Marcipánové torty. Rady a postupy

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........
dm1
26. apr 2013
pridavam svoju vcerajsiu kitusu. Povodne chcela kamoska jednu z tych x co som uz robila na jedno kopyto ale som to riskla a spravila inu :-N
mia1111
26. apr 2013
@dm1 - krááááásnunká x-) x-) x-) x-) úplne nežná tortička x-) x-) x-) a kde má Kitty fúziky? 😉
dm1
26. apr 2013
@mia1111 ja vieeeem ze nema :-p. len vzdy si na to spomeniem az ked je kitty prec uz som ich viac robila bezfuzovych akurat som pisala na fb ze si dam uz aj patentovat bezfuzovu kitty 😃
mia1111
26. apr 2013
@dm1 - 😃 😃 😃 😃 😃 tak to by si mohla 😃 😃 😃 , ale aj bez fúzikov je rozkošná 😉
bambula1307
26. apr 2013
@lamps ved to kazdy vidi, ze to este zvladnem..tak mi nepomozu. mm je v cechach ten ked pride len pri detoch sa mochle a bracho to nikdy nerobil..furt pracuje a je mu to jedno. Som povedala, ze toto je posledny rok co sa budem starat o rolu..zeleninu..potom kaslem na to..pojdem za mm do ciech..nech sa stara bracho..nech si kupi kozu..cco mu pokosi 🙂. Zbytocne ho prosim aby mi pomohol 😞
Ty si to pekne zdovodnila..suhlasim ako si ta budu hickat tak im vydrzis, ja uz normalne stracam jemnost a cit v rukach..aj ked som bola tehu pri oboch detoch som sama zemiaky kopala :-| 😞 ..piect nestiham 😞
lamps
26. apr 2013
@bambula1307 😞 😞 😞 😞 tak im povedz, že nevládzeš a kašli na to hneď. Veď zo záhrady snáď máte úžitok všetci nie len ty. Tak všetci by ste sa mali pričiniť o to, aby bola v nej úroda. Možno som zlá, ale ja si myslím, že chlap bol obdarený silou na to, aby ju využíval a pomohol žene, ktorá je po fyzickej stránke slabšia. Mňa tak bolí srdce, keď vidím, že žena robí ako mula a chlap .... Ty sa musíš aj trochu šetriť, si krásna mladá žena a tvoje deťúrence ťa budú ešte dlho potrebovať
lamps
26. apr 2013
@mia1111 teraz som si všimla, že čakáš bábetinko x-) x-) x-) x-) to sa tešššíííím a gratulujem, nech všetko ide hladko a tak ako má :-N :-N :-N
jaja555
26. apr 2013
@aduskatt pripájam sa aj ja s gratuláciou 🙂
larah
26. apr 2013
Zdravim a chvalim vsetky krasne tortičky... po dlhsom case moja svadobná 🙂
jakelina
26. apr 2013
@dm1 teď jsem narazila na dort s krásnou krajkou, vždycky si na tebe vzpomenu, že ty to míváš tak krásné na dortech a tady ta se mi hodně líbí.
Dort není můj, ale já si snad nějakou tu krajku taky koupím. Až budu bohatá 😃 😃 😃
aduskatt
26. apr 2013
@jaja555 dakujeme🙂
lussy23
26. apr 2013
@dm1 krásna je.. kde ma druhé uško?
@larah nádherné
jakelina
26. apr 2013
@lussy23 ouško má za mašličkou 😉
mia1111
26. apr 2013
@lamps - ďakujem Andrejka x-) x-) x-) , verím, že tentokrát všetko dobre dopadne a dobojujeme to do úspešného konca 😉 . Aspoň budem mať (snáď) zasa trošku viac času na pečenie 😉 :-N
mia1111
26. apr 2013
@jakelina - tá krajka je úúúúúúúžasnáááááá, wau, a ten zelený poťah ani nehovorím, zbožňujem takúto zelenú x-) . Keď budem veľká, aj ja si krajku kúpim a potom pôjdem k Danke @dm1 na školenie 😉
jorsulova
26. apr 2013
Ahojte mamicky cukrarky, prosim prosim kto by mi vyrobil a poslal figurku spidermana???? nejakeho lezuceho, suuuurne potrebujem
lamps
26. apr 2013
@mia1111 veľmi ti to želám x-) x-) x-) x-)
dm1
26. apr 2013
@lussy23 za maslickou ked sa pozries pod maslicku tak ho vidiet
mia1111
26. apr 2013
@lamps - si poklad, ďakujeeeeeeeeeeeeeem x-) x-) x-) x-) x-)
lamps
26. apr 2013
@mia1111 😉
sisix
26. apr 2013
Krane dortuse damy..... pridavam i muj vytvor.
sisix
26. apr 2013
Jeste si dovolim nabidnou par veci..... zjistila jsem, ze mam 2x 😃 😃 😃
sisix
26. apr 2013
@vecernicci ty motylci jsou moooc pekni ... teda dortuse samozdrejme taky 🙂
lenocka23
26. apr 2013
ahojte bebanky... chcem sa spytat tych z okolia BA, kde objednavate jedle oplatky? chcela by som nejaku osvedcenu predajnu, alebo e-shop... dakujem vam veli pekne
iwulka23
26. apr 2013
Tento týžden som mala 2 ..ale dám tu len jednu-tu vydarenejšiu 😃 pre blaho a bezpečnosť všetkých 😃 aby ste si necvrkli od smiechu 😃
denisak77
26. apr 2013
Pre tento týždeň dobojované,a ide sa oddychovať.Svadobná torta podľa predlohy na želanie ,ale je veľmi hrboľatá,nie a nie ju vyhladiť,skoro ma porazilo.Keď sa se.....,tak sa se.......
aduskatt
26. apr 2013
prave som doobedovala.jahody a zbytok Pribinakoveho kremu.......tomu hovorim casova tiesen🙂
aduskatt
26. apr 2013
na dnes finito
pipka
26. apr 2013
@mia1111 velka gratulka k tehulkovaniu x-) x-) x-) a moooc drzim palce 😉
levandulka3
26. apr 2013
@bambula1307 jééj aj ja ich mám sú nádherné