Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

tinamk
3. máj 2013

moja dnesna 3.5kg karamel.puding cokokorpus

tinamk
3. máj 2013
vlada111
3. máj 2013

@mariann2 krásne tortičky

lussy23
3. máj 2013

@blcha krásna
@cat krásnučké
@mia114 to je nádherné
@1zaza nádherné
@muffinka8 krásna

lussy23
3. máj 2013

@tinamk krásna

vlada111
3. máj 2013

@mia114 vankúše super 🙂

lussy23
3. máj 2013
lussy23
3. máj 2013

@salonka1981 krásne
@lawli krásnučkoé

ivkaivka
3. máj 2013

Moja prvá kabelka a tá druhá je prácička mojej kočky (ja som bola za asistentku na vaľkanie a rezanie) 😀 , lebo sa veľmi ťažko lúčila s veľkou kabelkou..

florentina
3. máj 2013

@jakelina Majko, prosím jak se dělá s tím Lukoprenem? Za chvilku by měl dorazit kurýrem, tak se těším, ale trochu i bojím 😉 Jako předpokládám, že na práci s ním tam bude nějaký návod, spíš mi jde o to, jak moc to poznamená ty odlévané předměty? Budu mít to lego půjčené od kamarádky a bojím se, abych jí to nějak nezničila...děkuji za rady ....

jakelina
3. máj 2013

@florentina já jsem měla jinou hmotu, ne Lukopren. Ten myslím měla dm1.

aduskatt
3. máj 2013

@maxiberuska vsetky sme raz zacinali🙂

aduskatt
3. máj 2013

@blcha tie svinusky nemaju chybu🙂

nicolka21
3. máj 2013
nicolka21
3. máj 2013

tortička pre elektrikára....

aduskatt
3. máj 2013

no, plnka urobena v mise, caka na stole, korpusy na stole, podlozka na stole a moja ctena rit pri hokeji......same sa to asi nenaplni, ze? 😠 😀 😀 😀

aduskatt
3. máj 2013

...a zrovna ked tu svoju ctenu rit prenesiem do kuchyne, dame gol🙂) torta asi pocka🙂

lamps
3. máj 2013

babuľky ja sa tešíííííííííííííííím 😵 😵 😵 objednala som si tú krajku Danka dm1 podarilo sa ti, nalomiť ma na ňu, si nebezpečná, takže asi nebudem tebou dané linky otvárať 😀 😀 😀 😀, nakoniec som sa rozhodla pre túto http://www.peciem.sk/peciem/eshop/27-1-Magic-Tr..., uvidím ako mi to pôjde 😅. Aj mám trochu výčitky, deťom treba pokúpiť veľa vecí, ale neodolala som pri predstave, že ju použijem na tortu s tou pomarančovou gerberou 🙂 😉.
Torty som odovzdala, pani, čo prišla po svadobnú bola spokojná, hnedá jej na torte nevadila, tak mi odľahlo 😵 😵 😵

jakelina
3. máj 2013

Rákosníček

jakelina
3. máj 2013

@lamps jéééééé, tak to v dobrém závidím. Už se těším na dortík. 😉

lamps
3. máj 2013

@jakelina tá je milenáááááá 😅 😅 😅 😅
Majka, ja sa ti na ňu teším ako malá Andrejka

jakelina
3. máj 2013

@lamps děkuji, no pořád jsem nevěděla jak to vymyslet. Ona je ta pohádka tak zvláštně kreslená, že to byla fakt fuška nějak zkombinovat, aby to bylo dětské a ten malý vůbec poznal co to je. 😀 😀

lamps
3. máj 2013

@jakelina presne toto som ja riešila pri Lolkovi a Bolkovi, modelovala som ich a stále to nebolo ono. V rozprávke sú takí plochí a keď som urobila postavičku nebolo to ono. Tak som nakoniec robila 2D, ale pani bola spokojná

jakelina
3. máj 2013

@lamps no právě, já jsem z toho měla taky depku a ten domeček mi nechtěl držet, tak jsem ho předělávala. 😒

gumkacka1
3. máj 2013

babulky, dokazem spravit tmavomodru farbu tak, ze do svetlomodrej pridam ciernu? dakujem za rady 🙂

patrikmisko
3. máj 2013

@lawli hihi, asi pritom tak nejako odfukujeme a viac sú nadýchané 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

patrikmisko
3. máj 2013

@nicolka21 aj ja som robila minulý týžden pre elektrikára 😀

nicolka21
3. máj 2013

Marcipán je len na bokoch , len som si ju "zle " odfotila.... 😒 .....

patrikmisko
3. máj 2013

tu je foto

nicolka21
3. máj 2013

od manžela......