• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

16. októbra 2017 
@mamina1978 co myslis,ze ich musis skracovat
12. máj 2013 o 22:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lokalistin No ja robim ruze tak, ze si vykrojim kruzok a medzi palcom a ukazovakom ich stensim. A ked lupen nalepim na pozadovane miesto do optimalnej vysky, ostava mi zospodu hmota. ked ruzu dokoncim, spodok zrezem a ruzu polozim, potom mi stoji sama :grinning: :grinning: :grinning:
Pozri v mojom albume ,, Moje modelovanie na torticky" tu na MK mam par foto aj s ruzami ....... nechcem tu zase tapetovaaat :grinning: :grinning: :wink:
12. máj 2013 o 23:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
12. máj 2013 o 23:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (6)
@simasa to je nádhera...děkuji :wink:
12. máj 2013 o 23:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@florentina nie je za čo, snáď aspoň troška pomôže :slight_smile:
12. máj 2013 o 23:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mamina1978 ja som to tiez tak na zaciatku robila,ale teraz uz nie
12. máj 2013 o 23:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lokalistin no vidis , ja som este stale na zaciatku :wink: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jedine v com sa posuvam su postavicky :slight_smile:
12. máj 2013 o 23:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@florentina pridam aj ja nejake inspiracky nech mas z coho vyberat :slight_smile: Sorryyyyy za tapetovanie ale ze riadne :D
12. máj 2013 o 23:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@mamina1978 to by som nepovedala,ze si stale na zaciatku,ale s tymi postavickami mas pravdu,mozno ta to aj viacej bavi,mne by stacilo ,keby sa posuvam vo vyrobe hmoty,vyhladenie a zacistenie torty :grinning: dobru noc babeny vypinam nejaka som unavena,dufam,ze zaspim,lebo na mna je velmi skoro :grinning:
12. máj 2013 o 23:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lokalistin dobru aj tebe ..... :slight_smile:
12. máj 2013 o 23:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dm1 děkujííííí :dizzy_face: ...nádherné! teda úplně jsem se zamilovala do té s těma ptáčkama, takovou jednou chci dělat!!!!! Ale není to styl, který by šel na tuto akci. Ta celá zlatá s tím jedním květem, to je teda taky odvaz.
No jinak mám asi vybráno...zkusím asi něco jako je ten dort od "cakelava" zhruba někde uprostřed, jak je z půlky malované a na druhé je ta kytka...luxusní a snad i proveditelné...myslíš, že je to malované královskou glazurou? A přijde mi, že to malované má trochu jinou barvu, takovou tělovou, možná zlatou...vidíš to také tak?

@simasa to si piš, že pomůže! Každá inspirace mě posouvá dále :wink:
13. máj 2013 o 00:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@simasa Tak tieto postavičky máme veru aj my aj s domčekom. Bábika vyzerá úplne presne ako tá z domčeka, krása :dizzy_face: A slečne všetko naj, slniečku usmiatemu :slight_smile:
13. máj 2013 o 07:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kocky prosim vas nemate nejaku inspiracku na tortu k 1. roku s kvietkami a motylikmi, peknu veselu..?
13. máj 2013 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
13. máj 2013 o 10:37  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@jenie123 a ešte........
13. máj 2013 o 10:39  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@jakelina prosím tě, zkoumám ty prachové barvy a nějak si nemůžu vybrat, poradíš mi které máš? Díky moc.
13. máj 2013 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@karmenta zlato já mám různé, takové základní barvy a pak si zbytek míchám. Mám to v různých baleních, jak jsem to postupně nakupovala a mám pocit, že je úplně jedno od jaké firmy koupíš. Je to stejné. :wink:
13. máj 2013 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
u nas druha vlna kiahni u mladsej, starsia uz ok :slight_smile: ale uz bude pokoj a do soboty by malo byt aj po infekcnosti, tak uz mozem v pohode robiiit aj inym ako najblizsim kamosom a rodinke :dizzy_face:
13. máj 2013 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,pridavam moju amatersku na 1.sv.Prijimanie
13. máj 2013 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (22)
@jakelina dakujem tak tie biele vyzeraju ten isty styl jak moj tak z tych by som mohla pomalicky dokupovat :grinning:
13. máj 2013 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky baby má na vás prosbu sťažovala sa mi kámoška že tortu ktorú som jej robila *Pribináčikovú nemohla pokrájať že sa jej oddeľovala cesto od plnky čím to mohlo byť??PS: ona je permanentne nespokojná :grinning:
13. máj 2013 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janula.h možno bola veľmi hustá plnka a veľmi stuhla. Ja pred krájaním nechávam tortu vonku aspoň 30 minút.
13. máj 2013 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@janula.h tiez si myslim,ze plnka bola moc husta
13. máj 2013 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@muffinka8 @lokalistin ako ju mám zriediť? robím ju stále rovnako nikto sa zatiaľ nesťažoval
13. máj 2013 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janula.h :confused: ked jej budes robit nahodou este raz redsiu, tak menej ole :wink:
13. máj 2013 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@janula.h to asi závisí aj od tvarohu ... keď som používala taký zabelený ako maslo, tak to mi 500g tvarohu a 2 šľahačky nevzali ani 1 Crem Ole. Teraz používam vo vaničke (tiež z Lidla) a v pohode nasypem 2 Crem Ole. Alebo potom pridávaj ešte smotanu kyslú.
13. máj 2013 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janula.h ved ked sa doteraz nikto nestazoval,tak ju nechaj tak a ak este budes robit pre nu tak daj radsej vanilku a menej ole
13. máj 2013 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janula.h Tiez si myslim, ze bola asi trosku husta a k tomu ju urcite krajala hned po vybrati z chladnicky...... A este keby si ju aj super genialne urobila, tak taka osobka si vzdy najde nejaky dvovod na brblanie :angry:
Hod za hlavu ..... :sunglasses: Torticky mas krasne a recept maju viacere kocky odtialto, takze ten je tiez super, a tvoja torticka bola urcite aj chutna :dizzy_face:

Baby vcera vecer sa mi tak nechcelo piect korpusy........ :sweat_smile: Radsej som sedela pri pocitaci :confounded:....... a teraz nestiham
:stuck_out_tongue_closed_eyes: .....este len 3 korpus zo stryroch prave peciem :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....... a to chcem mat moju prvu krivu tortu zajtra na obed hotovu :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
@pristela , prosim ta davala si uz niekedy do krivej na spodok pribinacika s ,,ale aj s ovocim" ???? Lebo ked to budem skrajovat, bude mi to ovocie tam zavadzat, ci nie ????? :confused: :confused: :confused:
13. máj 2013 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky chcem sa spytat ja som si objednala tieto pismenka myslite ze budu dobre? a este nemate nahodou niekto skusenost s tymto panom lebo uz je to skoro mesiac a zatial mi nic neprislo sice ma dodaciu lehotu 15 dni ale to uz preslo tak som si povedala ze dam mu mesiac a potom napisem ci nahodou na mna nezabudol alebo co http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=12095822
inak tento tyzden mam volno dnes panicka odriekla svadobku co som mala robit no a vlastne aj ten dalsi mam volno uz som sa celkom zabehla aj mi bude smutno za tortickami :wink: tak sa budem kochat vasimi :wink:
13. máj 2013 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok