Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

janula.h
8. máj 2013

😀 takže pečieme kedy sa dá 😝 však @aduskatt 😉 notebook podľa mňa 😝 vybrali si zákazníci robený poslepiačky 😀

ajka82
8. máj 2013

@florentina skus pozriet ci sa ti bude pacit http://wedding-yes.blogspot.sk/2011/01/white-an...
tam su viacmenej bielozelene a predposledna foto by teoreticky aj sla predstavit ako keby stvorlistky 😉

ajka82
8. máj 2013

@florentina este tu skus...je tam jedna co sa mi paci, len zela s bielymi kvetmi http://www.google.sk/search?q=white+wedding+cak...

svetlo55
8. máj 2013

@mnamuela_aduskatt a dada2007 povedala som tomu chlapíkovi, že keď dám tam plnku , ovocie,... tak bude mať viac ... je to tak, že za málo peňazí veľa muziky ☹

aduskatt
8. máj 2013

@florentina mozno nejak takto, tam, kde je zelene dat veeeela stvorlistkov

mnamuela_aduskatt
8. máj 2013

@svetlo55 taki su ludia........ja som riesila, ze 3D motorka, tak do dvoch kil...

mnamuela_aduskatt
8. máj 2013

babyyyyyyyyyy............asi sa mi chce plakat......pre tortu bez auta, na pesaka, 5 minut cesty.....keby svietilo slnko nepoviem........

svetlo55
8. máj 2013

@mnamuela_aduskatt majú si prísť?

ajka82
8. máj 2013

@mnamuela_aduskatt a co prsi u vas?

svetlo55
8. máj 2013

@mnamuela_aduskatt super a dopadlo to, že si nerobila alebo sa prebrali z reality? Čo mám robiť? Chce za 25,-€

eliska22
8. máj 2013

@luciahromadkova jééééj ďakujem krásne inšpirácie 🙂

janula.h
8. máj 2013

@mnamuela_aduskatt prší? pozri Ty ju odovzdáš peknú ako ju prevezú oni je ich vec 😉 v Kaufe sa tiež nezaujímajú o to že Ti po zaplatení tresnú vajcia na zem 😉

janula.h
8. máj 2013

@eliska22 aj ja nejaké mám len už neviem či Ti ich nedala Lucka 😀 nechcem to tu kopírovať 😀

mnamuela_aduskatt
8. máj 2013

@ajka82 jj, prsi........chvilu slabsie, chvilu silnejsie

mnamuela_aduskatt
8. máj 2013

@svetlo55 nerobila, som povedala, ze pod 4,5 kg nejdem🙂, takze sme sa dohodli nakoniec cca 5 kg, aby to vyzeralo🙂

eliska22
8. máj 2013

@pralinka25 veĎ tie tvoje torty sú krásne, to len ty tam vidíš tie chybičky, si na seba náročná, ale to je dobre, neboj každá torta ťa posúva dopredu, len ty to nevidíš 😉 ja tiež bývam niekedy sklamaná sama zo seba, že čo som to stvorila a ľudia híkajú nad tým 😀 lebo nevideli torty tu od dievčat šikovnejších 😀 😀 😀 😀

ajka82
8. máj 2013

@mnamuela_aduskatt jaaaj, sak si vezmu krabicu so sebou, alebo budu chciet od teba nieco na zykrytie 😀

mnamuela_aduskatt
8. máj 2013

@janula.h sak hej, len je to pre kamosku a bojim sa, ze zlata prachova sa jej tam roztecie, ale uz to ma doma a pisala SMS, ze sa jej paci, tak snad jej to doniesol ten chlap v pohode🙂 ale na infarkt som bola, ked som to zistila......

mnamuela_aduskatt
8. máj 2013

@ajka82 odo mna mozu chciet, ked ju nezavru🙂 uz si to vzali.......pisala som az po tom, co odisli

svetlo55
8. máj 2013

@mnamuela_aduskatt to len ja som charita 😖

nika1985
8. máj 2013

@jenie123 pomoze dik

eliska22
8. máj 2013

@janula.h no daj nejakú 😀 ja už tri mám predstavu ako robiť a tú štvrtú ešte tápem, tú nechali na mňa a neviem od radosti čo urobiť 😀 😀 je pre chlapca, tak som rozmýšľala nad dvojposch. guľatou a na vrchu by mohol byť krížik, len neviem či mi to v tomto počasí uschne 😖 od včera suším kalichy a teda nič moc 😢

ajka82
8. máj 2013

@mnamuela_aduskatt uz je doma? tak v pohode...ale nabuduce nech ta netriafa, sak vies ako si ju odovzdala 😉

gumidekmomo
8. máj 2013

@lussy23 dakujem velmi pekne to bola moja 4-ta takze ma to velmi potesilo ze sa pacila 😀

nika1985
8. máj 2013

@mnamuela_aduskatt dik za receptik na muffinky uz sa polovicka zjedla super vec ked neviem co s bananmi 😉

mnamuela_aduskatt
8. máj 2013

@ajka82 sak viem🙂 nabuduce radsej asi zavolam, ked bude prsat, ze prist peso nie je dobry napad🙂

mnamuela_aduskatt
8. máj 2013

@nika1985 za malicko🙂 o par dni zasa vymenim za iny🙂

nika1985
8. máj 2013

@mnamuela_aduskatt tak to si ho idem rychlo skopcit medzi recepty 😉

janula.h
8. máj 2013

@eliska22 a tam sú samé pre dievčatá 😀