• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

11. decembra 2017 
jooooj postup? ja som ho nenašla, nehľadala, mrkla som ako kvety vyzerajú a šla som :grinning: na drôtiky stred tulipánu, okolo floristickou páskou dať piestiky, a potom po vyschnutí a zafarbení lupienky.. a takisto aj s pivoňou :sweat_smile: @blcha
4. máj 2013 o 22:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
isto bude úúúúúúžasnýýýýýý, už teraz sa teším čo vymyslíš ! :dizzy_face: @lamps
@blcha a ďakujeeem moc :wink:
4. máj 2013 o 22:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@wera.g ha, určite bude kvietok len vymyslený, na skutočné sa nechytám
4. máj 2013 o 22:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
vymyslený, nevymyslený, všetky máš krásne :slight_smile: jaj mala by som ísť modelovať ferrari na tortu.. mám na zajtra, ale že ako sa mi strašne nechce :grinning: @lamps
4. máj 2013 o 23:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@wera.g dakujem mas ich naozaj krasne ja som drotik skusala len raz na hortenziach no uvidim neako to vyskusam a uvidim co zasa vytvorim za novy druh kvetu ale keby sa to aspon troska podobalo na pivonku by som bola rada :wink:
4. máj 2013 o 23:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@wera.g :sweat_smile: ja mám robiť na štvrtok hasičské auto, ešte rozmýšľam z čoho ho urobím, musím nejaké keksíky doň dať, aby nebolo veľmi ťažké
4. máj 2013 o 23:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ďakujem moc :slight_smile: potom daj foto, teším :wink: ešte k pivoni, stred som spravila guľu, nastrihala vrch, a okolo som najprv 2 rady lepila a ďašie 2 rady dávala na drôtikoch @blcha

@lamps, to hej, len z hmoty to je ťažké moc.. hoci ja teraz idem robiť len z hmoty, neviem inak ako by som spravila z keksíkov také tvary a keďže to je prťavé, tak burizóny na to zbytočne...
4. máj 2013 o 23:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@wera.g ja rozmýšľam, že ho urobím z takých tých lisovaných "chlebíkov"
4. máj 2013 o 23:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@wera.g ja to vykusam bez drotika neako spravit a uvidim lebo lupen na drotik neviem neviem ci by sa mi podarilo uvidim co nakoniec vykuzlim ale tie tvoje torticka ma dost inspirovali lebo su fakt nadherne s dovolenim si ich ukaladam do inspiracii :wink:
4. máj 2013 o 23:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps Andrejka ja urobím za teba hasičske auto a ty za mna kona , berieš? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. máj 2013 o 23:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
baba foto mojeho prveho puncaka a neverili by ste podarilo sa celkom dobre vyzera a dokoca aj chutil a tie domace vajicka k nezaplateniu vyzera to ako keby som tam supla zltej farby ale nie :wink: a este torticka v akcii a deticky nedockave kedy sa budu moc vrhnut na tie praiatka
4. máj 2013 o 23:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (45)
@blcha nadhera:slight_smile:
4. máj 2013 o 23:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@florentina dakujem:slight_smile: No postreh - ja ti ani neviem - narezat pasik, taky sirsi, aby si ho mohla v strede "pokrcit". Polozis ho na stol, prelozis konce tak, aby sa v strede spojili a v strede skrcis, aby sa ti nariasila. To je vsetko.. No a opatrne prenesies na tortu. Popripade podopries na uschnutie. Neviem, ci som ti pomohla:frowning2:
4. máj 2013 o 23:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aduskatt dakujem hlavne tebe za rady len jednu chybu mala dala som malo dzemu nabuduce dam viac dala som jeden pohar marhuloveho a v klude som mohla dat dva bolo by to lepsie :wink: a najlepsie okomentoval tortu oslavenec ze on je to prasa so 60 moja mama ta opreta o bok ten vyvaleny a od cokolady je bracho a tie tri rite sme tri segry ani som to tak neplanovala a ako sa to podarilo :grinning: :grinning: a decka pol dna riesili ze kto zozerie dedka a kto babku :wink: strasne im chuti mmf :wink:
4. máj 2013 o 23:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@lussy23 to je namixovane - telovka, praskove biela a odtiene ruzovej a marhulovej...
Dievcata, dakujem velmi pekne za vsetky pacitka!! :slight_smile: :slight_smile:

@wera.g mas nadherne tie kvietkovane!!! Zomieram! Ja nevieeeeeeem robit drotikovej kvety..:frowning2:(
4. máj 2013 o 23:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt adi prosim ta odkial mas tie strieborne gulicky? klasika oetker? lebo ja budem potrebovat take iste len zlate a vlastne budem robit svadobnu velmi podobnu tejto len v bielo zlatom prevedeni (to je ta moja prva a asi aj posledna :grinning: ) pozerala som v obchode tie oetker perlicky le teraz to zacali robit ze 4 v jednom. nikde som nevidela len samostatne velke zlate gulky. a este prosim ta cim si ich tam prilepila?
4. máj 2013 o 23:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela ho, ho, hooooo, ja som sa koníkovi takticky vyhla. Pani chcela tortu s koníkom alebo s morskou tematikou, tak som sa rozhodla pre more a urobím radšej veľkú rybu ako koňa. Mám silné tušenie, že v mojom prevedení by sa kôň na koňa nepodobal, to by som ti asi veľmi nepomohla, odplašila by som ti zákazníčku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. máj 2013 o 07:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
dievcence ako robite tie kvety?napriklad pivonie atd...kde je tak vela lupenov?to kazdy lupen je na drotiku?nemate niektora fotopostup? :sweat_smile: :confused:
5. máj 2013 o 07:44  •  4 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby myslite ze 3kilova torta pre deti do skolky je dost ? Mam taku objednavku, ale neviem ci sa vsetci najedia :confused:
5. máj 2013 o 08:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moje včerajšie..........cca 12,5hod v kuchyni-teda len včera....a z toho asi 7 hod. MM pomáhal-s hmotou :wink:
5. máj 2013 o 08:26  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (39)
@maya30 ak je to len pre jednu triedu detí, tak myslím, že áno bude stačiť :sweat_smile:
5. máj 2013 o 08:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnešna tortička na konfirmaciu :slight_smile:
5. máj 2013 o 09:27  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v júni 2018 (15. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (44)
@sisix dakujem, mne sa paci kitty takto ... :slight_smile:
5. máj 2013 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pralinka25 tieto zrovna bol este zbytok oetkerovych, teraz prave riesim farebne gulicky rozne do shopu, tak budu hadam aj zlate, oetker ma tusim len v tom mixe, samostatne som nevidela.a lepene je to obycko vodou
5. máj 2013 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blcha super, ze to vsetkym chutilo:slight_smile:
5. máj 2013 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte moja včerajšia nočná :slight_smile:
5. máj 2013 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (51)
5. máj 2013 o 10:15  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
peknú nedeľu,
moja tohto týždňová práca :slight_smile:
tá kniha je potiahnutá tou montanou,nazafarbenou....... :slight_smile:
Ešte som piekla zemiakové pagáčiky :slight_smile:

no mám otázku na @artepf,prípadne @jakelina,odborníčky na tú montanu.,,....na druhý deň,ako som to šla gúľať,sa to príšerne drobilo,normálne sa mi to rozpadalo.neviete kde bola chyba???ja som so nakoneic ruky riadne cerou namazala a potom sa to spojilo,ale dlhšie to trvalo..
Chuťovo je ale výborná,určite to nevzdám,budem ešte skúšať :slight_smile:
5. máj 2013 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (52)
@lucula73 nevím proč se ti to drobilo :astonished: :astonished: Já to nahřeju a pak to jde krásně propracovat.
5. máj 2013 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucula73 ty pagáčky jsou úžasné, nevadilo by ti napsat mi recept, pokud máš chvilku čas. Děkuji krásně.
5. máj 2013 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok