• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

22. januára 2017 
@mojmacik nádhera.tie obrúčky na každej si si kupovala či vyrobila z niečoho?
22. apr 2013 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ludkas31 tak to naozaj neviem.. vidis, robis vsetko spravde a aj tak sa nezadari..
22. apr 2013 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jenie123 Ja tomu tiež nerozumiem.Predtým nikdy a to som zvykla aj preliať do inej mysy a nič ale začala som to nechávať v tej istej myse v ktorej budem šlahať,aby sa mi náhodou nezgrcla a vidíš ako na potvoru teraz 2x po sebe.
22. apr 2013 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimcak robene...klasika darcekova stuha...a este roztrihnuta :slight_smile:
22. apr 2013 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mimcak no ved to.. najhorsie je to, ze sa ti to pokazi, ked to nutne potrebujes.. teda aspon mne sa to vzdy stava.. :slight_smile:)
22. apr 2013 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jenie123 No to hej aj mne sa to stalo pri svdobnej naposledy,ale už som vedela ako to napraviť. Takže som ju hned šupla nad paru,ked som videla ,že sa zráža.
22. apr 2013 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, pridávam moju dnešnú, mala som voľnú ruku, nechali to celé na mňa, jediná podmienka, aby si z nej 20 ľudí dalo :slight_smile: a už mi volal pán,ktorý to objednával svojej priateľke (asi spolu aj robia, lebo ju mali v práci) a povedal, že doslova znej padla na kolená, že v živote nevidela krajšiu, že z nej bola úúúplne vytešená, že ju všetci obdivovali a že sa celá zjedla a torty už len odomňa :slight_smile:))) juch juch aká som rada, tak moc taký telefonát poteší :slight_smile:)))
22. apr 2013 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (75)
@wera.g tak to potesi:slight_smile:)a fakt je krasna:slight_smile:
22. apr 2013 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Ďakujem moc moc Aďka :wink:) juuuuj ale rada som, že sa páčila :slight_smile: pri takých kde mám voľnú ruku vždy tŕpnem aby som sa trafila do vkusu, no tak o to viac potom také slová potešia :slight_smile:) @aduskatt
22. apr 2013 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@wera.g mi hovor:slight_smile:) ja som mala dnes telefonat, ze videla u susedy tortu( teraz v piatok som odovzdavala, McQueen) a ze ci jej upeciem:slight_smile: no a nepotes sa:slight_smile:
22. apr 2013 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@wera.g uzasna je, aj ja by som z nej padla na kolena.. :slight_smile:)) a reakcia potesi, hned sa lepsie pecie.. :slight_smile:)))
22. apr 2013 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
No, ja sa idem pohadat trosku do skoly, zeny moje:frowning2:( taaaaaaak sa mi nechce, ale nie je ine vychodisko, tak drzte palce
22. apr 2013 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
spokojný zákazník najlepšia chodiaca reklama :slight_smile:)) supeeer, tak sa oplatila robiť väčšia, nie? :grinning: a čože ideš do školy, čo sa stalo? @aduskatt
22. apr 2013 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@wera.g v skratke.syna sikanuju spoluziaci.devatrocne detiska:frowning2:
22. apr 2013 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeeeeeej ďakujem moc moc moc :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: presne, hneď by som aj ďalšiu spravila, hoci som od štvrtka poriadne ešte ani nesedela ... :grinning: @jenie123
22. apr 2013 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
jejda čožee? no tak to tam choď spraviť riadny bordel, kurnik za toto by som také tresty dávala.... ach jaj , držte sa ! @aduskatt
22. apr 2013 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@wera.g Je naozaj krásna. Mne sa páči ked mi dajú volnu ruku,ale ko ty hovoríš čakam do poslednej chvíle ako na ihlách či sa bude páčiť,aby som sa trafila do vkusu. Niekto má rad jemné,niekto zas výrazné. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. apr 2013 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@wera.g jedna im uz odisla na inu skolu kvoli tomu....tak idem za triednou, to uz nie je mozne toto........ este ze su sproste tie deti a nemazu si statusy na FB, kde sa k tomu priznavaju, takze to nebude ze niekto mi povedal, mam vsetko vytlacene na papieri
22. apr 2013 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@kobrtko veľmi pekná tortička :slight_smile: tiež plánujem niečo podobné a tiež to bude moja prvotina :slight_smile: chcem sa spýtať ako ste spravili tie kvietočky, ďakujem
22. apr 2013 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@wera.g dakujem za podporu
22. apr 2013 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt jejda tak to sa držte juj natoto som ja tak nasrdená ked také počujem . Ja mám tiež z toho obavi do budúcna.Lebo mám syna s ráštepom chrbtice nieje to na ňom vidieť,ale je taký slabučký a hrozne citlivý,taký drobný od rovesníkov. aj by mal ísť od septembra do školy,ale sme dali odklad. Inak je múdry,od 2,5 r.pozná abecedu vie písať ,pozná hodiny,ale ostatné. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. apr 2013 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mojmacik nadherne tie medovnicky tak toto sa chcem ja strasne naucit taketo krasne robit fakt nadhera pozeram na ne uz asi 20krat :wink:
22. apr 2013 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aduskatt drzim palce, nech sa to vyriesi..
22. apr 2013 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mojmacik úžasné perníčky
22. apr 2013 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Jedna berušková:slight_smile:
22. apr 2013 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (27)
@wera.g no to je farebna naadhera
22. apr 2013 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak triedna uz treti tyzden chora.tak zajtra idem rovno za riaditelkou
22. apr 2013 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt jeeemine, to mi je luto...len chod narobit poriadok, aj tie detska by som si nabok zobrala a vycistila im zaludok!!!
22. apr 2013 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
moje vikendove...
22. apr 2013 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (51)
Zienky prosim pomoc. Volala mi zakaznicka, chce tortu pre svokru k 60. Indicie - rada pracuje na laptope, rada tancuje a pracuje v bare. Ona to na mna vyblakla v telefone a ze aku mam predstavu :grinning: tak som jej povedala ze este ziadnu, ale dam jej skoro vediet... :wink: nemate nejaku tortusu co by tam pasovala? No a najlepsie, ze nie velku len tak pre 10 ludi ;)
22. apr 2013 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok