aka veda, vsak to obycajna umelina co by sa jej mohlo v chladnicke asi tak stat, že radsej ju teda daju na balkon, vsak mrzne :grinning: alebo ju nechaju cez noc v kufri auta .....atd atd :grinning: :grinning: :grinning:
20. apr 2013 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela jasne da uvidim kedy mi necha polovicka auto doma spravime si s malou vylet.Ked sa s polovickou konecne stretnem dam Ti vediet kedy mozem ak budes mat cas a budem ta moct vytrhnut na chvilku z prace budem rada :wink:
20. apr 2013 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nika1985 och ja sa rada nechávam trhať od práce :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: len nepríd prosim ta toho 26-27 :grinning: :grinning: :grinning: ale kludne cez týžden mozes kedykolvek aj doobeda :wink: aj v noci :wink:
20. apr 2013 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nika1985 a nechala si si rozvaľkanú hmotu trošičku obschnúť? Ja to nechám obschnúť a až potom vykrajujem písmenká a kávičku môžeme dať, len musíme nájsť nejaký vhodný termín :sweat_smile:
20. apr 2013 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nika1985 ak sa chystáš do Pe, kľudne cinkni, keď budem doma dáme kávičku a aj písmenká ti ukážem ako ich robím ja
20. apr 2013 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@pristela neboj to mam aj ja tortu este to na nej vyskusam tak ako mi napisala @daducha ak nie tak pridem urcite :wink:
@lamps tak chvilku som to nechala co ja viem 5min. a vykrajovala. S tym terminom to bude asi horsie este stale sme v PE neboli mm teraz pracuje aj nedele a s malou sama na taku cestu si netrufnem ona huka aj do TO ale hadam sa mu podari niektoru nedelu uvolnit na poobedie aspon na zmrzku by sme vybehli spolu s detmi ked uz budeme u starkych byvaju teraz este blizsie k Vam
20. apr 2013 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahoj holky, moc chválím úplně všechny dortíky, jen se mi nechce vyjmenovávat jednotlivě :grinning: , zase mám další inspirace od vás, já tento týden jen jeden :slight_smile:
a teda ta přidaná inspirace - postavičky od @dm1 - luxus :dizzy_face: :zipper_mouth: , jsem teď asi půl hodiny prohlížela na FB ty nádhery, nechápu, jak to někdo může až tak detailně vytvořit. A řekla jsem, že příště taky zkusím podobný obličej, já se vždycky snažím o reálný, ale tyhle jsou tak roztomilé a vypadají i jednodušeji než když se já půl hodiny dělám jen s lícníma kostma atd :grinning: :grinning:
20. apr 2013 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (46)
moja nočná.... pre babku - kuchárku :slight_smile:...ramorová korpus..pribináčiková plnka a jahody :slight_smile:
20. apr 2013 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (40)
@artepf nádherná, ty konvalinky, pivo, prostě všechno :wink:
20. apr 2013 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte, tak ja som sa po veeelmi dlhom case dostala znova ku peceniu, kedze som mala rizikove tehotenstvo a musela som sa vzdat svojho konicka, ale tak pevne dufam ze sa ku tomu znovu vratim ak sa to bude dat pri detickach :slight_smile:
20. apr 2013 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (57)
@zuzana124 wow ta je krasna

Inak baby ja za 10 minut zacinam robit a este som neni ani oblecena jak sa mi nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
20. apr 2013 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
baby, vy ste teda šikovné....ja by som potrebovala niekoho z okolia Malaciek, aby mi na október urobil tortu Mašinka Tomáš, ja viem, že je to ďaleko, ale nikoho nepoznám a preto zháňam už teraz, ozvite sa vďaka Ada
20. apr 2013 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
20. apr 2013 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zuzana124 gratulka k mrnuskovi:slight_smile:
20. apr 2013 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zuzana124 wow :astonished: :astonished: :astonished: nadherna...to je stencils ?
20. apr 2013 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zuzana124 gratuluji k miminku :wink:
20. apr 2013 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok