• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

9. decembra 2016 
@dm1 aha,tak to je super.........
@lamps ktorú si si vzala tú krajku?
ja mám teraz dve torty na 70ku a jednu na 4O,staršne ma lákajú tie krajky :grinning:
6. máj 2013 o 20:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Prosim nemate inšpiracie pre ženu na 45 a chlapa 50 najlepšie niečo keby bola ako dve slzí alebo niečo take ..
6. máj 2013 o 20:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lucula73 ja som sa nakoniec rozhodla pre túto: http://www.peciem.sk/peciem/eshop/27-1-Magic-Tricot-decor-a-krajky/0/5/1228-Magic-decor-krajka-C

@dm1 Danka, ak môžeš hoď mi foto nejakých tortičiek s tou "mojou" krajkou :sweat_smile: ja som videla všeljaké ale túto som ešte na tortuši nevidela
6. máj 2013 o 20:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lamps aaaaaaaaaaaaa uz ich maju aj v dubnici a dvojitu za 29,8 so zlavou by ma vysla 26 :dizzy_face: http://www.peceniehrou.sk/sk/produkty/sablona-silikomart-40x20cm-krajka-trd07/
6. máj 2013 o 20:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to (3)
@dm1 ty ale to nie je presne tá moja, či?
6. máj 2013 o 20:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@dm1 ta je krasna..
.
@lamps žeby tato bola ta tvoja ?
6. máj 2013 o 20:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to (3)
@viera6 áno to je onááááááááá, dobre som si vybrala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. máj 2013 o 20:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@lamps pridavam tortuchy s tou tvojou viem ze ich bolo viac isto len som si neulozila :stuck_out_tongue_closed_eyes:. NIE JE TO MOJA PRACA IBA na inspiraciu autor Mirka Regulyova @viera6 ano to je ona
6. máj 2013 o 20:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to (9)
@dm1 to maš ako ty zo zlavou 26eur? to by som pristala i ja :slight_smile:
6. máj 2013 o 20:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lamps nie to nie je ta tvoja co som dala link ale maju ich viac aj tu co som teraz dala link som videla na torte uz
6. máj 2013 o 20:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@lamps
@viera6
@dm1 baby neprovokujte,lebo zajtra nabieham do obchodu :grinning: :grinning:
krásne sú všetky,u nás ich mali ,tiež okolo 12 eur stáli tie menšie,len som im vtedy nevenovala pozornosť...............ach jaj :slight_smile:
6. máj 2013 o 20:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@lamps krásnu si si vybrala :wink:
a toto je ta moja :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. máj 2013 o 20:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to (12)
@lucula73 ved za 12 e ich mavaju casto a vo viacerych e-shopoch ale len jednu cast

@viera6 ja tam mam 10% zlavu tak preto nie je problem kupit a poslat
6. máj 2013 o 20:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lucula73 uvidíme dokedy budeš odolávať, ja som teda @dm1 Dankiným útokom dlho neodolala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. máj 2013 o 20:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@viera6 tu mam aj ja :slight_smile:
6. máj 2013 o 20:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lucula73 u nas ich maju aj tie co myslis za 12,7e bez zlavy kuk http://www.peceniehrou.sk/sk/produkty/pomocky-na-elasticke-krajky/
6. máj 2013 o 20:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: vidim,ze idem do rany ....dnes som si zakupila presne tu @lamps o ktorej sa tu bavite... no nekup to, ked ides okolo cukrarskeho shopu a drzis to v ruke :grinning: :grinning: :grinning: zatial som stihla len jednu ryxlovku skusit.... a susila som v rure... krasne to slo vybrat, len este musim vylepsit zacistenie... pri deckax na to nie je cas....miesala som len 1 lyzicu prasku a vyslo mi to na 1 krajku a minimalny odpad .. supla som to do sacku do xladnicky a som zvedava co sa s tym stane...
6. máj 2013 o 20:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
moje nervy ,ženy !!!!!! chodte sa baviť o niečom inom !!!! Lepsia debata bola na predoslých stranách o Montane :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. máj 2013 o 20:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to (7)
@mysiatkoo super dúfam, že aj mne sa bude dariť a to ty si mi písala, že ideš robiť tortu s gerberou?
6. máj 2013 o 20:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@dm1 děkuji moc, to se určitě ještě někdy bude hodit!
6. máj 2013 o 20:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mimochodom- mam problem pri peceni... neviete niekto poradit? zatial z toho obvinujem maminu ruru, ale mozno budete vediet poradit nieco.... robila som mramorak - presne tak ako doma, ale pouzila som rafik (taky 8,5cm od tescomy) a pri prvom pokuse sa mi asi nedopiekol poriadne korpus (1h 5min 150st) a padol, a pri druhom pokuse sa mi cesto od kraja odlepilo - tym padom je korpus dosikma... teda kraj nema rovny, ale vrx je uzsi ako spodok... potrebujem v tejto rure upiect v piatok korpus pre zakaznicku a uz teraz som z toho sediva.... decka a dedo sa sice tesia, ale este jeden nevydareny pokus a moj muz ma s nakladnostou mojho konicka posle.......kadelahsie :grinning:
6. máj 2013 o 20:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lamps ano :grinning: ... len vid prispevok vyssie, neviem neviem co z toho bude :rolling_eyes:
6. máj 2013 o 20:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@pristela kludne mozes pokracovat v siti :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sunglasses:
6. máj 2013 o 20:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
baby ďakujem za všetky vaše páčitka , pridávam ďalšie koláčiky a torta na PSP boli pre moju dcérku a dres FC Barcelona bola rýchlovka :wink:
6. máj 2013 o 20:48  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to (36)
@mysiatkoo mne sa to stalo pri mramoráku jeden raz, že mi po upečení spľasol a to som dávala z vinu múke, mm mi kúpil takú divnú značku, odvtedy som ju nepoužila. Neviem, ako si vymasťuješ formu, ja dávam papier len na spodok formy a boky ničím nemastím ani papier na pečenie na ne nedávam a pečiem asi 1h 15min pri 150 stupňoch
6. máj 2013 o 20:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lamps nemastim prave... vsetko som dodrzala ako doma, preto som nas....tvana :frowning2: doma sa mi to nestalo nikdy, ale presne sa to xovalo ako keby bola vymastena forma... preto aj ta poznamka o znacke konkretneho rafiku... formu som si z domu nebrala a novu sa mi kvoli tomu nexce kupovat :unamused:
6. máj 2013 o 20:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok