• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

17. januára 2017 
@lamps malé postavičky som robievala z Damy Top. Z tej sa mi robí super aj keď tak nezatvrdne ale drží to. No len teraz som robila kalich a na to potrebujem aby mi to poriadne zatvrdlo, preto som zvolila ten Smartflex..
no a
@pristela že by aj môj kalich dostal dušičku a dýcha ?? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. máj 2013 o 23:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@megies777 :grinning: :grinning: :grinning: @pristela, teraz som zvedavá na odpoveď pre @magies777 :grinning: :grinning: :grinning:
9. máj 2013 o 23:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@megies777
@lamps nuž holky kalich= náboženstvo .... to je medzi nebom a zemou na to ja dosah nemám :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
9. máj 2013 o 23:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@pristela :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: dosah možno nie, ale vysvetlenie áno :grinning: :grinning: :grinning:
9. máj 2013 o 23:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@dajna11 Ďakujem :dizzy_face: mrknem nato :wink:
9. máj 2013 o 23:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela no počuj tak možno tu bude pes zakopaný...Ja som to tam hodila (riadny kus) na cca 5 sekund a zvonku zmäknuté, horúce a zvnútra tvrdé jak štolverka, tak šup naspäť... Možno som to moc prehriala :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
9. máj 2013 o 23:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@blcha nádhera
9. máj 2013 o 23:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pralinka25 krásne @lamps nádherná @daducha prekrásna detská, jemnučká. waw @muffinka8 nádherný krtko @evuska32 krásna @dajna11 prenádhérné. dokonalé waw
@mimcak nádherné
@1zaza ndáherné @svetlo55 nádherné @ajka82 nádhernéí @janie123 krásna @janula.h krána
9. máj 2013 o 23:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@pipka krásna
9. máj 2013 o 23:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jedna na výročie otvorenia fitka :slight_smile: mramor,pribinák,lesné ovocie
9. máj 2013 o 23:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (33)
@muffinka8 dnes som kupovala v lidli za 1,49
10. máj 2013 o 00:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps krasne sa ti podarila... cim si zahladzovala tu hmotu? ja som sice este nestihla robit druhy pokus, ale pri tom prvom som asi netrafila celkom pomer a ked som sa snazila to pekne stiahnut, aby to ostalo len v tyx vycnelkox, tak sa mi to zacalo od krajov odliepat a radsej som nexala nedocistene... a uz sa neviem dockat svojej kuxyne, lebo mama nema doma ani vaaahu a to by sa mi teraz na tu krajku teda zislo kedze nepoznam presnu strukturu aku to ma mat pri pomere 100 : 80 :wink: a ktosi sa tu pytal na farbenu krajku, tak ja som zafarbila gelovkou vodu a takou vodou som rozrabala ten prasok... xytilo to super...
10. máj 2013 o 00:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lussy23 dakujem ti :grinning: :grinning:
10. máj 2013 o 06:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mysiatkoo ja zahladzujem takou obyc kartou stieracou bielou od tescomy. Je siroka takze si dam kopku hmoty potiahnem sterkou a je v celej sirke potom uz votrem len kde treba a stieram prebytocnu. Treba to robit rychlejsie nech sa to potom netaha ako tebe
10. máj 2013 o 06:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dm1 - Uz som nasla v navode, ze sa farbi ta hmota na krajku, ked je uz vymiesana. Tak dnes budem skusat :wink:
10. máj 2013 o 07:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mysiatkoo použila som takéto niečo http://www.peciem.sk/peciem/eshop/27-1-Magic-Tricot-decor-a-krajky/0/5/1372-Karta-stredna-tunel-15-x-10-cm, treba to viackrát strieť tú hmotu z formičky a stierať pokým nie je všetko okolo vzoru čisté bez hmoty, aby bola hmota len tam, kde ju treba :sweat_smile:
10. máj 2013 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
dobrý den, chtěla bych se zeptat podle rad tady jsem udelala pribinačkovy krém a do nej jsem dala zmrzlé jahody, dnes když jsem davala dort na podložku tak spodek dortu je uplne promočený:( co jsem udelala špatně??
10. máj 2013 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petka28 a kropila si aj korpus? pod pribináka netreba
10. máj 2013 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petka28 tie jahody si tam primiešala? Lebo väčšinou sa ovocie dáva len na vrch plnky a šťava z neho vsiakne do vrchného korpusu. A mrazené jahody sú veľmi vodnaté :unamused: preto väčšina používa radšej maliny, lesnú zmes a pod.
10. máj 2013 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps nekropila dala jsem je do krému zmrzlé:(
10. máj 2013 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@muffinka8 aha:( takže to můžu vyhodit:(
10. máj 2013 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petka28 ono ti to rozmočilo celú plnku. :unamused: škoda
10. máj 2013 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petka28 ja dávam ovocie na plnku a prikryjem korpusom presne ako píše @muffinka8
10. máj 2013 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
sladke zienky, prosiiiim, nehnevajte sa na mna, potrebujem malu radu, ale z uplne ineho sudka, nemame medzi sebou nahodou personalistku, or uctovnicku? kujeeeeem
10. máj 2013 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps já to taky tak dala
10. máj 2013 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
este jedno vyse 3kg orosene pivecko :sweat_smile: nechala som si urobit etiketu na jedly papier, kedze som nevedela jak na tom budu baby, ale neviem ci som dobre urobila
10. máj 2013 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (33)
ahojte,tak prvé dve,ešte dve ma čakajú...tú krajku som tam nakoniec nacapila,ale nie je stopercentná,asi to chce tréning.....kamoška povedala,že ak si chcem vyskúšať,že kľudne :grinning: ......a celú tortu som mala presne danú,p
odľa obrázka,len tie boky som očačkala ja :grinning:
a krstinová tiež podľa obrázka :slight_smile:
10. máj 2013 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (56)
@lucula73 milujem hnedu farbu:slight_smile:
10. máj 2013 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Babkýýý, keď obalím ozdobným papierom sololitovú dosku tak to treba ešte celé obaliť do tej potravinárskej fólie, či nie? Nestane sa nič s tým papierom? Mám kúpený klasický baliaci ozdobný v tescu... Ďakujem za radu :slight_smile:
10. máj 2013 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@halienka ak taky ten hologramovy, tak netreba, ak taky papierovejsi, radsej obal, aby sa nepremocil
10. máj 2013 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok