• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

16. októbra 2017 
@zlatat och.Viem o com pises.Casto sme mali deticky s dietnou chybou a niektore aj opakovane.
16. sep 2010 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zlatat prave som pozerala tvoje torticky na TOM - peknucke a pozeram ze si z Hornych Salib co tiez nie je od nas tak daleko :slight_smile:
16. sep 2010 o 19:55  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bianca práve preto sa ho bojím dať do škôlky - lebo doma na neho dozriem, ale tam sa na to vykašlú, navyše odmietajú variť bezlepkové jedlá. No už bude mať 4 roky a vidím na ňom, že mu chýba kolektív a ani doma nechce robiť veci, ktoré robia v škôlke - kresliť, pesničky sa učiť, básničky, proste nič. :frowning2: :frowning2:
@evitkamalicka ďakujem, to je super, že si blízko nás - ty kde bývaš?
16. sep 2010 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
16. sep 2010 o 20:10  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jéj, tam mám zamestnávateľa - teda dúfam, že ma o 2 roky vezme späť
16. sep 2010 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
16. sep 2010 o 20:15  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evitkamalicka sranda, aký je svet malý :grinning: :grinning:
16. sep 2010 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zlatat veru, niekedy dame tvorive stretko :sweat_smile:
16. sep 2010 o 20:21  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte potrebujem poradiť recept na korpus formu mam 26cm preimer dik :wink:
16. sep 2010 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ked by sa dalo tak ešte dnes lebo zajtra idem nečakane piecť :sweat_smile: mala som až o týžden ale plany sa zmenili :wink:
16. sep 2010 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fopardi 4 vajcia, 120 g prášk. cukru, 160 g hladkej múky, 4 PL horúcej vody, 1 mokka lyžička PDP.
Postup ako pri bábovke - žĺtky s cukrom vymiešať, pridať horúcu vodu, potom múku s PDP a nakoniec tuhý sneh
16. sep 2010 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
16. sep 2010 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zlatat dakujem idem robiť moju 3 poťahovanu tak som zvedava potom hodím samozrejme fotku :wink: ak to bude sfotitelne :wink: idem robiť ten falošny parižsky krem a dam aj banan tak už teraz si robim chuťky
16. sep 2010 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,

@alionuska - vsetko naj k narodkam, nech sa ti s tortickami dari aspon tak ako doteraz a deticky posluchaju...:slight_smile:)))) moja maminka ma tiez dnes narodky, - 60tku..:slight_smile:

Tak ja sa idem zajtra vrhnut na ten doboskovy kosik z cokohmoty, tak drzte palce..:slight_smile:))) nech sa podari..:slight_smile:)))))
16. sep 2010 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Alionuska má dnes narodky? tak aj ja sa pripájam k blahoželaniu a tiež ti prajem, aby sa ti s tortičkami darilo tak ako doteraz :slight_smile:
16. sep 2010 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alionuska Všechno nejlepší,ať máš i nadále, tk krásný život jako teď. :wink:
16. sep 2010 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marcelkatt jasne...ved vies kde ma najdes...som tu skoro stale&:slight_smile: :grinning: :grinning:
@vinka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@nikanika28 neviem ci ti dievcata uz poradili ale vysypat solamilom,alebo gustinom..poriadne natlacit hmotu a dat na 10-15minut do mrazaku a opatrne vybrat..a babatko je na svete! :grinning: :grinning:
@dada78 myslim,ze obidve su krasne..len tak dalej a vitaj medzi nami!!! :grinning: :grinning: a dakujem za blahozelanie....
@hejdita dakujem aj tebe moja.... :wink: :wink:
16. sep 2010 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rybca bozenko tak aj mamine vsetko naj naj naj..a aj si jej nieco ukuchtila pekne????
@zlatat :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: dakujeeeeeeeeeeeeem
@benjik zivot je krasny ale ja som cim dalej, tym viac unavena.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .ale aj tak dakujem mooooooooooc!!!!!! :grinning: :grinning: :grinning:
16. sep 2010 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alionuska na nedelu idem robit ten doboskovy kosik z cokohmoty co som uz skusala, zajtra si idem urobit korpusy a krem a cokohmotu a uvidim ako budem s casom, mozno aj potiahnem..:slight_smile: teda dufam, ze sa bude darit, dost mi na tom zalezi, ked tu maminka je a od nej mam ten plech doboskovy..:slight_smile:)))
16. sep 2010 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alionuska nedivím se,máš toho moc.Ale zase kolika ženám se poštěstí pracovat doma? To bych si také přála.
16. sep 2010 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rybca tak ti budem drzat vsetky palce aby sa vydaril!!!!!!!!!! :wink: :wink: :wink:
@benjik ved to...ja sa tesim,ze mozem pracovat a tak zlepsit nasu finmancnu situaciu..alebo krizu:slight_smile: len ma to dooooooooost vycerpava...niekedy si len sadnem a uz nevladzem,lebo cez den deti,domacnost medzitym torty a robievam dlho do noci...dnes je to uz treti den,co taham...a tesim sa na vikend...ako si aspon trochu pospim:slight_smile: idem robit lalie,tak ahojky.... :wink:
16. sep 2010 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alionuska ali a ja som takto robila mašlu a mi praskla.Ja si to vymažem olejom a mašla jak lusk.Ale možno bábätko ide takto :wink:
16. sep 2010 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alionuska aj ja prajem všetko najlepšie :wink: .... a tebe kto tortu na narodeniny upečie? :sweat_smile:
16. sep 2010 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maca77 dobra otázka.Dá si upiecť u konkurencii :grinning: :grinning: :grinning: Baby tu je moja úplne prvá svadobná torta a zajtra ma čaká ešte jedna dokončenie :wink:
16. sep 2010 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vinka peknučká :slight_smile: dávala si aj stredovú paličku, či si len vystužila jednotlivé poschodia?
16. sep 2010 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vinka jeeej, tak ta je uuuzastnaaaa :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: krasni mackovia :dizzy_face:

@alionuska @vinka dakujem za rady :dizzy_face: , kazda ste mi sice povedali uplne inak :sweat_smile: :sweat_smile: ...ale vyskusam...teda musim sa priznat, ze som uz nevydrzala a skusila to podla seba...ja som si potrela ruky cerou a taku mastnejsiu hmotu som natlacila do formicky ..a normalne ma napadlo to dat aj do mrazaka :grinning: ..tak tot vysledok..len nieje este domalovane drobatko male :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face:
@dada78 jaaaj no vitaj, som sa zacervenala normalne :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. sep 2010 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nikanika28 no vidíš a neurazila si ani jednu.Urobila si z každej niečo :grinning: :grinning:
16. sep 2010 o 22:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zlatat akú stredovú paličku?Som len vystužila slamkami a dala som karton pod torty vrchné.No snád sa to neprepadne.má 6,5 kila :confused:
16. sep 2010 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nikanika28 babatko mas krasne, hladucke :slight_smile:
@vinka super, krasna netradicna svadobna torta,zlatat myslela stredovu palicku, ktora ide cez vsetky tri korpusy, aby sa jednotlive poschodia nepohli do strany.neboj, ta torta to vydrzi aj bez palicky :slight_smile: inak,ti mackovia su roztomili :slight_smile:
@alionuska Alenka, aj ja sa pripajam k blahozelaniu a prajem okrem toho, co ti uz bolo zazelane, aby si trosku zvolnila tempo, lebo sa ustves :slight_smile: . mala by si zvysit cenu, aby si robila menej a za viac penazi, hmm? :wink:
16. sep 2010 o 23:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dada78 krasne torticky, rychlo treba ist na dalsiu :wink: :wink:
17. sep 2010 o 00:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok