• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

21. januára 2017 
Ahojte kocky,

prosim Vas neviete mi poradit, kde by som nasla fotopostup na tuto tortu, alebo aspon poradit mi, aky krem je to hore v com sa kupu prasiatka. A neviem ci tu som aj videla predpripravu na nu, ake casti tela prasiatok treba urobit. Dakujem.
29. apr 2013 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (6)
@nellynka ja idem dnes robiť tie prasiatka,kamoške na tortu......tú si upečie sama.bol tu postup na tie prasiatka,ja ho mám doma,skúsim ho tu nájsť,ak ti ho nik nehodí,večer ho sem šupnem :wink:
29. apr 2013 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
29. apr 2013 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@lucula73 superrrrr, dakujem, aj ja som si pamatala, ze som to tu niekde videla, ale kde ? :slight_smile:)))) a pls nevies mi poradit, hore mam dat nejaky parizsky krem, alebo co?
29. apr 2013 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky, tak pridávam moju rýchlovku - tortu pre manžela k narodkám, bral ju spoluhráčom z futbalového tímu, takže preto dres Slávia (ale Staškov, nie Praha :D). Torta mala obrovskýýýýýýýýýýýýýýýýýýý úspech, zjedla sa do poslednej omrvinky a keby bolo viac, zjedlo by sa viac :D. Chalani (tí rýchlejší, čo stihli :grinning:) si vraj nakladali po 2 aj po 3krát :sweat_smile: .Do chladničky mi vošla na milimeter presne, keby bola len o kúsok väčšia podložka, tak nehrozí :sweat_smile: . Vyzerá to tak, že asi budem ich "mančaftová tortárka" :grinning: :grinning: :grinning: , vraj lepšiu ešte nejedli :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: . Vnútro torty - marlenka, váha 5kg :wink:
29. apr 2013 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (41)
ešte mám otázku pre skúsené tortárky - ktorá hotová poťahová hmota má približne rovnakú chuť ako mliečny marcipán a dobre sa s ňou robia postavičky a kvietky? ďakovala :wink:
29. apr 2013 o 16:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobry den,. prosim vas neake inspiracie pre chlapa k 50tke ? pecem sem tam, toho pana nepoznam,neviem co sa take hodi k 50tke??? dakujem
29. apr 2013 o 17:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt ďakujem za odpoveď
29. apr 2013 o 17:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Tak tento týždeň okrem 8 závinov a 4 koláčov, len táto jedna tortička.
Niekedy sa tu hanbím niečo pridať, také máte nádherné tie torty :slight_smile:
29. apr 2013 o 18:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (44)
Ahojte kocky.. konecne som sa sem dostala.. vobec vas nestiham citat.. nastupila som do prace a teda baby obdivujem vas, ktore robite torty popri prace.. toto su moje vikendovky a idem vas docitat a opacitkovat..
29. apr 2013 o 18:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (48)
@monikad1 ja hviezdicka je miluckaaa
29. apr 2013 o 18:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt dakujem moc za inspiracku k havinovi.. :slight_smile:
29. apr 2013 o 18:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jenie123 za malicko:slight_smile: som rada, ze trosku pomohlo
29. apr 2013 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ajka82 tak úplně všechny kromě mořského světa tam vietnamec má :wink: postupně si je nakoupím :slight_smile:
29. apr 2013 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vecernicci a myslíš na mě, já u sebe nosím telefon kudy chodím a ty nezavoláš :grinning: :grinning: :grinning: Já beru jakékoliv dvě kromě růžové, tu už mám.
29. apr 2013 o 18:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt urcite.. :slight_smile: som sa bala, aby sa vobec na psa podobal.. :slight_smile:))

Tento tyzden ma caka lietadlo.. dnes mi doniesli model a rozmyslam ako upevnit kridla.. Ci na spadlach alebo karton obalit.. baby ako ste to riesili?
29. apr 2013 o 18:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lawli ja som robila a aj jedla, je to sladke, ale je to trochu ine..nie kazdy to ma rad, neda sa toho vela zjest. Ja jem vsetky zakusky s kavou...bez cukru,.splachnem a je dobre :grinning: :grinning: ja som na sladkom zavislaaaa :wink:
29. apr 2013 o 18:59  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lussy23 myslim, ze ziadna z nas nerobi na zivnost, ono si reklamu robia tortami a jeden povie druhem a tak z okolia..co byvaju blizko...
29. apr 2013 o 19:03  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nellynka ja by som dala hore ganas okolo prasiatok
29. apr 2013 o 19:06  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@vecernicci ja som tiez videla tie silikonky taky cestujuci s domacimi potrebami ich mal kopu po 8e a aj tie pismenka..som si nieco kupila ale somarisko naratal mi o 5e viac a ja neskontrolovala az doma..clovek aby daval stale bacha..vrr
29. apr 2013 o 19:08  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Holky prosím, nemáte některá uložené angry birds nebo pata a mata, ale v dívčí verzi? Pls :sweat_smile:
29. apr 2013 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela pochvalu si plne zasluzis , tesime sa s tebou :wink:
29. apr 2013 o 19:15  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jakelina to víš, že jsem na tebe zapomněla :grinning: :grinning: musíš se připomínat, tak kterou? mrkni na tu stránku a řekni si :wink:
29. apr 2013 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela veľmi,veľmi pekné tortuše...
29. apr 2013 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
prosím vás,môžem dať do mrazničky mascarpone???zistila som,že ho do konca záruky nespotrebujem...
29. apr 2013 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzka7512 myslim ze mozes, jedna pani z talianska nam tu pisla, ze ho da do mrazaka hned ako kupi..bo sa rado kazi..
29. apr 2013 o 19:51  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nellynka nellynka,možeš dať čokoládovú polevu........takú makšiu....ja robím aj takú,že koľko váži čokoláda,toľko isto dám šľahačky....a ona nie je taká tuhá,nám všetkým moc chutí........a v nej sa dajú tie šmuhy určite urobiť :wink:
29. apr 2013 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@vecernicci nejvíc se mi líbí tady ty dvě, ale i ta modrá je pěkná.
29. apr 2013 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@muffinka8 to si vyšľahala tú karamelovú šľahačku a ddo toho primiešala mascarpone..???ďkaujem......
29. apr 2013 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jenie123 a na toho havina máš aj postup?či to si podľa obrázku iba robila?
29. apr 2013 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok