• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

pridavam svoju vcerajsiu kitusu. Povodne chcela kamoska jednu z tych x co som uz robila na jedno kopyto ale som to riskla a spravila inu :sweat_smile:
26. apr 2013 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (49)
@dm1 - krááááásnunká :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: úplne nežná tortička :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a kde má Kitty fúziky? :wink:
26. apr 2013 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mia1111 ja vieeeem ze nema :stuck_out_tongue_closed_eyes:. len vzdy si na to spomeniem az ked je kitty prec uz som ich viac robila bezfuzovych akurat som pisala na fb ze si dam uz aj patentovat bezfuzovu kitty :grinning:
26. apr 2013 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@dm1 - :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak to by si mohla :grinning: :grinning: :grinning: , ale aj bez fúzikov je rozkošná :wink:
26. apr 2013 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lamps ved to kazdy vidi, ze to este zvladnem..tak mi nepomozu. mm je v cechach ten ked pride len pri detoch sa mochle a bracho to nikdy nerobil..furt pracuje a je mu to jedno. Som povedala, ze toto je posledny rok co sa budem starat o rolu..zeleninu..potom kaslem na to..pojdem za mm do ciech..nech sa stara bracho..nech si kupi kozu..cco mu pokosi :slight_smile:. Zbytocne ho prosim aby mi pomohol :(
Ty si to pekne zdovodnila..suhlasim ako si ta budu hickat tak im vydrzis, ja uz normalne stracam jemnost a cit v rukach..aj ked som bola tehu pri oboch detoch som sama zemiaky kopala :unamused: :frowning2: ..piect nestiham :frowning2:
26. apr 2013 o 21:19  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@bambula1307 :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: tak im povedz, že nevládzeš a kašli na to hneď. Veď zo záhrady snáď máte úžitok všetci nie len ty. Tak všetci by ste sa mali pričiniť o to, aby bola v nej úroda. Možno som zlá, ale ja si myslím, že chlap bol obdarený silou na to, aby ju využíval a pomohol žene, ktorá je po fyzickej stránke slabšia. Mňa tak bolí srdce, keď vidím, že žena robí ako mula a chlap .... Ty sa musíš aj trochu šetriť, si krásna mladá žena a tvoje deťúrence ťa budú ešte dlho potrebovať
26. apr 2013 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@mia1111 teraz som si všimla, že čakáš bábetinko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: to sa tešššíííím a gratulujem, nech všetko ide hladko a tak ako má :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
26. apr 2013 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@aduskatt pripájam sa aj ja s gratuláciou :slight_smile:
26. apr 2013 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Zdravim a chvalim vsetky krasne tortičky... po dlhsom case moja svadobná :slight_smile:
26. apr 2013 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (37)
@dm1 teď jsem narazila na dort s krásnou krajkou, vždycky si na tebe vzpomenu, že ty to míváš tak krásné na dortech a tady ta se mi hodně líbí.
Dort není můj, ale já si snad nějakou tu krajku taky koupím. Až budu bohatá :grinning: :grinning: :grinning:
26. apr 2013 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (8)
@jaja555 dakujeme:slight_smile:
26. apr 2013 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dm1 krásna je.. kde ma druhé uško?
@larah nádherné
26. apr 2013 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lussy23 ouško má za mašličkou :wink:
26. apr 2013 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps - ďakujem Andrejka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: , verím, že tentokrát všetko dobre dopadne a dobojujeme to do úspešného konca :wink: . Aspoň budem mať (snáď) zasa trošku viac času na pečenie :wink: :sweat_smile:
26. apr 2013 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jakelina - tá krajka je úúúúúúúžasnáááááá, wau, a ten zelený poťah ani nehovorím, zbožňujem takúto zelenú :dizzy_face: . Keď budem veľká, aj ja si krajku kúpim a potom pôjdem k Danke @dm1 na školenie :wink:
26. apr 2013 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte mamicky cukrarky, prosim prosim kto by mi vyrobil a poslal figurku spidermana???? nejakeho lezuceho, suuuurne potrebujem
26. apr 2013 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mia1111 veľmi ti to želám :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. apr 2013 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lussy23 za maslickou ked sa pozries pod maslicku tak ho vidiet
26. apr 2013 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lamps - si poklad, ďakujeeeeeeeeeeeeeem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. apr 2013 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
26. apr 2013 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Krane dortuse damy..... pridavam i muj vytvor.
26. apr 2013 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (25)
Jeste si dovolim nabidnou par veci..... zjistila jsem, ze mam 2x :grinning: :grinning: :grinning:
26. apr 2013 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vecernicci ty motylci jsou moooc pekni ... teda dortuse samozdrejme taky :slight_smile:
26. apr 2013 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte bebanky... chcem sa spytat tych z okolia BA, kde objednavate jedle oplatky? chcela by som nejaku osvedcenu predajnu, alebo e-shop... dakujem vam veli pekne
26. apr 2013 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tento týžden som mala 2 ..ale dám tu len jednu-tu vydarenejšiu :grinning: pre blaho a bezpečnosť všetkých :grinning: aby ste si necvrkli od smiechu :grinning:
26. apr 2013 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (28)
Pre tento týždeň dobojované,a ide sa oddychovať.Svadobná torta podľa predlohy na želanie ,ale je veľmi hrboľatá,nie a nie ju vyhladiť,skoro ma porazilo.Keď sa se.....,tak sa se.......
26. apr 2013 o 23:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (43)
prave som doobedovala.jahody a zbytok Pribinakoveho kremu.......tomu hovorim casova tiesen:slight_smile:
26. apr 2013 o 23:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
na dnes finito
26. apr 2013 o 23:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (29)
@mia1111 velka gratulka k tehulkovaniu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a moooc drzim palce :wink:
26. apr 2013 o 23:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@bambula1307 jééj aj ja ich mám sú nádherné
26. apr 2013 o 23:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok