• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

23. októbra 2017 
@pipka ja som odmietla tortušu pre dievčatko k jednému roku :frowning2: :frowning2: :frowning2: a chceli na ňu kravičku vraj tá malá je zbláznená do kravičiek.
1. máj 2013 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@wera.g pocuvaj sikovnica, som ti poslala ziadost na FB..tak bud kamoska :grinning: ..tak som kukla sak my sme susedky..zo susednej dediny :grinning: :grinning: :wink:
1. máj 2013 o 19:36  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lamps Andrejka aj moja mala miluje kravicky...mame ich na flaskach na mlieko :grinning: ..tieto

http://www.abdomacnost.sk/katalog/flase-na-mlieko-135/
vzdy krici " kavic aaa" :wink: :grinning:
1. máj 2013 o 19:39  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambula1307 sranda ako si deti vyberú, čo sa im páči, mne je to ľúto, že som im ju nemohla urobiť, ale to by bolo o hubu, treba aj deti učiť na krúžky ich vodiť a to sa nedá stíhať alebo ak tak vo veľkom zhone :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. máj 2013 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@lamps Andrejka jasne netrap sa koli tomu, iste nasli niekoho kto im spravi torticku..ved ja robim to iste..odmietam. Treba hlavne na svoje deticky pozerat, co je pre nich najlepsie.... :wink: :slight_smile:
1. máj 2013 o 19:43  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@bambula1307 ja sa netrápim len by som rada takú tortičku urobila :dizzy_face:
1. máj 2013 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lamps ved ano od teba by bola nadhernaaaa :wink: :wink: urcite a kravicka..to by som rada videla v tvojom prevedeni. :wink: Ale ozaj mas svoje moznosti a kapacitu..na hubu padat nemozes...aj tak mas toho dost..urcite.
1. máj 2013 o 19:50  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@vlasta80 dakujem tak skusim teda :slight_smile:
1. máj 2013 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka teda s tym sackom by ma to vobec nenapadlo :wink: velmi pekne dakujem som rada ze ste mi pomohli :slight_smile: :grinning:
1. máj 2013 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zuzka7512 tiež som sa bála ,ale skúsila som a nedám ne ráfik dopustiť...jednoducho si na plech dám papier na pečenie o cca 2cm väčší na každú stranu ako ráfik (u srdc ,kruhu a in.ale neorezávam) ,a potom len klasika nalejem cesto...ráfik ma viac výhod ako forma ,aspoň u mňa ...je vysoký ,pekne krajom orežem a rafik iba nadvihnem....kdežto s formou s dnom sa pracuje horšie...priznám sa ti (len tak medzi nami) začala som s jedným a mám ich teraz doma 13 :grinning: :grinning: :grinning:
1. máj 2013 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (9)
@anibas ďakujem :dizzy_face:
1. máj 2013 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kočkýýýý, zadanie, že torta EURÓPA, ale obdĺžnik s touto tematikou, nemáte nejaké nápady?
1. máj 2013 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lawli ďakujem...a ten papier tam len položím,alebo ho mám aj ohnúť dohora???
1. máj 2013 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zuzka7512 len ho položím :wink:
1. máj 2013 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Holčičky, prosím, nevíte někdo číslo lukoprenu použitelného na "domácí výrobu formiček"? Měla jsem uložené ve strarém PC a teď mám nový a jsem nahraná... děkuji moc.
1. máj 2013 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lawli a mám ráfik aj vymastiť???
1. máj 2013 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mariann2 hm, tak jedině mě napadá mapa Evropy...záleží jak velké, ale myslím, že by bylo vtipné udělat jen obrysy států - jako slepou mapu - a do některých států by se hodilo udělat malé předměty symbolizující danou zem...jako do Holandska tulipán a do Švýcarska čokoládu nebo hodinky a do Maďarska papriku aj...
1. máj 2013 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@bambula1307 uz ame kamosky :grinning: a z ktorejze dediny si susedka moja? :grinning:
1. máj 2013 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzka7512 ja nemasím...po upečení si pekne umelým nožíkom oddelím od kraja ,proste prejdem dokola...potom iba ráfik dvihnem :slight_smile:
1. máj 2013 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Tak už jsem našla na Dortomanii, děkuji :dizzy_face: N1522 kdyby zajímalo někoho dalšího :grinning:
1. máj 2013 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps to je skodaaaaa, lebo kravicka v tvojom podani by bola rozkosnaaaaaaaaa :sweat_smile: :slight_smile: :slight_smile:
1. máj 2013 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
po dlhej dobe konečne aj foto dnes :sweat_smile:
1. máj 2013 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (43)
@dm1 tak uz vieeeem akoooo.... az tu stranku najdes, tak sa hlasim na zoznam zaujemcov :grinning: :grinning: aj ked.... teraz ma prave v maji cakaju 3 take, kde si to viem zivo predstavit,tak neviem neviem ci budem mat tolko trpezlivosti :sunglasses: ....
@lamps a tuzobne cakam na tu tvoju gerberovu, lebo presne to je moje buducovikendove zadanie ... oranzove gerbery a tiez by sa mi tam taka krajka pacila :P (snad to dovtedy sem pridas a dovolis sa inspirovat :wink:
@rapunzel1 ak neodolas skor ako ja, tak hod prosim info ako sa s tym pracuje :wink:
1. máj 2013 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@florentina a to z toho si chces urobit formicky? teraz som si to trosku studovala, no neviem ako by sa s tym robilo.

poznas niekho kto pouziva take formicky?
1. máj 2013 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte idem sa pochvalit na inspiraciu mojim amaterskym marcipanovym spidermanom :slight_smile:
1. máj 2013 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (31)
@mysiatkoo :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ja tú gerberovú robím na 11-teho mája. Neviem, či bude poschodová alebo nie, to by som sa mala dozvedieť tento týždeň, ale určite bude ladená len v bielo-oranžovej farbe a viem si predstaviť na nej tú krajku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: s mm mi dokonca povedal, aby som ju objednala :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: len ešte váham, že ktorú :confused:
1. máj 2013 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@florentina zlato ty jsi dělala popelník, pamatuji se ten dort a mám na Tebe dotaz, jak jsi udělala ten popel uvnitř???Děkuji. :wink:
1. máj 2013 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzka7512 ja som zacinala v rafiku na spodku s alobalom, na stranach dlhsie a zahnem smerom von a nic nevytieklo, teraz uz peciem aj len na papieri :wink:
1. máj 2013 o 23:00  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lamps aaaaaa tak ja to mam na 12teho, to uz sa moc inspirovat nestihnem :confounded: ale predstavu nejaku mam, tak to dokopem podla seba a potom uz len budem fnukat do vankusa, ze mali par dni pockat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sunglasses:
1. máj 2013 o 23:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok