• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

ani mne sa nezda byt moc zlozita, len som zaciatocnik...tak sa neviem zas odhodlat... :unamused:
15. apr 2009 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
skusim najst tu co sa mne pacila...potom sem hodim link, teda ak najdem :angry:
15. apr 2009 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cessy po tom čo som vydela tú prvotinku tak sa kludne do nej pusti.Si šikovná a bude krajšia ako na obrázku. :slight_smile: Ja chcem synovi upiect bazén plavecký.Aj zo stupnom výtazov. :slight_smile: No som zvedavá ako to zvládnem. :grinning: Cessy piekla som svetlý korpus a kakaový pudingový krém.Ale do tej budúcej chcem urobit parížský krém. :wink:
15. apr 2009 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vinka dakujem moc, moc...aj sa cervenam jak ma chvalis :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
ja som videla nie poschodovu a nemozem ju najst, ale staleto hladam, ta sa mi moc pacila

a korpus si robila aky?? aj ja som robila ten pudingovy...na parizsky som nemala tolko vajicok :grinning:
15. apr 2009 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ten prvý svetlý som robila korpus.. :wink:
15. apr 2009 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja tiez ten, len sompridala kakao... :wink:

tu mysaciu tortu nemozem najst :angry:
15. apr 2009 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ali nadherna...ale na mna velmi zlozita......
15. apr 2009 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tu co ja myslim tak ta bola len taka obyc....dam si ju do albumu, lebo som si ten obrazok aj ulozila...pozrite
15. apr 2009 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak pozri tieto...neboj sa toho... :wink: :wink:
15. apr 2009 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz som ich tam dala :confused: :confused: :confused:
15. apr 2009 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alionuska presne take sa mi pacia...dakujem :wink:
15. apr 2009 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ali a ako mam spravit ten potah, aby som ho mala taky pekny ...rovny .....dole mi vznikali take volaniky....neviem ako to spravit,aby to okolo torty bolo pekne rovne :frowning2:
15. apr 2009 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cessy,ked pojdes obtahovat tu tortu,ten potah musi byt velky,aby ti pretrcal aj na okrajoch...potom si to pekne s rukou zahladis a vyrovna sa ti to same.Idem uz spinkat,lebo rano idem na kontrolu ku gynekologovi,ale ak najdem ten link,kde to je nazorna ukazane,tak ti ho sem dam.Aby si to videla,ako to myslim,lebo pisem jak madar! :grinning: :grinning: Ahoj...
15. apr 2009 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alionuska ja som ho mala az moc velky a neviem veru ako s tym...hore bol krasny rovny, len potom ako som to davala pod tortu...tak to nevyzeralo moc dobre... :frowning2:

tak dobru noc...ak budes mat cas, tak popiseme :wink:
15. apr 2009 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cessy pozeraj na www.tortyodmamy.sk a rady a postupa hore v hnedej lište tam nájdeš skoro všetko :slight_smile:
15. apr 2009 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
15. apr 2009 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
stresmenka dakujeeeeeem...to prve som uz pozrela :slight_smile:
15. apr 2009 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
este raz dakujem......presne toto som chcela vediet ako sa to robi :wink: , na buduce to vyskusam
15. apr 2009 o 22:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby vedeli ste mi dať link aby som vedela presný postup práce na trotu prsia?MM má narodeniny a ja by som prvý krát chcela niečo také spraviť :grinning:

ali prosím ťa čím mám obtiahnuť tú tortu aby bola telovej farby,vedeli by ste mi aj vy poradiť čo a ako a z akého materiálu?dakujééééém :grinning: :grinning:
16. apr 2009 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzidr,no to mas jedno s cim tu tortu potiahnes.Tych hmot na potahovanie je viacej druhov. A telovu farbu dosiahnes iba tym,ze budes experimentovat.Pridavat zltu,cervenu a hnedu-alebo kakao...po trosicke,aby si ten odtien trafila... :sweat_smile:
16. apr 2009 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ali len ja som tu v PN napr.zháňala K2(lebo som to videla na MMB) a je tu len jedna čokoládovňa kde majú takéto veci a tam to nemali......vôbec neviem kde by sa to dalo kúpiť alebo ako hmotu spraviť....nestíham to objednať z internetu....napríklad z tých gumových cukríkov niečo podobné nespravím?nevyznám sa v tom :confounded:
16. apr 2009 o 15:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi, ta hmota z tech bonbonu je vhodna na potahovani... :wink:
16. apr 2009 o 17:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzidr,aj v Moravanoch nad Vahom je obchod s takymi vecami.Hodim ti sem link.Z PN je to kusok alebo skus tam zavolat a opytat sa,kedy by ti to poslali,keby si si to objednala cez net. :wink:
16. apr 2009 o 17:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
16. apr 2009 o 17:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Klikni na to VSTUPTE. :grinning: :grinning:
16. apr 2009 o 17:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ali a ako budem musiet zafarbit tu potahovu hmotu, aby som dostala taku zltu ako syr?? vobec neviem...uz teraz nad tym rozmyslam :frowning2:
16. apr 2009 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok