• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

20. októbra 2017 
@79zuzana zuzi, prosim ta, ta potahovka - to je coko mmf, alebo co toje??? Mam robit cokotortu a ne iem sa rozhodnt, ci to sparvim z wi zafarbeneho na hnedo, coko mmf, alebo s cokoladou..:frowning2:
27. apr 2013 o 00:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky mooc dakujem za blahoželania , ste pusinky moje sladke :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: som mala dnes "super" narodkovy den :grinning: akoze vsetko som mala v pohodicke , stíhala som , este som knihu citala a vyvalovala sa na tramposke na hojdacke , vecer ze pome pozyvam rodinku na pizzu aaaa
Erik/puberťák/ ked dosiel zo skoly kukam kde je a on spal, ked sa zobudil, prisiel , ze : hm nepomohol mi ten spanok , a ja ze s cim ti mal pomoct ???? a on inteligent mal zlomenu ruku !!! jaaj tak sup miesto pizze par hodiniek v meste na pohotovosti a uz mam sklz ako ...............
aale ,nevadí torty sa nejak urobia :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: a chalan tiež prežije :grinning: každy spravny chalan predsa musi mat aspon raz nieco zlomené :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: sme sa na pohotovosti zasmiali aj s lekarmi , boli tam hodne milý :dizzy_face: :dizzy_face:
27. apr 2013 o 00:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@bambula1307 no teeeda,ty v BA a ja o tom neviem?? ...mala si asi málo času,viem...deťúchy dlho nevydržia...No ako čítam,za herečku si bola... :grinning: ...Zuzka číslo,ako vždy :slight_smile:...joj,tá nešťastná záhrada...už som ti minulý rok písala,že prď na ňu...však to je veľa aj na koňa..veľa si berieš a na všetko sama :frowning2: ..vrrr..neboli ste na výteroch??...kašeľ nem sranda...a čierny už úplne....držte sa:slight_smile: ..my máme prvé kroky za sebou :grinning: ...hádam sa už rozbehá :slight_smile:
27. apr 2013 o 01:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela no pekný darčok ti pripravil..hlavne ,že je ok..bude teraz machrovať so sádrou :grinning: ...mali ste si na pohotovosť pizzu objednať :grinning: :grinning: :grinning:
27. apr 2013 o 01:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
caute baby, pridavam svoje dnesne a idem spat, dnes som tusim rekordman tu na stranke :grinning: @pristela krasne narodeniny, trosku neskoro... pozeram,ze si mala zazitok! :wink: ach tie deti.. :grinning:
27. apr 2013 o 02:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (45)
@pristela jeste, ze je to jen zlomena ruka.Chtela bych videt nekoho, kdo se z toho vyspal :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Dodatecne vse nej. :slight_smile:
27. apr 2013 o 07:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pipka - ďakujem moja :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. apr 2013 o 07:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
dobré ránko ženušky, prosím náhodou sa u vás nenájde nejaká inšpirácia na poschodové veselé jarné torty? veľa kvetov, farieb... Ďakujem moc moc moc :dizzy_face: a krásny dník vám prajem :wink:
27. apr 2013 o 07:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela - tak si mala v narodeninový deň o zážitky postarané :fearful: , ešteže je to naozaj "len" zlomená ruka. Puberťákovi želám skoré uzdravenie a teším sa na fotečky toričiek :wink:
27. apr 2013 o 07:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ooooooooooo a netušíš kde by takú mohli mať? mám robiť svadobnú s krajkou, tak si idem kupovať a táto je fakt geniálna :slight_smile:))@jakelina
27. apr 2013 o 07:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby co poviete moze byt moja prva s jedlou oblatkou nejako sa mi pre 10rocneho chlapca ani nehodi za chvilku si pridu pre nu a neviem co tam dat.
27. apr 2013 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (26)
ahojte
pridám moju nočnú a prajem pekný víkend :slight_smile:
27. apr 2013 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (40)
babulky, asi mi preplo :sweat_smile: . Manžo bude mať v pondelok narodky, tak ma teraz napadlo, že na zajtra upečiem tortu pre neho a pre jeho spoluhráčov, hrajú doma zápas... len bude to asi tak pre 30-40 ľudí, rozmýšľam marlenku, asi na celý plech, čo poviete? Mohol by to byť akože futbalový dres, len nemám šajnu, či robiť z dvojitej dávky, alebo asi radšej 2,5 dávky (čiže z kila múky)? Čo poradíte? :dizzy_face:
27. apr 2013 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nase princezna ma dnes 4 roky. Vse nej zlaticko.
Moje prvni ruzicka dratkovana. Ma jeste hodne chyb ale casem vypiluji.
27. apr 2013 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (36)
@sisix kytičky krásné a malinké vše nej
27. apr 2013 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sisix - Sárinke želám všetko najlepšie :slight_smile: a ružička sa Ti podarila kráááásne :wink:, aj ten kvietok na poslednej foto je peknučký :wink:
27. apr 2013 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
babulky a mám ešte jednu otázku, ak náhodou čítate a viete poradiť :wink: . Mám doma prášok Montanu, rozmýšľam, že skúsim túto hmotu teda dnes, len neviem, zafarbím ju ako WI na sýtočerveno? Nemáte skúsenosť? Ďakujem za každé info :wink: :wink:
27. apr 2013 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela sa divim, ze so zlomenou rukou vobec zaspal...tak sa liecte
27. apr 2013 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
dievcence krasne torty zasa :wink:

@pristela nech sa malemu polepsi :wink:

dievcata do 28formy mramorak z kolkych vajec robite?
27. apr 2013 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mia1111 zabarvíš, mám z ní i tu berušku co teď dám fotku. Jako tři berušky za jeden víkend, to už mě fakt nebavilo. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
27. apr 2013 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (45)
@jakelina - jéééééj, ďakujem moja a poťahuje sa s ňou dobre? idem kuk návod, ako ju vlastne rozrobiť :sweat_smile:
27. apr 2013 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina - a tortičky máš krááááááááááááááááásne :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. apr 2013 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mia1111 mně se s tím teda potahuje hůř než se Smartflexem, ale vyloženě chtěli mléčný a dělala jsem tři berušky tento víkend, tak jsem věděla, že to spotřebuju a nebudu muset zbytky vyhodit.
Ono to tak víc lepí, ale zase nemusíš nic potírat, jak to dáváš na dort, tak se to samo přilepí :grinning: :grinning:
27. apr 2013 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jakelina - ako hmotu rozrábaš? Tuk roztápaš, či len necháš zmäknúť pri izbovej teplote? Všetko miešaš rukou, či hodíš do robota? :sweat_smile:
27. apr 2013 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina - a chutí dobre? Pridávaš tam citrónku? Mám aj WI, tak sa neviem rozhodnúť :sweat_smile:
27. apr 2013 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Monsterka
27. apr 2013 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (29)
@mia1111 ne citronku nepřidávám, tuk rozpustím jenom tak venku z lednice a dělala jsem ručně a šlo to rychle. Dělala jsem dvě kila najednou a za deset minut to bylo hotové i s barvením. Vodu dám studenou.
27. apr 2013 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mia1111 chuť to má jako mléčný marcipán, ale nějak to moc neumím srovnat, já to nemám ráda, tak jsem jenom tak uždibla.
27. apr 2013 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jakelina - ďakujem za vyčerpávajúcu odpoveď :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. apr 2013 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mizulienka podla velkosti vajec, ale isto 8
27. apr 2013 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok