Marcipánové torty. Rady a postupy

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........
pipka
27. apr 2013
@lamps veru veru ...budem jej musiet do toho redbullu nieco namiesat :-N 😃 😃 :-p
sak toto sa uz neda ....na to sa uz ani pozerat neda, ako nas tu svorne nici ]-( 😃 😃 😃 😃 :-N

slubujem, ze ked ju najblizsie dotiahnem k nam na chalupu, tak jej tam nieco "spravim" 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
pipka
27. apr 2013
nejake harrypotterovske zaklinadlo na nešikovnost si nepamatate z filmu? =-) :-N 😃 😃 😃 😃 😃
lamps
27. apr 2013
@pipka to nie, len žiadne násilie ani nič do Redbulu, stačí jej pekne dohovoriť, pekne s ňou treba, aby na nás nezanevrela 😃 😃 😃 😃
pipka
27. apr 2013
@aduskatt berieme kazdeho 😃
sak ja uz normalne ani nemam chut strudlu spravit...ze sa mi pos... :-N 😃 😃 :-p
aadulik2110
27. apr 2013
@lucula73 prečítala som si tu zopár postupov a dozvedela som sa, že treba to potrieť maslom vyšlahaným s cukrom - ale asi slabú vrstvu som dala.... lebo naozaj som to len tak jemnučko natrela
lucula73
27. apr 2013
@aadulik2110 ale to by malo stačiť,ten poťah ak dáš na tortu,musíš rukami uhladiť...je na to dobrá taká žehlička na marcipán a prejsť po vrchu aj bokoch torty a to sa uchytí.......pokukaj u čínanov..mavajú to...
mia114
27. apr 2013
ahojte moje tohttyzdnove torty, som mala co robit, a to aj problemy v praci k tomu, no des, tyzden som priadne nejedla a nespala 😞
aspon som ale potesila oslavencov tortickami 🙂
njonja
27. apr 2013
@79zuzana si poklad! dakujem!
79zuzana
27. apr 2013
@njonja za malo...konecne mozem nieco poradit aj ja 😉 lebo inak tu stale chodim pre rady 😉
pristela
27. apr 2013
Holkyyy ,sa budem blbo citit 😞 😞 😞 :-p vsak mam uplne take isste torty ako vy!!! a ked kukám na tie reakcie mojich chlapov doma na ne tak si myslim že som uuplne niekde na zaciatku :-N takze uzatvaram temu mojich tort :-p , ale aj tak moooc dakujem , som taka rada že vas mam x-)
@pipka , veru pocuj , mohli by sme dat nejaky zraz , ked uz ted zdrhas zaseeee z Blavy ked tam idem ]-(
@anibas tortuchy ako vzdy uuuzasne , ja ani neviem ze je nejaka sutaz 😃 😃 😃 ja niesom nejak extra sutaživý typ =-)
pipka
27. apr 2013
@pristela no ze vahas....ja mam nasu chalupku stale v ponuke...cele leto a vlastne hocikedy...sak si videla, miesta dost, aj kuchyna velka, mozeme piect, varit, kecat aj jest a slopat 😃 😃 😃 😃 😃 ananas nachystam 😃 😃 :-N
pristela
27. apr 2013
Holy prosim vas , torta Snehulienka a sedem trpajslíkov 😃 ako by ste to ratali? Snehulu v cene torty a trpajslov +cena na vyše? ak ano tak sa kolko jeden ?

@pipka uz len pre ten ANANAS !!!!! 😃 😃 😃 😃
pipka
27. apr 2013
@pristela a aka velka torta to ma byt? bo ak dvojkilovu, tak by som im na nu spravila kilovu snehulku a polkiloveho kazdeho trpajzla :-N 😃 😃 :-p
mariann2
27. apr 2013
ahojte, moje tohtotýždňové, už som unavená a nechce sa mi vymýšľať, tak sa niektoré aj podobajú :-p sú to jedny z mojich posledných, už len pár týždňov a nastupujem do roboty, som aj celkom rada, že sa mám na čo vyhovoriť, keď mi ľudia volajú a chcú tortu, fakt už mám toho dosť 😞 som rok a pol prilepená k linke, chcela som to robiť pre radosť, ale nejak sa to zvrhlo na povinnosť a cítim, že to už nie je ono, tak je asi čas, dať si pauzu
zuul
28. apr 2013
@jakelina uz od piatku mam mensiu papucu na ruku, namensio mi to zaviazali, tak s tym viem viac hybat, no nevyzera to vabne ked mi to prevezuju, ze este tyzden. a potom to bude skarede.

@sticker vymenim ukazku konika za ukazku kvietkov 😃 tie zasa robia problem mne.
zuul
28. apr 2013
@denuschka7 paradna gitara, aj sa ti zmestila do chladnicky?
zuul
28. apr 2013
@pipka nema robis z potahovky ci z ryzovych? myslim, telicko. teraz ma caka lienka taka tak smirujem. 😃
sticker
28. apr 2013
@zuul Si ma pobavila, keďže ja som úplny začiatočník 😃 😃 😃
levandulka3
28. apr 2013
@lussy23 dala som v popise model kĺbu kolena - taká bola požiadavka bolo to pre doktora-traumatologa, ostatné ich návrhy boli ešte nechutnejšie
maya30
28. apr 2013
tak toto su posledne 2 tento tyzden, tu so srdieckom som uz robila niekolkokrat, tak som teraz trochu pozmenila farby. Autickova s cestickou je na 1 rocik, do pneumatiky si zapichnu sviecku, obidve 3kg
maya30
28. apr 2013
@mariann2 presne ten pocit zacinam mat ja - ze sa to zvrhava na povinnost 😞 ale tiez pocitam ze sa onedlho zamestnam a potom budem robit uz len pre radost 😉
adrika202
28. apr 2013
na krstiny 🙂 svetlý korpus,pribinák-čučoriedky 🙂
denisak77
28. apr 2013
@mariann2 verím ,asi som na tom podobne,už ani všetky objednávky neberiem,lebo by som sa z toho zbláznila a potom nie je čas ani sa pohrať s tortami,iba čo najrýchlejšie spraviť a aspoň u mňa to tak aj vyzerá.Cez prázdniny si dávam pauzu,lebo je príliš teplo a nemienim montovať klímu a ani sa mi nechce zabávkať sa .V zime je to iné nie je čo robiť,ale v lete a ešte v dome,nestíham nič,lebo burina rastie a rastie ,aj keď nesadím zemiaky a zeleninu,ale kvietkov mám veru požehnane,ale to asi každá z Vás to v lete určite takto pociťuje.Nejak som sa rozkecala.
levandulka3
28. apr 2013
@maya30 prekrásne torty akú farbu máš na tom srdiečku veľmi sa mi páči x-) x-) x-) x-) x-)
aduskatt
28. apr 2013
@denisak77 tak ale mas pravdu🙂
lifinka
28. apr 2013
Přidávám včerejší dokončený, šmoulinka nic moc |-| , ale co už.....
rachel36a
28. apr 2013
kočky niektorá tu dávala recept na roládu bez točenia za horúca a nemôžem ju nájsť... prosím dajte link...
aduskatt
28. apr 2013
@rachel36a myslim, ze to bola @jakelina Majka
rachel36a
28. apr 2013
@aduskatt aj mne sa vidí, ale nemôžem ju nájsť a chcela som ju teraz upiecť....
jakelina
28. apr 2013
@rachel36a už píšu recept.