Marcipánové torty. Rady a postupy

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........
jakelina
3. máj 2013
@lamps 😃 neboj, já bych kolem Tebe skákala jako kolem vlastní 😃 😃
lamps
3. máj 2013
@jakelina oooooooooooooooo, tak to si cením škoda, že si tak ďaleko 🙂
lawli
3. máj 2013
@patrikmisko 😃 😃 😃 😃 😃 a moje nie su nadýchané ??? |-| 😃
patrikmisko
3. máj 2013
@lawli 😃 😃 😃 určite áno 😃 😃 😃 ale asi do cesta fukame bublinky 😃 😃 😃
lawli
3. máj 2013
@levandulka3 ďakujem pekne ,no vyšantila som sa na nej ako sa len dalo. Cuplíčky sú robené slamkou...nie klasickou ,ale deťom som kúpila take tie s grankom vnútri...z tej som si odrazala skalpelom koniec (majú taký uzavretý) a vypichovala cuplíčky 🙂
lawli
3. máj 2013
@patrikmisko a to ako ,prezradíš ? ....že si už aj ty tuna z kočkami pripíjala ???? 😃 😃 😃 😃 😃
zuzka7512
3. máj 2013
@luciahromadkova ďakujem...
patrikmisko
3. máj 2013
😃 😃 😃 no možno máme aj iné vajíčka 😃 😃 😃 , tá torta pre elektrikára je 26 - a má 3 kilá, no inak to nevidím 😃 😃 😃
zuzka7512
3. máj 2013
@bambula1307 tie veterníky sú úžasné...jeden by si mohla poslať na koštovku... 😉
denisak77
3. máj 2013
Pridávam moje tohotýždňovky,nic moc,mám tortovú depku .Vôbec ,ale vôbec sa mi nechce babrať s tortami,a ľudia len volajú a volajú ,už ani neviem koľko som odmietla,ale ja nie som stroj ,beriem maximálne 5 tôrt a dosť.
viera6
3. máj 2013
Ahojte,pridávam dnešnú Monster...
vecernicci
3. máj 2013
@denisak77 nádherný dortíky a s tou depkou jsem na tom úúúúplně stejně :-p tak strašně se mi nic nechce, natož dělat dorty :-x
mamina1978
3. máj 2013
@levandulka3 dakujem , si zlata x-)
jorsulova
3. máj 2013
@denisak77 ze nic moc, ved to je uplna nadhera !!!!! sikovne rucicky
jorsulova
3. máj 2013
Spidermanovska torticka hotova, snad sa bude mojmu oslavencovi zajtra pacit 🙂
denisak77
3. máj 2013
@vecernicci neviem či je to jarná únava ,alebo sme prepracované
jorsulova
3. máj 2013
no este tu tortu som zabudla pridat 🙂
viera6
3. máj 2013
@lamps presne tu som si chcela aj ja objednat no nakoniec som sa rozhodla pre tuto...http://www.peciem.sk/peciem/eshop/27-1-M...
lamps
3. máj 2013
@viera6 :-N nejde mi otvoriť ten link
viera6
3. máj 2013
@lamps zistila som....
lamps
3. máj 2013
@viera6 a už vidím, ktorá to je
viera6
3. máj 2013
Prosím vas nemáte uložene inšpirácie na kvetináč orchidei na okrúhlej torte...
lamps
3. máj 2013
@viera6 a peknú si si vybrala :-N :-N :-N
katarina51
3. máj 2013
@salonka1981 Kráááááásne
viera6
3. máj 2013
@lamps dakujem už je aj doma 🙂 akurát uvažujem,že by ju využila na tortičku o ktorú prosím o inšpiráciu :-p 🙂
lamps
3. máj 2013
@viera6 tak to som zvedavá na tortičku, inšpiráciu nemám
levandulka3
3. máj 2013
Tentokrát som bola nejaká moc šikovná dnes o 11,00 hod. som mala torty hotové :-p tak čo si začať upiekla som ešte jednu tortu pre nášho Michala k jeho dnešným narodeninám - hamburger na sladko :-p dve rovnaké pre súrodencov na birmovku, aby sa nepobili,jedna pre architekta a posledná svadobná s cyklámenovými tulipánmi (mali byť nerozvinuté :-p )
tinucha
3. máj 2013
Ahojte. Chcela by som sa pustiť do torty v tvare futbalovej torty a videla som tu v poslednej dobe niekoľko takých pekných. Ako ich robíte? Máte na to formu, či orezávate korpusy? Rozmýšľala som, že by som to piekla v smaltovanej miske 2x a potom to spojila. Hm?
katarina51
3. máj 2013
@levandulka3 Krááááásne tortičky 😉 😉
jankaferancova
3. máj 2013
šikuľky moje,určite sa na Vas nechytám,ale tak tu je moja amatérska pre švagrinku,myslím,že nie je na zahodenie.korpus vanilka-čokoláda s orechmi+peibinák s lesným ovocím.zajtra krájame,dúfam,že si pochutnáme 😉