• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@miciatko ešte mi zostala jedna "frézia", aj na tým som rozmýšľala, čo ty na to? dalo by sa?
26. apr 2013 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps
@luciahromadkova
@pralinka25
@mariann2 dakujeeem vam moooc mooc :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: do smrti vam budem vdacna a moje deti vam budu kvetinky na hroboch polievat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile:
26. apr 2013 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@1zaza jasne , ono len mne ked su niekde dve kvietky tak mi sa tam ziada treti,alebo potom nech je iba jeden :slight_smile: , alebo pockaj co ti este baby poradia
26. apr 2013 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela nooooo, pozor, zarucene to nefunguje :stuck_out_tongue_closed_eyes: do stareho stucham pol roka ..a nist :angry: :grinning: :grinning:
26. apr 2013 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@aduskatt zaklinadlo :wink: to len napis niekde okolo toho prutika :wink:
26. apr 2013 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@1zaza daj tu freziu k tym dvom ruzickam a bude dokonala :dizzy_face:
26. apr 2013 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky, nevite, cim marcipan na dortu vyhladit? Ja nevim, co delam spatne, ale porad se mi trha nebo hrudkovati :frowning2:
26. apr 2013 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela ooooooooooooo, tak to som ja v tom nevinne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ja som ani netušila, že to má taký .... zámer :confused: :confused: :confused: :confused: ale v mojich 20-tich rokoch je to ešte celkom ospravedlniteľné :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a ty si nič zle nevysvetľuj s @pipkou to bolo len v rámci srandičiek :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:. A stráááááááááááááášne moc ďakujem za pochvalu mojej gerberky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a želám ti ku dnešným narodkám stále veľa radosti a dôvodov na smiech, nech ťa tvoj humor neopúšťa a tvoji chlapi nech sú ku tebe vľúdnejší, tortičku som ti upiekla, vyzdobila len ju nemám ako doručiť ku tebe, tak ju na tvoju počesť spapáme my doma :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
a @pipka moja ja v mojom veku teda vôbec ešte nemyslím na to, kto mi bude polievať kvietky na hrobe :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:, ale cením si, že ty na to myslíš aj za mňa
26. apr 2013 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte maminky, v prvom rade vás chcem pochváliť, videla som tu nádherné torty, ako z filmu :dizzy_face: .
Chcem sa opýtať či je tu nejaká maminka, ktorá pečie takéto krásne torty v okolí Lipian, okr. Sabinov?
Ďakujem krásne za odpoveď :slight_smile:
26. apr 2013 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
26. apr 2013 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps ved to ani jaaaaaaaa :grinning: to len nas dedo mi to stale hovori, ked sa mi chce za nieco podakovat :grinning: :grinning: :grinning: akoze sama sebe mam asi polievat :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. apr 2013 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kajanka1 tortu musíš mať pekne potretú maslovým krémom, vyhladené všetky nerovnosti, potom ju treba dať zachladiť do chladničky a až potom poťahovať. Ja poťahujem s MMF a vyhládzam žehličkou
26. apr 2013 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: dedo je prezieravý chlap :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: môj svokor chodil na poherby aj ľuďom, ktorých nepoznal a keď sme sa ho pýtali, že prečo tam chodí odvôvodnil to tým, že keď on nepôjde nikomu na pohreb, kto potom príde na pohreb jemu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. apr 2013 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela uz som ti sice pisala aj na FB, ale pre istotu aj tu ti želááááám všeeetko naj naj naj v tento krasny slnieckovy dnik, nech sa ti v zivote dari vsetko, coho sa chytis :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. apr 2013 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lamps veeeelmi dobreeeeeeeeeeeeee :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. apr 2013 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ajka82 aha uz viem ktora. mne sa pacia tie tortelino na tie casom po dovolenke ak nieco zostane z euracov :grinning: kupim si ju na narodky alebo aj ta magic decor taka siroka krajka tu maju baby najcastejsie tato http://www.peceniehrou.sk/sk/produkty/sablona-magic-decor-krajka-tmd01/. aj ked oni su krasne viacere ale to by clovek ozaj uz skrachoval. rozmyslam ze si kupim potom z niektorej len tu jednu samostatnu lacnejsiu ked sa to da skladovat tak by to nemalo byt take hrozne robit na viackrat
26. apr 2013 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka že? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: darmo Janka, máme sa my od tých starých ľudí ešte čo učiť :grinning: :grinning: :grinning:
26. apr 2013 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pipka dikyy:slight_smile:
este ze vas tu mam, zienky.........:slight_smile:
26. apr 2013 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ajka82 a este tuto novu by som chcela vidiet na torte moze to byt zaujmave http://www.peceniehrou.sk/sk/produkty/sablona-magic-decor-krajka-ornamenty-tmd08/
26. apr 2013 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 Danka, ty stále dráždiš s tými krajkami :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a ja už o nich snívam ako by sa mi na tortu hodili :grinning:
26. apr 2013 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@1zaza
@pipka babuľky ďakujem vám, ste zlaté
26. apr 2013 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@miciatko sebe som poslala, tebe to malo byť :grinning:, Ďakujem za rady, frézia je nainštalovaná
26. apr 2013 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@muffinka8 tak to nechápu, já nedávám žádný ztužovač, je to tuhé jak šlak. :astonished: :astonished: :astonished:
26. apr 2013 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moje dnesne pre syna do skoly. Maju tam Bake sale....zbieraju si peniazky na skolsky vylet :wink:
26. apr 2013 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (22)
@amadora ja pouzivam tiez tu istu podlozku. Skus inu hmotu alebo si pridaj tylo powder do hmoty den predtym ako s nou ides pracovat. Bude potom taka tuhsia a lahsie ti vyjde von bez lamania.
Tu som to skusala :wink:
26. apr 2013 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (12)
inspiracia..take nam vykvitli :slight_smile:
26. apr 2013 o 10:33  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (21)
Futbalová č. 3: Mramorák, jah. džem, jahody, banány, parížsky krém, 3,5 kg
26. apr 2013 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Futbalová č. 3: Mramorák, jah. džem, jahody, banány, parížsky krém, 3,5 kg aj s foto:slight_smile: pekny vikend dievcata! :slight_smile:
26. apr 2013 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (32)
@pipka ty si koza, že kvetinky polievať :grinning: :grinning: :grinning:
26. apr 2013 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lamps zee :grinning: to za to nemozem to mna tak oni provokuju v tych e-shopoch a ja zatial odolavam ale len kym budu evrace potom idem na to :wink:
26. apr 2013 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok