Marcipánové torty. Rady a postupy

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........
1zaza
26. apr 2013
@miciatko ešte mi zostala jedna "frézia", aj na tým som rozmýšľala, čo ty na to? dalo by sa?
pipka
26. apr 2013
@lamps
@luciahromadkova
@pralinka25
@mariann2 dakujeeem vam moooc mooc x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) do smrti vam budem vdacna a moje deti vam budu kvetinky na hroboch polievat 😃 😃 😃 😃 :-N
miciatko
26. apr 2013
@1zaza jasne , ono len mne ked su niekde dve kvietky tak mi sa tam ziada treti,alebo potom nech je iba jeden 🙂 , alebo pockaj co ti este baby poradia
pipka
26. apr 2013
@pristela nooooo, pozor, zarucene to nefunguje :-p do stareho stucham pol roka ..a nist ]-( 😃 😃
pipka
26. apr 2013
@aduskatt zaklinadlo 😉 to len napis niekde okolo toho prutika 😉
pipka
26. apr 2013
@1zaza daj tu freziu k tym dvom ruzickam a bude dokonala x-)
kajanka1
26. apr 2013
Ahoj holky, nevite, cim marcipan na dortu vyhladit? Ja nevim, co delam spatne, ale porad se mi trha nebo hrudkovati 😞
lamps
26. apr 2013
@pristela ooooooooooooo, tak to som ja v tom nevinne 😃 😃 😃 😃 😃 ja som ani netušila, že to má taký .... zámer =-) =-) =-) =-) ale v mojich 20-tich rokoch je to ešte celkom ospravedlniteľné 😃 😃 😃 😃 a ty si nič zle nevysvetľuj s @pipkou to bolo len v rámci srandičiek 😃 😃 😃 😃. A stráááááááááááááášne moc ďakujem za pochvalu mojej gerberky x-) x-) x-) x-) x-) a želám ti ku dnešným narodkám stále veľa radosti a dôvodov na smiech, nech ťa tvoj humor neopúšťa a tvoji chlapi nech sú ku tebe vľúdnejší, tortičku som ti upiekla, vyzdobila len ju nemám ako doručiť ku tebe, tak ju na tvoju počesť spapáme my doma 😃 😃 😃 😃 😃
a @pipka moja ja v mojom veku teda vôbec ešte nemyslím na to, kto mi bude polievať kvietky na hrobe 😃 😃 😃 😃, ale cením si, že ty na to myslíš aj za mňa
mibi41
26. apr 2013
Ahojte maminky, v prvom rade vás chcem pochváliť, videla som tu nádherné torty, ako z filmu x-) .
Chcem sa opýtať či je tu nejaká maminka, ktorá pečie takéto krásne torty v okolí Lipian, okr. Sabinov?
Ďakujem krásne za odpoveď 🙂
ajka82
26. apr 2013
@dm1 aha, uz je tu aj cela, vcera som ju tam nevidela http://www.pecenieskamkou.eu/pecieteskamkou/esh...
pipka
26. apr 2013
@lamps ved to ani jaaaaaaaa 😃 to len nas dedo mi to stale hovori, ked sa mi chce za nieco podakovat 😃 😃 😃 akoze sama sebe mam asi polievat 😃 😃 😃 :-p
lamps
26. apr 2013
@kajanka1 tortu musíš mať pekne potretú maslovým krémom, vyhladené všetky nerovnosti, potom ju treba dať zachladiť do chladničky a až potom poťahovať. Ja poťahujem s MMF a vyhládzam žehličkou
lamps
26. apr 2013
@pipka 😃 😃 😃 😃 dedo je prezieravý chlap 😃 😃 😃 😃 môj svokor chodil na poherby aj ľuďom, ktorých nepoznal a keď sme sa ho pýtali, že prečo tam chodí odvôvodnil to tým, že keď on nepôjde nikomu na pohreb, kto potom príde na pohreb jemu 😃 😃 😃 😃
pipka
26. apr 2013
@pristela uz som ti sice pisala aj na FB, ale pre istotu aj tu ti želááááám všeeetko naj naj naj v tento krasny slnieckovy dnik, nech sa ti v zivote dari vsetko, coho sa chytis x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-)
pipka
26. apr 2013
@lamps veeeelmi dobreeeeeeeeeeeeee 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
dm1
26. apr 2013
@ajka82 aha uz viem ktora. mne sa pacia tie tortelino na tie casom po dovolenke ak nieco zostane z euracov 😃 kupim si ju na narodky alebo aj ta magic decor taka siroka krajka tu maju baby najcastejsie tato http://www.peceniehrou.sk/sk/produkty/sablona-m.... aj ked oni su krasne viacere ale to by clovek ozaj uz skrachoval. rozmyslam ze si kupim potom z niektorej len tu jednu samostatnu lacnejsiu ked sa to da skladovat tak by to nemalo byt take hrozne robit na viackrat
lamps
26. apr 2013
@pipka že? 😃 😃 😃 😃 😃 darmo Janka, máme sa my od tých starých ľudí ešte čo učiť 😃 😃 😃
aduskatt
26. apr 2013
@pipka dikyy🙂
este ze vas tu mam, zienky.........🙂
dm1
26. apr 2013
@ajka82 a este tuto novu by som chcela vidiet na torte moze to byt zaujmave http://www.peceniehrou.sk/sk/produkty/sablona-m...
lamps
26. apr 2013
@dm1 Danka, ty stále dráždiš s tými krajkami 😃 😃 😃 😃 a ja už o nich snívam ako by sa mi na tortu hodili 😃
1zaza
26. apr 2013
@1zaza
@pipka babuľky ďakujem vám, ste zlaté
1zaza
26. apr 2013
@miciatko sebe som poslala, tebe to malo byť 😃, Ďakujem za rady, frézia je nainštalovaná
jakelina
26. apr 2013
@muffinka8 tak to nechápu, já nedávám žádný ztužovač, je to tuhé jak šlak. :-o :-o :-o
79zuzana
26. apr 2013
Moje dnesne pre syna do skoly. Maju tam Bake sale....zbieraju si peniazky na skolsky vylet 😉
79zuzana
26. apr 2013
@amadora ja pouzivam tiez tu istu podlozku. Skus inu hmotu alebo si pridaj tylo powder do hmoty den predtym ako s nou ides pracovat. Bude potom taka tuhsia a lahsie ti vyjde von bez lamania.
Tu som to skusala 😉
bambula1307
26. apr 2013
inspiracia..take nam vykvitli 🙂
tamianati
26. apr 2013
Futbalová č. 3: Mramorák, jah. džem, jahody, banány, parížsky krém, 3,5 kg
tamianati
26. apr 2013
Futbalová č. 3: Mramorák, jah. džem, jahody, banány, parížsky krém, 3,5 kg aj s foto:) pekny vikend dievcata! 🙂
mariann2
26. apr 2013
@pipka ty si koza, že kvetinky polievať 😃 😃 😃
dm1
26. apr 2013
@lamps zee 😃 to za to nemozem to mna tak oni provokuju v tych e-shopoch a ja zatial odolavam ale len kym budu evrace potom idem na to 😉