• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

20. januára 2017 
@dm1 a ově dvě nádherné!
11. máj 2013 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 prosim ta ake farby si to tam použila hnedu a ta druha praškova ružova?
11. máj 2013 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hezkou sobotu všem.

Přídávám sumečka, 6,4kg, mascarpone + jahody...
a tímto velmi děkuji @dada2007 za všechny rady ohledně tohoto jak na to, dělalo se mi to díky tomu velmi dobře.
11. máj 2013 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (44)
@viera6 je to farbene len kakaom + streknute perletou. Ta druha je rovno ofarbena hmota gelovkou wilton rose aj ten bledsi odtien tam je jej malicko
11. máj 2013 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@vikirobi Smarftlex
11. máj 2013 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@florentina dakujem :slight_smile:
11. máj 2013 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aduskatt A je jedno,jestli velvet nebo flower?
11. máj 2013 o 13:31  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@javalla viac cervenej a menej zelenej ( pripadne modru so zltou):slight_smile:
11. máj 2013 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@vikirobi flower je na modelovanie, nie na potah a Velvet mozes pouzit na potah aj na modelaz
11. máj 2013 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak som sa vcera a dnes teda trosku cvicila v kvetinkach ........... :slight_smile: A zistila som, ze robit kvietky , je pre mna tazsie ako modelovanie postaviciek :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ale ked mne sa tie vase kvetinkace taaaaak pacia :dizzy_face:
11. máj 2013 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (42)
@mamina1978 su nadherne...
11. máj 2013 o 15:13  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
holky ako robite tie male kvetinky na drotikoch? mne to ani ya svet tam nechce dryat :angry: pokayde mi spadnu z drotika :frowning2:
11. máj 2013 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mamina1978aj ty ich mas tie krasne :dizzy_face:
11. máj 2013 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@luciahromadkova Dakujem si zlata. :wink: No sice ujdu, vidim, ze najhorsie nie su a budem ich musiet pouzit teraz na moju tortu, no oproti niektorym dievcatam tu , ktore robia skoro zive kvety ,este maju tie moje co dohanat. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:
11. máj 2013 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mia114 aj mne padali moje prve hortenzie na drotiku , ktore som robila pred niekolkymi tyzdnami :sweat_smile: ....... pri suseni mi postupne padali ako hrusky z tych drotikov :grinning: :grinning: :grinning: A este k tomu som ich mala vtedy aj hrube. Teraz som ich urobila tensie , nechala vysusit v bonboniere a az na druhy den napichla opatrne na drotik, ktory som si vopred trosku tu spicku drotika namocila do vody. A takto mi drzia tie hortenzie aj tie modre . A tie zlte, tam som dala este na ten namoceny drotik taku malu slzicku z hmoty a az na to prilepila ten kvietok.
11. máj 2013 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mamina1978 krásné je máš :wink:
11. máj 2013 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
moje dve na prijímanie, tá poschodová je pre sesternicinho syna a nechala to na mňa, takže tá ma bavila :grinning: snáď sa jej bude páčiť, lebo no kalich to nie je :stuck_out_tongue_closed_eyes: a to chcela štvorcovú, takže bude v šoku :grinning:
tá druhá s kalichom podľa želania ....ešte jedna ma čaká, obetný dar, čo budú deti niesť, ale tú ešte nemám ani naplnenú .....
11. máj 2013 o 15:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (46)
Dievcata.......... a este som uplne zabudla na to , ze my sme mali teraz vo stvrtok den otcov, a moj syn urobil na ranajky tohto maca tatinovi k sviatku ...... :slight_smile: ( akoze slana torticka ) :grinning: Po kom to dite je , zeeee :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. máj 2013 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (45)
@mamina1978 jééééééééj to je zlatééééééé :grinning:
11. máj 2013 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@mamina1978 bohovskééééé :slight_smile:
11. máj 2013 o 15:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
11. máj 2013 o 15:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
tak toto je moja nočná práca, piata v poradí (maminka má dnes meniny)....mramorák, čučoriedky, pribinák žiadna chémia len čokoláda a mliečny marcipán. Zas som o čosi múdrejšia...pribinák pod čokoládovú polevu NIE! Ale inak sa páčila a dobre chutila, stála ma však aspoň 100 šedivých vlasov :grinning:
11. máj 2013 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (32)
baby mám blbú otázku... tak prosím nehnevajte sa na mňa... ako dlho môže byť po záruke SV aby sa dal ešte použiť... ale len pre nás... ja som ho kúpila minulý rok... použila som z neho iba kúsok... a od vtedy som nepiekla... prerábali sme... a ešte to aj tak nemáme dorobené... kuchyňu len teraz pomaly nasťahovávam
ten SV je po záruke cca 3 mesiace... to sa mi vidí veľa... keď som ho pozerala tak nemá zmenenú farbu,ani nie je lepkavý a ani nesmrdí (teda neviem ako má voňať... ale proste nepáchne)
rozmýšľam že asi budem s ním len trénovať nejaké kvietky... aspoň nejako ho využijem
11. máj 2013 o 16:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
peknú sobotu,
moja tretia a ešte jedna ma čaká :slight_smile:
11. máj 2013 o 16:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (41)
Babky, tak moje dve, aj tá nešťastná facebooková so zvlnenou oplátkou :stuck_out_tongue_closed_eyes: a teda ani pribináčkový krém s ovocím do takej vysokej kocky nič moc :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :grinning: ale chápem ľudí že ho chcú lebo to je No.1 :grinning:
11. máj 2013 o 16:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (36)
@b.janka no tri mesiace je dosť,ale na kvietky ho určite minieš........ja som mala asi iba raz po záruke,ak má niečo pol roka záruku,tak týždeň dva podľa mňa úplne v pohode....ale viac by som už asi nedala ani ja :unamused:
11. máj 2013 o 16:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, moje tortičky, opité myši vyzerajú, akoby som bola pri ich modelovaní opitá ja :grinning: a ešte som zabudla aj potravinovú foliu za myškou, čo mi pridŕžala ruku
11. máj 2013 o 16:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (48)
nenávidím robiť fondánové bránky!!!!!!!!!nenávidím...toť zúfalstvo zo mňa vraví !
11. máj 2013 o 16:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aduskatt @vikirobi ale ak s flowerom potiahneš nič sa nestane :slight_smile:
11. máj 2013 o 16:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@1zaza opité myšky sú úúúžasnééé :grinning: :grinning: :grinning:
11. máj 2013 o 16:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok