• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

23. januára 2017 
@dm1 můžu se zeptat, pracuje se s tou krajkou dobře, nebo má tendenci se trhat? Mě se to moc líbí, ale obávám se abych to zvládla a nevyhodila zbytečně tolik peněz za formu.
6. máj 2013 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mysiatkoo ja si myslím, že to bude rúrou
6. máj 2013 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dm1 a do kedy sa možem rozhodnut a ktoru maš ešte?
6. máj 2013 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps az teraz zistujem, aku mam doma uuuuuuzzzzasnuuu kuxynu :grinning: :grinning: no nic, dako to dobojujem.... idem skusat tu gerberu, tak som zvedava kolko sedivyx vlasov pribudne..
6. máj 2013 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lamps a ako sa prichytávajú tie krajky na tortu?
zajtra idem kuk do obchodu,že čo majú u nás,držte mi palce,nech veľa neminiem :grinning:
ozaj a ešte jedna otázka.............ak chcem farebnú,možem to ofarbiť klasika gelovkou??
@dm1 no u nás ich toľko veľa nemali............a kedy dávajú zľavu v tom vašom obchode?inak zajtra čakám od nich kuriera,keby sme sa o tom bavili v piatok,keď som objednávala...tak zaručene si jednu kúpim.........
Inak vzala som okrem iného tú formu ovál,tú vaščšiu,dlho som nevedela ktorú.........čo som tu riešila,že koľko vážia z tej vačšej tortičky........kamoška povedala,že oni zjedia aj veľkú tortu,len nech je oválna :slight_smile:
6. máj 2013 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evala777 jej karasne kolaciky , mozem sa spytat ako si robila ten kalich? mas ho krasny- akej farby si mala hmotu..ja som skusala zltu a na to zlatu natriet,ale moc to nevyzeralo dobre, dakujem
6. máj 2013 o 21:08  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucula73 to tam ja mam uz mnozstevnu zlavu na furt sak som tam chodila stale :grinning: . Takze hocikedy budes chciet napis ti ju kupim a poslem ta to vyjde lacnejsie aj s postou ako cisto bez posty bez zlavy
6. máj 2013 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucula73 @lamps ja prichytavam tak ze jemnunko navlhcim plochu torty kde to pojde ale ozaj len na par miestach a pricapim hore netreba vobec to drzi ale na boky radsej
6. máj 2013 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lucula73 ved som nevedela ze ako a spravila som to tak ako je to na tej poslednej ta je moja :wink:
6. máj 2013 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@bambula1307 ďakujem, tento kalich bol z bielej hmoty ale ja striekam zlatým spreyom, je to jednoduchšie a rýchlejšie, a podľa mňa aj efetívnejšie...:grinning:
6. máj 2013 o 21:31  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@karmenta noooo na to je dost tazka odpoved :stuck_out_tongue_closed_eyes:. Ide to super ked su dobre podmienky - vlhko, teplota ale ked sa to naucis odhadnut a budes to opatrne vyberat je to super ohybne a odolne. neboj isto sa to da zvladnut
6. máj 2013 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucula73 ja mam tuto su tam 2 rozne vzory http://www.peceniehrou.sk/sk/produkty/sablona-magic-decor-krajka-tmd04/ a potom klasicky sugarveil
6. máj 2013 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
kocky ale musim sa pochvalit ako som to ja SUPER vymyslelaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa. Pisala mi znama co tiez pecie tak rekreacne a ze by si mozno kupila jednu tu za 12. Tak sme sa dohodli ze teraz kupi ona nejaky vzor a budeme si poziciavat :dizzy_face: . Byvame v jednom cinziaku tak sa tesiiiiiiiiiiim. Este pockame ze ktoru zoberieme ci z tych novych alebo tu co ma @lamps ci tie kvety z toho martellato co som davala kedysi link
6. máj 2013 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (8)
@viera6 jej to ty si chcela vediet ake mam ja vyssie som to napisla pre @lucula73 :sweat_smile:
6. máj 2013 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dm1 ja som plánovala, že krajku "prilepím" takými malými ďobkami pipingelu
6. máj 2013 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps to je uplne zbytocne ten gel staci ozaj trosilinku vody ale ozaj jemne ved uvidis ked budes davat na tortu :slight_smile:
6. máj 2013 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evala777 dakujem , ked budem mat zase nakupnu horucku iste si ho objednam :wink:
6. máj 2013 o 21:47  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 super, ušetrím pipingel ďakujem za rady :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: a aj za ochotu, ty si mi hovorila, že by si mi ju kúpila a poslala, nechcela som ti pridávať, určite máš toho dosť
6. máj 2013 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 Dani a tá s tými dvomi vzormi ťa koľko vyšla?aj tie sú pekné :slight_smile:
no uvidím zajtra hlavne,že či budú niečo mať....... :wink: ........a ďakujem zatiaľ.
6. máj 2013 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 ozaj a s tým farbením je to ako?dá sa aj gelovkou?lebo ja by som potrebovala do hneda tú krajku :confused: :slight_smile:
6. máj 2013 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucula73 no za tu som dala 42e :stuck_out_tongue_closed_eyes: to som brala ale z ineho eshopu u nas ju este v tedy nemali u nas
6. máj 2013 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps kludne mozem mne to nevadi ja tam chodim skoro kazdy tyzden tak pohoda. Ked si rozmyslis napis a poslme :wink:
6. máj 2013 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucula73 farbi sa normalne gelovkou. Len cierna a cervena syta tuhne potom dlhsie lebo treba veeela farby /ako do hmoty / tak to potom meni trosku tu hmotu
6. máj 2013 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@evala777 ahojky, ak sa môžem spýtať, ako alebo z čoho vyrábaš tú zelenú "polevu" kvietkovú
6. máj 2013 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 Danka, ty si poklad :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: , vieš o tom?
6. máj 2013 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@dm1 Danka,vďaka moc.........s a teším na zajjtra :grinning: ,len aby mali otvorené,bo bárkedy napíšu že z technických príčn zavreté a ide ma poraziť :angry:
6. máj 2013 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@viera6 plati co som napisala Andrejke mne je jedno dokedy zalezi na tebe ja tam zbehnem kedykolvek mam to kusok
6. máj 2013 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)

@dm1 nádherné tortičky
6. máj 2013 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@asianflower wow nááádherná
@mirinecka náádherná@florentina krásne
@katulkaaaaaa krásne dielka @adka_praha krásna
@1zaza nádherná
@maya30 nádherné tortičky. Tá Zlatovláska je nádherná
6. máj 2013 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
baby, pomoooooooooooooooooooc, objednala som si krajku :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: , no porazí ma, ak mi to nepôjde :grinning: . Aspoň mesiac sa tu neukážem, to je des, toľko som slintala nad tými odkazmi, až som si jednu objednala :sweat_smile:
6. máj 2013 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (14)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok