• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

9. decembra 2016 
@teodorie mne to islo dole aj bez toho oleja. aj som ostala prekvapena. Preto som sa tesila a dala som to aj sem aj ked to nie je moc krasne :grinning: ja ani neviem s coho sa robi original, ci cokolady alebo len z cesta ja som tam dala nieco ako nutela, len cokoladovu. Tu masu som dala do sacku a vytlacila na papier tie vzory. A dala som to do chladnicky aby troska stvrdla aby som to nerozmazala s cestom.
14. máj 2013 o 09:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@maca77 prvé sú inšpirácie z INTERNETU!!!!!! alebo tu od báb..... potom je tam tá murovaná od @pristela a posledné 4 sú moje
14. máj 2013 o 09:57  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to (20)
@sisix ja som to robila cokoladovou natierkou nieco ako Nutella len cokoladova.
14. máj 2013 o 09:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
Bambulky potrebujem surne zohnat topanku z marcipanu na 15.narodeniny, existuje vobec nejaka stranka kde taketo nieco zozeniem, alebo nejaky kontakt kto to vyraba . Dakujem :slight_smile:
14. máj 2013 o 10:12  •  5 detí  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@pristela :wink: jasně, děti jsou vítány. Ale zatím jsi se srazíkem souhlasila jen ty a @jakelina a @eliska22 "laikovala" ten příspěvek, tak nevím, zda to také mohu brát jako souhlas. Tak nevím, zda z toho něco bude...ale samozřejmě můžeme udělat i úzce soukromý večírek:slight_smile:...já jsem pro každou špatnost :wink:
14. máj 2013 o 10:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to (4)
@florentina jako ve třech :grinning: :grinning: Ono to léto je sice krásné, ale jezdí se na dovolené a většina maminek nemá hlídání pro děti a hůř se to zvládá nějak organizačně. Vím podle sebe, ale pár by se nás sejít mohlo. :wink: Já bych jela ráda. :wink:
14. máj 2013 o 10:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@mamina1978 @ajka82 @muffinka8 @lokalistin ste zlaté babulky :slight_smile: som trochu sklamaná aj keď neviem čo som čakala tá aj na najkrajšej veci nájde niečo :/ proste krava a ja do plnky dávam iba jeden olé proste neviem čo sa stalo a verte že pre ňu už piecť nebudem :wink:
vďaka za rady ste poklady :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
14. máj 2013 o 10:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@titulienka to je samovyroba, ak si netrufas, tak poprosit nejaku cukrarku tam od vas, ci bude ochotna, lebo posielat to postou odniekial asi nie je dobry napad
14. máj 2013 o 10:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@florentina za spatnosti sa nas tu najde viac ;) pridavam sa k tym, co by radi isli...
14. máj 2013 o 10:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@florentina tiež by som súhlasila s víkendovým stretkom :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: (to čisto len stretko? alebo aj predvádzanie niečoho? či ako? s deťmi? bez? či? ) ako jasné že som za každú srandu, takže teším už teraz......leeeeeeen......kedy by ste to chceli? :fearful: :confused: a už sa aj zvažovalo miesto? sorry-nemám to všetko dočítané :wink:
14. máj 2013 o 10:52  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@florentina ja som veru vobec nepostrehla prispevok o stretku kde to bolo :confused: . Ja som za aj ked veru s tym letom je to take vselijake mozno by som bola skor za september
14. máj 2013 o 11:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
Baby please poraďte nejakú plnku fajnovú chcem robiť tortu Emke aspoň 3 poschpodovú VĎAKAAAAAAAAAAAAAA
14. máj 2013 o 11:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@dm1 @florentina tiež by som bola za september.........aj kvoli letu-deťom, prázdninám, dovolenkám........ale aj tortám...dopredu budeme vedieť prijímať objednávky na piatky..... :wink: a ideál by bol prvý alebo druhý septembrový..... :wink: ked je ešte teplo :wink:
14. máj 2013 o 11:09  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@janula.h verím, že možno bola aj ideálna tá plnka, ale niekomu nikdy nevyhovieš.
14. máj 2013 o 11:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@muffinka8 mne treba aspoň tri :slight_smile:
14. máj 2013 o 11:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@aduskatt dakujeeem tak budem musiet niekoho vyhladat a DAKUJEM :slight_smile:
14. máj 2013 o 11:13  •  5 detí  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@janula.h rafaelo, mascarpone a ananásová :sweat_smile: :wink: ale jasné, že každému chutí niečo iné :wink:
14. máj 2013 o 11:38  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@dada2007 miláčik a máš aj recepty? dáš mi do IP? ale sú niekde na nete?
14. máj 2013 o 11:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@janula.h u nas by sla cokoladova, mascarpone a pribinak v kokosovej alebo gastanovej verzii :wink:
14. máj 2013 o 12:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@ajka82 PLEASE RECEEEEEEEEPT DIKEEES :slight_smile: GAšTANOVá MŇAM KOKOSOVááá MŇAM
14. máj 2013 o 12:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ajka82 gastanova mnaaaaaaaaaaaaaaaam:slight_smile:
14. máj 2013 o 12:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jo a je novy recpet na muffinky na webe, ak chce niekto:slight_smile:
14. máj 2013 o 12:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@viera6 uz je neskoro ale nabuduce trochu dlhsiu suknu a trosku chudsiu v pase
14. máj 2013 o 12:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@aduskatt ja to uz hladam tam od vcera a neviem najst. zasa som blba :grinning:
14. máj 2013 o 12:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zsuzsu www.mnamuela.sk, sekcia potreby na pečenie a tam priamo ked si rozkliknes košíčky na muffinky:slight_smile:
14. máj 2013 o 13:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@janula.h ja som robila naposledny coko/jogurtovu a ta bola ze mnam s ovocim ako termix, rafaelo a tretiu parizska. Mozno si nieco vyberies:slight_smile:
14. máj 2013 o 13:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@janula.h páči micka....

Ananásový-maslový krém:
Do litra 100% ananásového džúsu primiešame 4 zlaté klasy a uvaríme si z toho puding, normál ako ked varíme s mliekom...potom si vyšlaháme 2xmaslo s cukrom a šup do toho ten ananásový zl.klas.

Rafaelo creme:
Jedno maslo ( 250 g) vymiesat s 1 Milchmädchen (SALKO)- nevarene!!! , pridat husty vychladeny vanilkovy puding( 2 zlate klasy v 500 ml mlieka) a 5 polievkovych lyzic struhaneho kokosu.

Mascarpone plnka:
---2 slahacky dam do hrnca, do toho 2 biele cokolady, ked sa to rozpusti, odstavim, necham vychladnut, potom na noc do chladnicky, rano vyslaham a do toho na najnizsom stupni mixerom zaslaham 2 x 250g mascarpone. Davam vzdy aj stuzovac do slahacky, niekedy aj 2ks.

Kávová plnka:
3 dcl mlieka, 2 bal. vanil. cukru (ja nedávam), 4 žĺtky, 2 PL hl. múky, 1 - 2 ČL instantnej kávy - poriadne rozmixovať a uvariť kašu, po vychladnutí vmiešať do 360 g masla vymiešaného s 200 g pr. cukru.
14. máj 2013 o 13:30  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@mamcas Tak zatial to vyzera, ze torticka je hladsia a nic z nej nevyteka :D moc sa tesim a ked ju dokoncim (az vecer, aj ked je easy) tak ju sem hodim ako moj prvy foto prispevok :slight_smile: Este raz moc dakujem za pomoc, strasne by som chcela vediet robit take torty ako vy a hlavne byt ochotna byt kvoli tomu v noci hore, lebo inak by som to absolutne nestihala :slight_smile:
14. máj 2013 o 13:41  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
trosku som ten prispevok adresovala sama sebe :D ale patri vsetkym ktori su ochotni pomoct :slight_smile:))
14. máj 2013 o 13:44  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@aduskatt uz to maaaaaaaaaaaaam :grinning: :grinning: , dakujem. urcite vyskusam. :dizzy_face:
14. máj 2013 o 13:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok