• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@lamps veru veru ...budem jej musiet do toho redbullu nieco namiesat :sweat_smile: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
sak toto sa uz neda ....na to sa uz ani pozerat neda, ako nas tu svorne nici :angry: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile:

slubujem, ze ked ju najblizsie dotiahnem k nam na chalupu, tak jej tam nieco "spravim" :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. apr 2013 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
nejake harrypotterovske zaklinadlo na nešikovnost si nepamatate z filmu? :confused: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. apr 2013 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@pipka to nie, len žiadne násilie ani nič do Redbulu, stačí jej pekne dohovoriť, pekne s ňou treba, aby na nás nezanevrela :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. apr 2013 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aduskatt berieme kazdeho :grinning:
sak ja uz normalne ani nemam chut strudlu spravit...ze sa mi pos... :sweat_smile: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. apr 2013 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@lucula73 prečítala som si tu zopár postupov a dozvedela som sa, že treba to potrieť maslom vyšlahaným s cukrom - ale asi slabú vrstvu som dala.... lebo naozaj som to len tak jemnučko natrela
27. apr 2013 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aadulik2110 ale to by malo stačiť,ten poťah ak dáš na tortu,musíš rukami uhladiť...je na to dobrá taká žehlička na marcipán a prejsť po vrchu aj bokoch torty a to sa uchytí.......pokukaj u čínanov..mavajú to...
27. apr 2013 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte moje tohttyzdnove torty, som mala co robit, a to aj problemy v praci k tomu, no des, tyzden som priadne nejedla a nespala :frowning2:
aspon som ale potesila oslavencov tortickami :slight_smile:
27. apr 2013 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (47)
@79zuzana si poklad! dakujem!
27. apr 2013 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@njonja za malo...konecne mozem nieco poradit aj ja :wink: lebo inak tu stale chodim pre rady :wink:
27. apr 2013 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Holkyyy ,sa budem blbo citit :frowning2: :frowning2: :frowning2: :stuck_out_tongue_closed_eyes: vsak mam uplne take isste torty ako vy!!! a ked kukám na tie reakcie mojich chlapov doma na ne tak si myslim že som uuplne niekde na zaciatku :sweat_smile: takze uzatvaram temu mojich tort :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ale aj tak moooc dakujem , som taka rada že vas mam :dizzy_face:
@pipka , veru pocuj , mohli by sme dat nejaky zraz , ked uz ted zdrhas zaseeee z Blavy ked tam idem :angry:
@anibas tortuchy ako vzdy uuuzasne , ja ani neviem ze je nejaka sutaz :grinning: :grinning: :grinning: ja niesom nejak extra sutaživý typ :confused:
27. apr 2013 o 23:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@pristela no ze vahas....ja mam nasu chalupku stale v ponuke...cele leto a vlastne hocikedy...sak si videla, miesta dost, aj kuchyna velka, mozeme piect, varit, kecat aj jest a slopat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ananas nachystam :grinning: :grinning: :sweat_smile:
27. apr 2013 o 23:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Holy prosim vas , torta Snehulienka a sedem trpajslíkov :grinning: ako by ste to ratali? Snehulu v cene torty a trpajslov +cena na vyše? ak ano tak sa kolko jeden ?

@pipka uz len pre ten ANANAS !!!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. apr 2013 o 23:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@pristela a aka velka torta to ma byt? bo ak dvojkilovu, tak by som im na nu spravila kilovu snehulku a polkiloveho kazdeho trpajzla :sweat_smile: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. apr 2013 o 23:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
ahojte, moje tohtotýždňové, už som unavená a nechce sa mi vymýšľať, tak sa niektoré aj podobajú :stuck_out_tongue_closed_eyes: sú to jedny z mojich posledných, už len pár týždňov a nastupujem do roboty, som aj celkom rada, že sa mám na čo vyhovoriť, keď mi ľudia volajú a chcú tortu, fakt už mám toho dosť :frowning2: som rok a pol prilepená k linke, chcela som to robiť pre radosť, ale nejak sa to zvrhlo na povinnosť a cítim, že to už nie je ono, tak je asi čas, dať si pauzu
27. apr 2013 o 23:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (52)
@jakelina uz od piatku mam mensiu papucu na ruku, namensio mi to zaviazali, tak s tym viem viac hybat, no nevyzera to vabne ked mi to prevezuju, ze este tyzden. a potom to bude skarede.

@sticker vymenim ukazku konika za ukazku kvietkov :grinning: tie zasa robia problem mne.
28. apr 2013 o 07:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denuschka7 paradna gitara, aj sa ti zmestila do chladnicky?
28. apr 2013 o 07:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka nema robis z potahovky ci z ryzovych? myslim, telicko. teraz ma caka lienka taka tak smirujem. :grinning:
28. apr 2013 o 07:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuul Si ma pobavila, keďže ja som úplny začiatočník :grinning: :grinning: :grinning:
28. apr 2013 o 08:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lussy23 dala som v popise model kĺbu kolena - taká bola požiadavka bolo to pre doktora-traumatologa, ostatné ich návrhy boli ešte nechutnejšie
28. apr 2013 o 08:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak toto su posledne 2 tento tyzden, tu so srdieckom som uz robila niekolkokrat, tak som teraz trochu pozmenila farby. Autickova s cestickou je na 1 rocik, do pneumatiky si zapichnu sviecku, obidve 3kg
28. apr 2013 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (56)
@mariann2 presne ten pocit zacinam mat ja - ze sa to zvrhava na povinnost :frowning2: ale tiez pocitam ze sa onedlho zamestnam a potom budem robit uz len pre radost :wink:
28. apr 2013 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
na krstiny :slight_smile: svetlý korpus,pribinák-čučoriedky :slight_smile:
28. apr 2013 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (51)
@mariann2 verím ,asi som na tom podobne,už ani všetky objednávky neberiem,lebo by som sa z toho zbláznila a potom nie je čas ani sa pohrať s tortami,iba čo najrýchlejšie spraviť a aspoň u mňa to tak aj vyzerá.Cez prázdniny si dávam pauzu,lebo je príliš teplo a nemienim montovať klímu a ani sa mi nechce zabávkať sa .V zime je to iné nie je čo robiť,ale v lete a ešte v dome,nestíham nič,lebo burina rastie a rastie ,aj keď nesadím zemiaky a zeleninu,ale kvietkov mám veru požehnane,ale to asi každá z Vás to v lete určite takto pociťuje.Nejak som sa rozkecala.
28. apr 2013 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@maya30 prekrásne torty akú farbu máš na tom srdiečku veľmi sa mi páči :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. apr 2013 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisak77 tak ale mas pravdu:slight_smile:
28. apr 2013 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Přidávám včerejší dokončený, šmoulinka nic moc :pensive: , ale co už.....
28. apr 2013 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (32)
kočky niektorá tu dávala recept na roládu bez točenia za horúca a nemôžem ju nájsť... prosím dajte link...
28. apr 2013 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rachel36a myslim, ze to bola @jakelina Majka
28. apr 2013 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt aj mne sa vidí, ale nemôžem ju nájsť a chcela som ju teraz upiecť....
28. apr 2013 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@rachel36a už píšu recept.
28. apr 2013 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok