• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@lamps zabavka jak hovado, zeeee? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. apr 2013 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@pipka nooooooooooooo, tu je vidieť, že sme stále duchom mladé :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. apr 2013 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@lamps no ja o dva tyzdne 2 x 20 ale duchom staaale 20 :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. apr 2013 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@pipka ja som na tom podobne, asi sa nám pomýlili v rodných listoch :grinning: no vidím to tak, že z na dnes plánovaných hortenzií nič nebude, asi
25. apr 2013 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@lamps tak ale ty si ešte stale len čučoriedka oproti mne :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
25. apr 2013 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@pipka a ty proti mne, xixi
25. apr 2013 o 22:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@pipka noooooooooooo, to som, mám o rok menej ako ty :grinning: :grinning: :grinning:
25. apr 2013 o 22:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@aduskatt no to aaaaano, na teba tu nemame ziadna :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. apr 2013 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
jaj zeny, idem spat vynimocne skoro, o piatej vstavame, drahy ma statnice zajtra, uz teraz mam nervy
25. apr 2013 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pipka vidíš, my sa tu .... s našimi rokmi a @aduskatt nás tromfla všetky, ako sme tu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. apr 2013 o 22:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@aduskatt dobruuua ze drzime palce :sunglasses:
25. apr 2013 o 22:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka dakujem a dakujem aj zanho.......
25. apr 2013 o 22:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky, nemate nejake foto torty s vlacikmi..ale nie Thomas, ale take male obycajne vlaciky na torte hore...masinka a dva vagoniky, moooc dakujem :dizzy_face:
25. apr 2013 o 22:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka takúto mám
25. apr 2013 o 23:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ja som robila túto vláčikovú
25. apr 2013 o 23:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (6)
@pipka ja mam toto
26. apr 2013 o 00:05  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@pipka a ja toto
26. apr 2013 o 00:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@lamps
@dm1
jaj dakujem ...uplacala som noveho z burizonov ale teda ze by bol ovela lahsi nemozem povedat...
kazdopadne mi drzte palce aby som sa nestrapnila velmi :(
26. apr 2013 o 00:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lamps @pipka :grinning: :grinning: :grinning: baby a viete co znamena podla pravidiel FB to šťuchnutie ????? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: že chcete sex od toho koho šťuchnete a ked vas stuchne späť tak už vám nič nebráni :grinning: teda @pipka -e by aj malo čosi brániť !!!!! :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
26. apr 2013 o 00:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@lamps aa ta gerberka je neskutocnaaaaaaaaaaaaaaaa , som si ulozila do kvetov :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. apr 2013 o 00:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt Adi to "Expecto patronum" počúvam celé dni :grinning: Mladšia je zbláznená do Harryho. Dokáže "čarovať" napr. dvere aj hodiny :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. apr 2013 o 05:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj kočky, nie som taká zručná cukrárka ako vy tu, ale chodím sa trošku išpirovať na vašich foto. /torty pečiem iba pre moje detičky k sviatkom/. mám na vás otázočku. včera som si kúpila okrúhlu tortovú formu s priemerom 28cm - z koľkých vajec mám spraviť piškotové cesto?
26. apr 2013 o 06:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sticker parada:slight_smile: ja som len nevedela, ci je to nejaky predmet, alebo co, alebo len zuaklinadlo, ktore staci, ked napisem na tortu:slight_smile: som v tomto smere nevzdelanec:slight_smile:
26. apr 2013 o 07:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte no nemáte naozaj nič pre snubencou na ich 7 výročie. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. apr 2013 o 07:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievcata, myslite, ze v takomto pocasi bude v pohode previezt tortu, ktoru urobim v nedelu, v pondelok si pre nu pridu, v utorok s nou pojdu az do popradu, krem mascarpone ovocire :confused: :confused:
26. apr 2013 o 08:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina @luciahromadkova no baby plnka riedka :sweat_smile: :grinning: dala som 7 lyžíc, skoro 140g cukru a musela som dať 3 stužovače aby sa mi to ako tak páčilo :grinning:. Ako drží, tak hádam, že ešte stuhne trocha a nepovolí.
26. apr 2013 o 08:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@erikaka ahoj :slight_smile: ide o to aký recept máš. Ja napríklad robím do 23cm formy mramorový korpus zo 4 vajec a je ho až až, takže to 28 cm by som ho robila z jeden a pol dávky, teda zo 6 vajec a aj všetky ostatné suroviny krát 1,5.
26. apr 2013 o 08:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, poraďte mi, pridali by ste ešte kvety, alebo stačí? nie je to prázdne? Som už z tejto torty zúfalá, najskôr sa mi nedaria krémy, potom vrchný diel celulitída :(, tak už nie som schopná objektívne na ňu pozerať...
26. apr 2013 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (23)
@1zaza ja by som pridala len jednu ruzicku na ten bok, teda ak su tam dve ,ale inak urcite staci
26. apr 2013 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby poradte. Cífer, Budmerice, Štefanová, Častá .. je tu niekto kto robí chutné, domáce, pekné tortičky?
26. apr 2013 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok