• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

16. októbra 2017 
@dada2007 už se těším, bude to i trochu akční, ne jenom sedět a modelovat. Tak to bude určitě fajn, jenom aby vyšlo počasí. Ještě je tam vyhlášená soutěž o dort s tématikou české a slovenské pohádky na podložce 20x20 cm, tak nevím jak to povezeme vlakem jestli bude horko, už sháním krabici a chladící tekutinu na převoz.
11. máj 2013 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
rýchlo pridávam a teším sa na tie vaše tortule
11. máj 2013 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (52)
@evuska32 skusala si ten mliecak so salkom?
11. máj 2013 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina děkuji :wink: ...no na tento sraz už ne, mám v tom termínu nějaké již naplánované akce. Ale do budoucna budu sledovat a věřím, že to vyjde....a doufám, že s kuchyní bude vše ok a sraz si užiješ :wink:
11. máj 2013 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
pridávam svoje víkendové voľnú ruku som mala iba pri posledných dvoch a i to som už nemala energiu niečo vymýšľať :angry:
@mia114 úprimnú sústrasť :pensive:
11. máj 2013 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (50)
@maca_p áno skúšala, mne sa osobne viac páčil ako ten, čo bol len z mlieka, cukru a tuku :wink:
11. máj 2013 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambula1307 je, děkuji moc, jen si teď nejsem jistá, co myslíš :sweat_smile: :grinning:
11. máj 2013 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps krásne volačo, tuším si aj ja objednám krajku, odkiaľ si objednávala? a ten kvet tiež nádherný, budem potrebovať radu ako na to, idem robiť svadobnú s gerberami :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. máj 2013 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@levandulka3 to autíčko je úžasné.
11. máj 2013 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lamps krásna
11. máj 2013 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@eliska22 objednávala som odtiaľto http://www.peciem.sk/peciem/eshop/27-1-Magic-Tricot-decor-a-krajky, a gerbera sa robí fajn, dáš na seba dve vrstvy lupeňov a potom robíš stred. To bola skúška mojej trpezlivosti lebo som tie malé lupienky robila z malých vykrajovačiek na sedmokrásky a postupne som lepila po 2 - 3 lupienkoch
11. máj 2013 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mirka_aa krásne tortičky
@eliska22 krásnučké
@janula.h krásne dielka
11. máj 2013 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps dík za rady :wink:
11. máj 2013 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lamps je naaaaaaaaaaaaaaaaadhernaaaaaaaaaaaaaaaaaa.... a mam 100 xuti tu svoju ani nefotit :grinning: :grinning: ja to musim dogabat napisom :angry:
11. máj 2013 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@1zaza tá kabelka je nádherná
@halienka krásne dielka
@evuska32 krásne
@mamina1978 paráda
@florentina úžasná je
11. máj 2013 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mamina1978 super kvietky len tu pivonku tam mas taku zastrcenu,ze ju neni poriadne vidiet a toho maca by som aj ja brala,ktovie co pripravi zajtra pre teba,ja som mala byt dneska v mekaci,ale zmenili dienstplan a zabudli mi povedat,tak som tam dosla, rozculila sa a isla domov a aby som sa odreagovala tak som piekla-malovanu roladu no ale zial sa mi nepodarila a robila som tiez kvetinky chcela som urobit mamine taku krhlu co tu baby davali,skusala som divy mak no este listky tuhnu,ale vyzera,ze z toho nic nebude :stuck_out_tongue_closed_eyes: bolo to z coko mff a nejak netvrdnu
11. máj 2013 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mysiatkoo len ju odfoť, som zvedavá to sme mali takmer rovnaké objednávky :sweat_smile:
11. máj 2013 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps neskutočnááááá ja vžd vravím v jednoduchosti je krása :slight_smile: čipka bombová začínam aj ja poškuľovať :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. máj 2013 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jakelina jaaj ano ja to pozam..tiez som tak na detoch zavisla :wink: ..obcas je to narocne.. :wink:
Vychylovka je skanzen s vlacikom..je tam krasne a aj tam robia dake maskrty..take typicke..ako kapustniky placky zemiakove a podobne :grinning: :wink: ..krasny vylet sa da s detmi. :wink:
http://vychylovka.sk/
11. máj 2013 o 22:48  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Tak ta moja "klobaskova" :D nakoniec je tam banan. Sojovu tycinku som tu nenasla a zarobila som buriznovku , ale s toho ta moja klobaska bola vacsia nez torta :D Tak mi zostal iba banan :( :D Snad ma nevymazu :confused:
11. máj 2013 o 22:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (12)
@janula.h :grinning: :grinning: :grinning: to keď začneš po nej poškuľovať, to dobre nedopadne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a objednáš ju :grinning: :grinning: :grinning: mám s tým skúsenosti, ver mi :grinning:
11. máj 2013 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
11. máj 2013 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps noo :grinning: musím šetriť bud. nedeľu prijímanie :grinning: o mesiac Majstrovstvá SLovenska Emka :grinning: budeme v Trenčíne kto ste blízko? prídte kuk
11. máj 2013 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby, moja kamarátka si u mňa objednala tortičku pre svoju babku. Povedala, že je to všetko na mne. Mňa hneď napadol košík s kvetmi alebo pletením. Nemáte nejaké inšpirácie na také košíky, popripade aj nejakú inú tortičku pre staršiu ženu?
11. máj 2013 o 22:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janula.h my máme prijímanie za dva týždne a aj tak som neodolala :grinning: :grinning: :grinning:
11. máj 2013 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lamps TY TY TY :grinning:
11. máj 2013 o 22:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janula.h :grinning: :grinning: :grinning: mňa takto pokúšala Danka dm1 :grinning:

babuľky nemáte náhodou niektorá záujem o knihu od Debbie Brown 50 tipov na detskú tortu? Ja ju mám doma a vôbec ju nepoužívam, ak by sa niektorej z vás šikla rada ju posuniem :sweat_smile:
11. máj 2013 o 22:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@evuska32 fiiha, recepis mi prosim ta pekne mozes napisat? chcem zlepsit to modelovanie a zo suseneho sa dalej asi nepohnem...
11. máj 2013 o 22:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@florentina jooj sak to vyrocie a ako si si ho uzila..darcek, vecera..no supeeer :wink:
11. máj 2013 o 23:03  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
dievcence ja by som chcela skusit pivonku, lenze neviem ake vykrajovacky mam pouzit..take ako vo fotopostupoch som nenasla..poradte ake pouzivate..a kde zozeniem? dakujem :wink:
11. máj 2013 o 23:05  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok