• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@lucula73 hmmm, nova fotecka:slight_smile:
7. máj 2013 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte maminky, nieje tu nejaká maminka z Prešova alebo Sabinova čo by mi upiekla tortu? :slight_smile:
7. máj 2013 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt :slight_smile: :slight_smile: prehľadala som celý album,tak posledný polrok, jja nemám skoro žiadne fotky!!!furt fotím len decká a potom to tak vyzerá :grinning: ...lebo aj na fb mám takú zimnú a nemám ju za čo vymeniť, :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. máj 2013 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lucula73 ja mam tuto na profile spred troch rokov a na PRO este starsiu, lebo tuto som v kompe uz nenasla:slight_smile:)))
7. máj 2013 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucula73 vidiiis, vsade ina.......a novsie foto vobec nemam :grinning:
7. máj 2013 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt jej super a kolko ich tam asi je alebo aku maju gramaz? lebo ja ich potrebujem vela :(
7. máj 2013 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leonesse ja mam tieto ak pomozu..
7. máj 2013 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (9)
@pralinka25 je ich 80 g a su trosku mensie ako Oetkerove...podla mna dost, tie jednodruhove oetkerove strieborne maju 42g
7. máj 2013 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zle vidno, skusim najst lepsiu foto
7. máj 2013 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
7. máj 2013 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aduskatt snad to bude stacit teda. ked su mensie tak ich bude asi aj viac ako keby bolo 2 balenia oetkera. ona chce takuto tortu co myslis vystaci?
7. máj 2013 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@pralinka25 na toto ti podla mna vystaci pohodlne tak polovica tej flasky:slight_smile:, mozno aj menej
7. máj 2013 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pralinka25 ak zhanas este matros, tak mam aj presne taku stuhu, ako je na foto
7. máj 2013 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt oki super tak si ich vezmem. akurat premyslam kedy sa zastavim skusila by som zajtra by som ti zavolala ci si doma a ci mas cas. ale neviem ci mi to vyjde. mam tento tyzden toho strasne moc neviem kde mi hlava stoji :( ak by mi to nevyslo zajtra odlozis mi ich prosim do pondelka? urcite ti zajtra cinknem tak ci tak ze ako som na tom moze byt?
7. máj 2013 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt no stuhu mi uz kamoska dala lebo mala ju aj na vyzdobu tak mi z nej dala aj na toto ze nech je to rovnake
7. máj 2013 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnešná pre sesternicinho synčeka..veľmi sa mu páči lego aj rozprávka Ninjago :slight_smile:....farby sú v skutočnosti krajšie.. je to fotené mobilom narýchlo:(
7. máj 2013 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (34)
@pralinka25 jasnacka, zajtra budem doma, ak nestihnes, mas odlozene:slight_smile:
7. máj 2013 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aduskatt dakujem. isto ich zoberiem. ozvem sa :slight_smile:
7. máj 2013 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pralinka25 ok, dohodnute:slight_smile:
7. máj 2013 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
7. máj 2013 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
jubilejná č. 100
7. máj 2013 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (35)
baby poradte kde najdem ako robit cokoladu na tortu ale obalovanu dookola a v strede zvykne byt ovocie zaliate zelatinou....chcela by som vyskusat nieco ine, uz marcipan nemozem jest :slight_smile: dakuje za tipy :wink:
7. máj 2013 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bahira1962012 krásna @z.junasova krásne sú @gumidekmomo krásna
@z.junasova krásne sú @gumidekmomo krásna
7. máj 2013 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt krásna
7. máj 2013 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lussy23 dakujem
7. máj 2013 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby dostala som dnes k meninám zelenú silikonku, ako to vyberáte, mne sa tie dlhé polámali... mám to nechať úplne stuhnúť v mrazáku, alebo ako? ďakujem
7. máj 2013 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babyyyyyy, ze aku inspiraciu mam pre vas :grinning: :grinning: :sunglasses:

taku si prosim na 17. maja, kto mi spraviiiii na 40-tku? :confused: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: @pristela zienka moja ....zlutujes sa? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
7. máj 2013 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (24)
@lucka_o nakresli si na papier na pecenie fixou obdlznik, aky budes potrebovat, na to nalej cokoladu, nechaj zatuhnut, ale nie uplne, aby sa dala otacat, pricap k torte, daj stuhnut a ked to bude studene, tak stiahni papier na pecenie dolu a mas:slight_smile:
7. máj 2013 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a teda sucasne sa docasne lucim, mam zbaleno, zajtra padame na dovolenku :sunglasses: vratim sa az 18. maja, taaaak uz sa psychicky chystam na to docitavanie po tej dobe :sweat_smile: :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
zakazujem vam pisat :angry: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. máj 2013 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (8)
@zsuzsu no uuužasnu vec som pre teba teraz nahodou uzrela, skoro mi slinky vyprskli , ked som to uvidela :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: uplne tvoja téma, toto im kludne urob :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ked spocitas jedlu tortu s korpusom v tych postavickach tak snad sa aj doškrabes na 26cm priemer torty a teta bude spokojnáááá :grinning: :grinning: :grinning:
Foto je inšpirácia torty z internetu !!!!!
7. máj 2013 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok