• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@ajka82 Ali dakujem za ponuku, no zial my zajtra odchadzame na dovolenku a vratim sa az 19. maja, takze mne by bol nanic :unamused: :wink: skus ponuknut dalej :wink: pripadne sprav detom vecer tvarohovu penu alebo len tak s cukrom a s jahodami spapajte :wink:
7. máj 2013 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eeffka no super
7. máj 2013 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nika1985 ze ma to nenapdlo :D dakujem. Uz sa len modlit aby tu v UK mali aspon v slovenskom obchode :D :D
7. máj 2013 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prosim o fotopostup na mačku a psa,ale nie pre deti potrebujem to na 45 /50rokov na tortu..dakujem
7. máj 2013 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dalsia sms, oni chcu na tortu klasika gulata 26 priemer 7 postaviciek :astonished: Najprv chceli |Spidermana, Optimusa a Hulka. Uz ta kombinacia je pre mna divna ale uz som tak ako spravila obraz ako to spravit. v tom zasa sms ze okrem tych 3 este tam chcu toho zlteho z transformera, Iron man, Batman,a Supermana :fearful: :angry: :zipper_mouth: :grinning: a to pre 5 rocneho chlapceka. Co by ste robili???? Ved toho tam bude strasne moc. Snazim sa ich prehovorit na tie 3 co prvy krat zadali, ale neviem ci budem mat uspech. :unamused:
7. máj 2013 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zsuzsu uplne tematicky spolu suvisia tie postavy:slight_smile:
7. máj 2013 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@viera6 sice to nie je fotopostup ale jedine normalne co som nasla :grinning:
7. máj 2013 o 15:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aduskatt ano su to superhrdinovia, ale dala by si vsetkych 7 na tu jednu tortu???? ked ano ako to kombinovat? Lebo pri tych prvych 3 postaviciek som myslela ze dam Optimusa a do stredu poleziacky spidermana s tym ze z ruky mu idu tie pavuciny a na druhu stranu Hulka ako rozbija stenu a naboky torty dole pod spidermanom tie domy ze ide liezt. ale zo 7mi to neviem ako spravit. :frowning2:
7. máj 2013 o 15:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zsuzsu odo mna ked chcu postavicky na "malu " tortu tak im poviem , že jedna postavicka v cene a dalsie sa priplacaju od 3do 10€ za jednu podla toho ci su to realne alebo rozpravkove postavicky a aj aku velkost maju atd . , ako im toto napisem kazdemu staci jedna postavicka
7. máj 2013 o 15:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (11)
@zsuzsu na 26 ku by som to asi nenaplacala...
7. máj 2013 o 16:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zsuzsu ja viem, kto su to a taky transformers so supermanom mi dokopy nejak nejdu:slight_smile: asi by som sa snazila ich ukecat na menej kusov
7. máj 2013 o 16:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt @pristela dakujem :D asi napisem tiez taku cenu a hotovo. ved snad nebudem robit za 30 vsetko no,ne???
7. máj 2013 o 16:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jakelina tak to vam napisem v sobotu, ked dojdeme z vyletu :wink: v najhorsom pripade bude torta len so slahackou a jahodami ;)
7. máj 2013 o 16:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka tak nist...ked my uz sme 500g zjedli s palacinkami dnes :sweat_smile: tak neviem ci budu chciet este tvaroh vidiet tento tyzden :grinning:
7. máj 2013 o 16:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahoj holky, asi blbý dotaz, ale třeba mi někdo poradí. když vyndám potažený dort z ledničky, tak v tom teple místnosti se začne samozřejmě rosit. co mám ale dělat, když s ním potřebuju pracovat, sotva na něj sáhnu, tak zůstávají otisky? :angry: a čekat až to oschne, to trvá hrozně dlouho, když je celý prochlazený.
7. máj 2013 o 16:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aktaka no to už máš tak, len vydržať a bojovať, ja som takto minulý rok v lete nič iné nerobila, len dávala tortu do ladničky, von z ladničky a tak dokola :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. máj 2013 o 17:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@eliska22 děkuju, já si myslela, že s tím asi nic dělat nejde. Dnes jsem na takový oroseny patlala brush embroidery a samo mi to trochu teklo, naštěstí fakt jen trochu :rolling_eyes:
7. máj 2013 o 17:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak kočky,idem sa pochváliť.......................neodolala som :grinning:
@lamps @dm1
Adka,teba sa chcem spýtať,ty máš ten veľký ovál 34 cm?ak si dobre pamatám...............dnes mi prišiel a ako tak naň kukám,vobec neviem,z koľkých vajec mramorák doňho urobiť?
7. máj 2013 o 18:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (22)
ahojte vedeli by ste mi poradit?svagrina chce slahackovu plnku do torty(potahovanej)vsade pisu ze rastlinna slahacka.dasa to bezne kupit,ako to mam hladat?
7. máj 2013 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cvikla969 šľahačkových plniek je veľa, skús pozrieť do http://www.modrykonik.sk/forum/recepty/marcipanove-torty-recepty-na-korpusy-kremy-potahove-hmoty-2/ napr. pribináčik, mascarpone, jogurtová, alebo parížska čokoládová.... nemusíš vobec používať rastlinnú šľahačku, ja na všetky tieto používam 33% živočíšnu, len pozor, tieto plnky sa nesmú dávať pod poťah, tam len maslo, cukor, odrezky :wink:
7. máj 2013 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@cvikla969 ja pouzivam jen zivocisnou. Ale pry se da koupit v tescu.
7. máj 2013 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cvikla969 osobne by som nepouzivala rastlinnu, zisti, ci im to vobec chuti, ja ju priam neznasam, pouzivam zivocisnu, dnu do torty mozes dat hocijaku plnku a na zaver obtries tortu rozslahanym maslom s praskovym cukrom a mozes potahovat veselo
7. máj 2013 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lucula73 jééj, to je tá istá, čo mám ja. Dnes mi prišla :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:. Do oválnej formy robím mramorák z 8 vajíčok, prekrojím ho na trikrát, teda dvakrát plním
7. máj 2013 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem sa rady :slight_smile: netusim ako chuti rastlinna takze ked moze ist pod potahovku(nepriamo:slight_smile: tak spravim tuto,len ta smotana co tam je pisana jedna to je kysla hej ? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Pribináčikový krém
2 slahacky vyslahat, pridat 500g makkeho tvarohu, 1 smotanu, 2 lyzice praskoveho cukru, 2 vanilkove creme ole.
a este budem taka drza a opytam sa-cerstve ovocie ked do nej poukladam nerobi ziadny problem?ako ci velmi nepusta stavu a ci sa nezkazi hned na druhy den...
7. máj 2013 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leonesse mám uložené takéto
7. máj 2013 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lamps nebola som si istá,či je to tá krajka..............mali len túto a ešte jednu,táto sa mi viac páčila,a ešte mali za 45 eur,no to zatiaľ nie :grinning:
a teda dám 8 vajíčok,uvidím,ako mi to narastie :slight_smile:
7. máj 2013 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@cvikla969 5 dní ti určite vydrží tá plnka,ale za podmienok,že nebude každý deň pol dňa na stole :grinning:
a tú smotanu mysleli kyslú.......ale nemusí ísť,ja ju nedávam......ak to budeš mať moc husté,tak ju potom pridaj...........a riadne obmaž hlavne boky tým maslom,ako ti tu poradili :wink:
7. máj 2013 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cvikla969 aj šľahačka v prášku dr.oetker je rastlinná, bežne k dostaniu, a chutí veľmi dobre....
7. máj 2013 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
7. máj 2013 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pralinka25 Zlaté perličky dorazili:slight_smile: a mozno Ta potesim, oni su fakt zlate, nie take zlte praskove ako tie od Oetkera........a mas stastie, mali jedni jedine posledne, tak som ich uchmatla:slight_smile:) potom mam uz len strieborne, modre a ruzove:slight_smile:
7. máj 2013 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok