• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

16. januára 2017 
@dm1 asi prehodnotim moje rozhodnutia ohladom krajok :sweat_smile: :grinning: toto mi nerobteee ...hlavne ze robievam vacsinou detske torty, malokedy take kde mozem krajku pouzit :frowning2:
1. máj 2013 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 včera to tu niekto dával - normálne asi objednám :fearful: :fearful: :grinning: :grinning: :grinning:
1. máj 2013 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lawli fantastická :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. máj 2013 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ajka82 sak aj ja som uz bola rozhodnuta pre tie tortelino a teraz tototoooooooooooooo??? ako sa ma clovek spravne rozhodnut :grinning: ked su vsetky krasne
1. máj 2013 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@anibas aj ja som veru nalomena ale ktoruuu ked vsetky su krasne :dizzy_face:
1. máj 2013 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
inak pozeram ze to su taliani taki vynaliezavi aj tie magic decor su talianske aj tie martelato aj tieto. kamoska byva v taliansku len najst nejaku taliansku stranku normalnu kde by sa to dalo objednat
1. máj 2013 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@bambula1307 Díky, já zkoušela už dva recepty na mléčný marcipán, od Ariel a pak od vecernicci a ten je lepší, než od Ariel, aspoň pro mne. Ale každému vyhovuje něco jiného. Jen, že jsem jednou zkoušela smartflex a potahuje se s ním teda o moc lépe. Jenže nám prostě nejvíc chutná ten mléčňák... :grinning:
1. máj 2013 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
mam otazocku...robil niekto tortu Sida , toho lenochoda z Doby ľadovej...ale nie ako klasicku postavicku na tortu ale normalnu 2D alebo 3D tortu...?
1. máj 2013 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
mňa dnes čaká dokončiť volejbalovú pre neter :slight_smile:
@vlasta80 ja som robila hlavu Sida :wink:
1. máj 2013 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (28)
@lamps jasneeeeeeeeee :sunglasses:
ja som tiez teraz tam musela odmietnut jednu krstinovu :frowning2: a taaak mi to je luto, lebo mala by som volnu ruku..ale mam na toho 26-teho maja uz dve velke poschodky a proste mala chladnicka nepusti :rolling_eyes: :frowning2: :frowning2: a este ked je tak teplo, ze ani balkon nepomoze :frowning2:

aaale snad este niekedy nejaku krstinovu stretnem :wink:
1. máj 2013 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka stihneš neboj :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: no veď to, že chladnička má svoju kapacitu, ja mám tento týždeň dve menšie a jednu poschodovú a tiež rozmýšľam ako to tam narvem, veď aj my potrebujeme občas niečo jesť :grinning: :grinning: :grinning:
1. máj 2013 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@lamps ved to...len ja sa len par dni predtym vratim z dovolenky, mam tam kopec modelovaciek, takze uz si nemozem dovolit vziat nieco navyse :confounded:
to jak naschval...bud volny vikend alebo vsetci naraz :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :frowning2:
1. máj 2013 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
pre sestrinu svokru...
1. máj 2013 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (34)
ahojte zienky ja som len prilezitostna cukrarka teda co sa pecenia tort tyka :dizzy_face: a prosim vas o radu...ak chcem nieco len namalovat tak z tymi gelovymi farbami? aj ich mam trosku zriedit nejako aby to bolo pekne? a este jedna vec ako prosim vas vyklepavate tie male pismenocka..ja mam pismo-Kurziva a vobec neviem ako na to vzdy mi to tam zostane ... :frowning2: no este potrebujem sa vela ucit veru xii :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. máj 2013 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzana92101 dakujem moc moc :slight_smile:)
@lokalistin dakujem moooc :slight_smile: ale tolo pripravy to nebolo,vecer pred odovzdanim som sa mordovala:slight_smile:))
@lussy23 dakujem :slight_smile:
1. máj 2013 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@gumidekmomo ja ich riedim troskou alkoholu, je jedno ci hruska alebo vodka :grinning: alkohol sa ti potom vypari.
1. máj 2013 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambula1307 ďakujem... :wink:
1. máj 2013 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela dakujeeeeem Zanet, kludne obslahni, bude mi ctou :grinning: ootrebovala som to tam nejako narvat a to bolo jedine riesenie co sa mi pozdavalo..tolko k vyrobnemu tajomstvu :grinning: :grinning:
1. máj 2013 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dm1 dakujeeem moc moc :wink:)
1. máj 2013 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gumidekmomo pismenka najlepsie ked si vyvalkas uplne na tenulinko hmotu, nechaj trolinku obschnut aby sa nelepilo a najprv priloz tenucky mikroten, na to sablonu a dobre pritlac, akoby posuchaj s tym a pojadzi po doske a potom ked ten sacok zdvihnes, ostane ti na tom to pismenko krasne vykrojene a to len prilozis na tortu, das sacok dole a je to :wink:
http://www.designmeacake.com/id70.html
alebo
http://tortyodmamy.sme.sk/node/86557
:wink:
1. máj 2013 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@lawli prosím ťa,ako pečieš v tom ráfiku??? :slight_smile: Ja mám formy len s dnom,pretože mám obavy,že z ráfiku mi cesto vytečie...
1. máj 2013 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
baby nejaké inšpirácie na jednoduchú svadobnú?? dikess a rádio niektorá máte uložené? dikeesss
1. máj 2013 o 16:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 keď som sa ešte nevenovala tortám, dala som upiecť tortu pre neterku s Hello Kitty a sestra sa ma pýtala: "Prečo nemá ústa"?
1. máj 2013 o 16:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Žienky, teraz som sa z chuti zasmiala :grinning: manžel ku mne prišiel a mi hovorí: "Mojko, dnes je 1. máj a chcel som ťa pobozkať pod čerešňou." Vytiahol čerešňový kompót :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: "Inú nemám :grinning:
1. máj 2013 o 16:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (17)
Ahoooj!Mala som pokazeny notas,tak som tu strasne dlho nebola,az niekolko mesiacov,ani nestiham kukat ake krasne torty ste za tu dobu napiekli,Fakt nadhera.Ja som Vam v Novembri pisala,ze som sa pokusila o prvu marcipanovu,bola to tato
1. máj 2013 o 16:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
1. máj 2013 o 16:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (30)
@lamps Krásne si to napísala :slight_smile:
1. máj 2013 o 16:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
No a odvtedy som sa este par-krat pokusila a takto to dopadlo... (kamion bol des,malo casu,ale uz aspon viem co mam robit inak) hadam sa to casom zlepsi,budem trenovat :dizzy_face:
1. máj 2013 o 17:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (38)
@lussy23 ďakujem :slight_smile:
1. máj 2013 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@svetlo55 júúúj, akosi nie som v obraze, ale neviem, čo som krásne napísala? :confused: :confused: :confused: :confused: asi som prehriata a nemyslí mi to :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@dm1 Danka, tak ty s tými krajkami nedáš pokoj? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ja si asi na začiatok kúpim jednu z týchto dvoch myslím, že by som ju aj využila. Páčila by sa mi na takej čistej tortuši s jedným veľkým kvetom a čipkou okolo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. máj 2013 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok