• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@pipka ked Ta tu vidim, vcera Ti odisla posta:slight_smile:
23. apr 2013 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a zabudla som vám dať moje víkendovky a idem popozerať vaše :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. apr 2013 o 13:16  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (44)
@pipka no ja som isla len nahodou dnes tade, mala som ja vystupit o zastavku neskor ako som mala v povodnom plane :D a ze jaka novinka, prihladna tenucka silikonka-motiv ruza, ruky s nozkami, a neviem co este, ale tak nepoznala som to...a mala hned tahala, ze chce ruzovy valcek so srdieckami na valkanie... mala som problem ju odtial dostat-to dalsia taka maniacka na valceky a vykrajovacky :D
23. apr 2013 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pipka moja mladsia podobne na farebne tricka...ale naozaj boli pekne, len som nemala viac penazi pri sebe, inak by som ich tam asi vsetky nechala :D :sweat_smile:
23. apr 2013 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahoj, mám asi svoji druhou zakázku - ale má to být svatební dort a nevěsta miluje ježečky, nemáte prosím nějaké inspirace na ježečky ve svatebním? nebo jakékoli ježky? nic mě nenapadá....
23. apr 2013 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela korpus pokropím jen čistým rumem bez čaje - tak štamprle na každý stačí bohatě
23. apr 2013 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dada2007 furt mam dve rury :grinning: ked sme sa sem stahovali mali sme plynovy sporak s elektrickou rurou, ale kedze ja som sem nechcela plyn :grinning: tak sme kupili druhu novu elektricku so sklokeramickou doskou hore no a v tejto novej mi odišla neviem kam rura :angry: len sporak hore siel :angry: a nemal to kto pozriet :grinning: este , že sme nestihli predat tu predtym :grinning: :grinning: takze som doteraz pekávala v zadu v dome co mam chodbicku a tam "odloženu" ruru :grinning: :grinning: ale ted pecem uz aj v hlavnej v kuchyni ako normalny človek :grinning:
23. apr 2013 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
Holky moooc dakujem za poradenie , ste božsky sladkééé :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. apr 2013 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte babulky potrebujem pomoc nemate nahodou niekto inspiraciu mam zadanie ze torta lomnicky stit a ze mohlo by tam byt aj to pleso akoze pomoooc ja som ani nic podobne na nete nenasla :wink:
23. apr 2013 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt dakujeeeeeeem :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
23. apr 2013 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ajka82 tak ruzovy valcek sme aj my s revom odkladali :sweat_smile: :grinning: a neviem nevieeeeem, ci sa ponho este nevratim :grinning: :sweat_smile:
23. apr 2013 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela dosiel ti ten balicek uz...hmmm? :confused:
23. apr 2013 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka za malicko:slight_smile:) jo aj mne uz dnes od Teba dorazilo:slight_smile:
23. apr 2013 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aduskatt Adi uz mas aj internetovu stranku hotovu? som nepostrehla, teraz sem velmi nechodim, dikes :wink:
23. apr 2013 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mizulienka poslala som ti do IP, kedze pravidla konika zakazuju davat linky do prispevkov:slight_smile:
23. apr 2013 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt aha, super, dikes idem hned mrknut :wink:
23. apr 2013 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babule, ze opica Paul Frank ...hovori vam to nieco? :confused: Bo ja som sa teraz pred nasou pubertackou v rodine zatvarila ako totalne neznala toho, co fičí :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
teda googlim, nieco som nasla, ale ak by ste mali dake pekne jednoduche jednoposchodky s tym opicakom ulozene, bola by som vam povdacna :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :dizzy_face:
23. apr 2013 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt ceresnovy smart nebudes mat?
23. apr 2013 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka z velkych je teraz len vanilka, citron a jahoda. Cerešňový bude, ked ho budú mať na sklade, v najbližších dvoch týždňoch to ale nebude
23. apr 2013 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka no mne to vobec nic nehovori, asi som aj ja mimo:slight_smile:
23. apr 2013 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt sak aj ja som bolaaaa :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: a mlada si tu klopala na celo, ze kde to zijem, ze sak to kazdy pozna :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: tak som rada, ze teda kazdy nie :grinning: :grinning: ze su aj ludia ako ja :grinning:

akoze klasicka opica...co ti poviem, len teda ten nazov mi nic nehovoril :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :confused: :sweat_smile:
23. apr 2013 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka a to je kto? co?..rozpravka, alebo kieho? :slight_smile: mne to ani podla ksichtu nist nehovori
23. apr 2013 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
baby, ak chcete recept na kokosove muffiny, možte si odpisať, je zaveseny na mojej stranke. Do IP poskytnem aj link, keďže tu nemožem:slight_smile:
23. apr 2013 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pipka ach , ja som ti pisala na fb ze anoooo, uz daaavno , aj som mooc dakovala ale vidim ze nic nevidim a asi to neodoslalo :rolling_eyes: tak este raz mam , su uuuuuzaaaasneee , a moooooooooooc dakujem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. apr 2013 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela dakujem krasne :slight_smile: aj ostatnym co odpovedali :slight_smile:
23. apr 2013 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a este jedna otazocka,ak davam mrazene ovocie ,treba korpus aj tak polievat aby bol stavnaty,ci to ovocie pusti stavu ked sa v torte rozmrazi? :slight_smile: diik
23. apr 2013 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt posli aj mne adresu do ip dakujem :wink:

baby neviem ako to spravit tu tortu je to pre mojho ocina on je velky turista horolezec teda bola a bude mat 60 a chcem mu spravit velku tortu a on chce lomnicky stit nasla som par fotiek takych tort ale ziadna sa mi neako extra nepaci a ana nemam predstavu ako by to malo vyzerat a este budem musiet asi aj neaku tu postavicku vymodelovat este som nerobila ziadnu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. apr 2013 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela oki, no ja som na FB nic nenasla :unamused: :confused: ale postatne je, ze dosli ok :wink: tak tesiiiim :dizzy_face:
23. apr 2013 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt fuu, vela sa pytas :sweat_smile: :grinning: sak to ani ja neviem :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale zevraj znacka oblecenia, modnych doplnkov a tak :stuck_out_tongue_closed_eyes: ze mladi na tom ficia :sweat_smile: :sweat_smile: akoze tasky, kabelky, ruksaky, tricka atd :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. apr 2013 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@blcha mas:slight_smile:) u nas sa tie muffiny jedia este za horuca:slight_smile: standardne robim minimalne z dvoch davok:slight_smile:
23. apr 2013 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok