• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@bambula1307 sak ja teda dakujem za info:slight_smile: to, ze mne to nesedi dokopy este neznamena, ze to nemoze byt dobre:slight_smile:)
15. máj 2013 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@mia1111 povedal mi tolko, ze kedze on je z vychodu, tak mne do Trnavy nepreda ani makke f:frowning2:( ale vysomrila som kontakt tu na zapade, tak som pisala inym a cakam na odpoved
15. máj 2013 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt fúha, to sú divné praktiky, ale čo už :confused: . Som myslela, že vždy je pre obchodníka výhodné, keď má väčší odbyt, ale on funguje asi inak. Nevadí, tak uvidíme, čo ten západniar :wink:
15. máj 2013 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jaja555 Dakujeeeem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. máj 2013 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dm1 pripájam sa k téme krajka.Aj ja som si kúpila tú hrubšiu krajku a poviem vám škoda peňazí,najradšej by som ju hodila do koša,niečo strašné.Nešlo to von ani za svet,musela som to ihlou vyťahovať,hrozná katastrofa,toť moja skúsenosť.
15. máj 2013 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina No len na take speci veci nemam cas :( asi to vidim na nejaku zahradku. Je to len taka mala zahrada, kde mame taku drevennu mini chatku a v casti sadime a cast je na hranie pre decka, cize travicka a tak. Jaj a ja mam kvetinky smaozrejme :slight_smile: Asi pokukam ci ste tu nejake zahradky nepodavali a inspirujem sa :P a diky moc za tipy :slight_smile:
15. máj 2013 o 21:05  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mia1111 no ja som ostala V NEMOM UZASe, vraj odkial som, reku Trnava, tak vam nepredam, lebo ste mimo region........no haluz, tak som sa obratila na Niru a cakam.snad ma neodpalkuju
15. máj 2013 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt no to je teda přístup, však snad chtějí prodat, tak by to měli prodat i do tramtárie, když jim to zaplatí ne?? To nepochopím :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. máj 2013 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@aduskatt ..sak ved jasne...ty si sef :wink: :wink: :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
v cukrarni sme robili sloniu slzu...aj bananovy trojhran a sla do toho marmelada :wink: a smakovalo to :wink:
15. máj 2013 o 21:15  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambula1307 mozno to bude aj tym, ze ja osobne dzem nemusim :slight_smile: mozno som tym poznacena:slight_smile:
@jakelina ved to, asi som z ineho sveta:slight_smile: no ved hadam poriesim nieco cez Nitru...
15. máj 2013 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@aduskatt ani aj nemusim lekvariky a dzemiky..jednine v zakuskoch ich zjem :wink:
No,ale ze nepredaju krajku..jaj to somar, keby vedel kolko zaujemkyn tu je... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@denisak77 a ktoru krajku mas, ked s nou niesi spokojna?
15. máj 2013 o 21:26  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sisix ďakujem asi ho objednam
15. máj 2013 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambula1307 jeho problem, nepreda, dohodnem sa s inymi, ked nepochodim v Nitre, nastvem sa a pojdem rovno cez taliansko, aj ked este netusim ako:slight_smile:))))
15. máj 2013 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisak77 a ktora sa to neoplati kupit? lebo aj ja by som nejaky 1 ks kupila, ale nejaku osvedcenu s ktorou sa dobre robi.... :wink:
15. máj 2013 o 21:33  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky, tak ako, počkáme ešte? @lamps, @mysiatkoo, @dm1 aj ostatnééé
15. máj 2013 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@aduskatt jo ty si zena cinu, to sa mi paci.

Ja som prave mm posla ten link na olja stranku a on mi na to, ze kde ja budem take torty piect..ze to nevyuzijem....tak teda sak ja som mu dala tip na darcek . Ostatne ho nemusi zaujimat...ne?........a on takto..potvornik...asi musim sama naserit..vrr :angry: :angry:
15. máj 2013 o 21:44  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mirinecka syn je na cokoliv z citronu a byl nadseny a me taky chutnal. Jeste jsme meli pomeranc a taky dobry.
15. máj 2013 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina joo, to taka klasika vzdy ked pridem z "výjazdu" som chorá ako kobylka , to vies ľad, bublinky a iné samé príjemne veci :grinning: :grinning: :grinning: som chodila po blave bosá v daždi- boleli ma strasne nohy vo vysokých-inak som normálna :grinning: som tak bola pred tromi rokmi a ted tak si to vzdy uzivam akoby naposledy :grinning: :grinning: :grinning: ohromne sa tak dá odburať všetok stres, problemy atd atd :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

@mamina1978 pcha pockaj ludia uvidia a hned budu chciet :grinning: :grinning: :grinning: a ty ako spravny blázon/ako aj ja/ tu objednavku príjmeš :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ja som ted robila s konom a whisky flasu ale vsak v tom zhone som ich zabudla cvaknut :rolling_eyes: ale aj tak dobre bo ak by zas niekto objednal koňa :rolling_eyes: :rolling_eyes:

@ajka82 ja sa tiež vela od vas tu naucila , teda všetko som sa naucila len tu :grinning: :grinning: :grinning:

@mamcas pcha , vsak aj mne by sa pacila keby ju dostanem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a ružovaa? ooo, to je akurat pre man :grinning: :grinning: nic si z toho nerob ja mam tiez vo vela veciach chaos :stuck_out_tongue_closed_eyes: celofan nieje potravinarska folia je to to priesvitne co byva na bombonierach alebo volakedy sa do toho balili aj kvety- kupis aj normalne v tescu, kaufl. , papiernictve :dizzy_face: citam @jakelina Majka uz poradila :dizzy_face:
@bambula1307 povedz mužovy, že mu budes piect ženske torzá v gaťulkach len na pol zadku alebo prsíčka zahalene len malinko tou čipkou :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. máj 2013 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (6)
@pristela sa z teba pototo heh..skusim co on na to.. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

tak si sa vyburila v BA..super aj to treba aj ja by som rada :grinning: :wink:
15. máj 2013 o 21:52  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@pristela tak to máš štěstí, že nemrzlo :grinning: :grinning: :grinning:
15. máj 2013 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@sisix len ci mi to bude nieco platne:slight_smile: ta zena cinu:slight_smile: ale kedze mam aj ja chut na krajecku, tak budem robit vsetko mozne aj nemozne:slight_smile:
15. máj 2013 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@bambula1307 mužovi som isto myslela no som nadopovana liekmi :confused: :confused: :confused:
15. máj 2013 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mariann2
@mysiatkoo
@florentina
@halienka
@mimcak
@dm1
@aduskatt
@mysiatkoo dakujem Vam, za rady dalsia dilema je , ze ju chcu len 3 posch a do 100 e...tak neviem co s tym....rozmery nechaju na mna, nemusi byt velka...ale asi by som robila gulicky dopredu a rezala na väcsiu polovicu, aby to alo ten spravny efekt....no neviem ci do toho ist....bude tam dost vela hmoty...
15. máj 2013 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina :grinning: :grinning: :grinning: no na druhy den som sla uz obuta bolest nebolest to uz prsalo viac :grinning: :grinning: :grinning: ale stale menej ako v Benátkach :grinning: :grinning: :grinning:
15. máj 2013 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lucka_o já bych asi takovou dortu nechtěla dělat, bude na tom vidět každý milimetr rozdílu v rozestupu jak na výšku, tak v těch řadách. Asi bych jim to vysvětlila, že to není jenom tak, odhadnout výšku pater a udělat ty kuličky tak, aby se nezdeformovaly.
15. máj 2013 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@pristela ty to špatné počasí přitahuješ nebo co :grinning:
15. máj 2013 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jakelina no ja som sa nad tym este poriadne nezamyslala....xixi ale asi by ma to dost stvalo, keby nebola presne taka...
15. máj 2013 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@pristela
@katarina51
krásne tortičky
15. máj 2013 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@timuss jej krásne
15. máj 2013 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mia1111 @mamcas @mamina1978 @79zuzana @evicaka krásne dielka baby
15. máj 2013 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok