• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

21. septembra 2017 
ahojte baby robili ste niektorá jogurtovú plnku z rastlinnej slahačky? zvládne aj mrazene ovocie? neroztecie sa mi v torte? díky
15. máj 2013 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucka_o priklanam sa k @jakelina Majke, tiez by som sa na to asi nedala
15. máj 2013 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mia1111 Myška, ak ju nutne potrebuješ hneď :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ja sa prispôsobím a chceš počkať počkám, mne to neponáhľa, takže ako povieš tak bude
15. máj 2013 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lenjak ja robievam bežne a nieje problém
15. máj 2013 o 22:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babuleeee nejaká jednoduchá na 70 pre ženu by sa nenašla???
15. máj 2013 o 23:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janula.h mam tuto
15. máj 2013 o 23:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (7)
@lenjak - ja robim....uplne bez problemov..ten jogurt s rastlinnou slahackou je veeeelmi tuhy...
15. máj 2013 o 23:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
15. máj 2013 o 23:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babyyyyyyy este sa chcem spytat robili ste niektora krtkovu tortu??? mat enejaky osvedceny recept? dik!
15. máj 2013 o 23:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirinecka ja som raz robila s MTT ale nie v lete strasne rychlo schne potrebovala som velky kus a kym som zamiesila,vyvalkala a potiahla uz mi praskala,ale ak by sa fakt nepotila,tak by som ju urcite brala
16. máj 2013 o 00:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt tiez ma napadli tí taliani, manzel ide prec ale dam mu mrknut na tu ich stranku, nech prelozi...sak sa 4 roky na gymli ucil taliancinu..., tak nech to vyuzije :grinning:, a nech hlavne zisti cenu...za co by to predali taliani, ci?
16. máj 2013 o 00:19  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ajka82 ja tiez robim ako @pristela kreslim
16. máj 2013 o 00:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucka_o ved ale na tej torte su pralinky,tak im daj pralinky,ved ta hmota to bude strasne vela a strasne tazke ci nie?
16. máj 2013 o 00:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak a je tu maketová tortička, ktorú si moja malá hneď privlastnila a dnes, keď som ju dávala preč, tak plakala, že to je jej tortička "hužová", miluje ružovú a všetko čo je ružové je jej :slight_smile: Keď som začala, tak sa spýtala, či konečne táto bude jej, keď pre každú si príde nejaká teta, tak som urobila to, čo sa malej najviac páči. A malá, že "toto tete nedá, Sárinkyna tortička, moja " Táto maketka bude V Trenčína na výstave, ktorú poriadajú Torty snov, som ju prihlásila do súťaže :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: no som zvedavá... dúfam, že tam chúdatko nezostane v hambe. Malá sa už teší, kedy príde domov, ona ju bude mať ako hračku :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: babulik môj ružový
16. máj 2013 o 00:34  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (45)
@rapunzel1 jeeee, to vypadá dobreeeee,a kraaaasne , ružovu aj ja lúbim :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: pocuj si ma napadla, že ked nejdes na to stretko :frowning2: tak co keby si aspon vecer v sobotu vybehla s nami von na posedenicko, pizzu alebo čo, bo @dm1 Danke sa nechce variť u nas večeru :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak ideme sadnúť a snad sa k nam pridaju aj tie z okolia co nejdu tiež , taky mini zrazík, čo ty na to ? :sweat_smile:
16. máj 2013 o 01:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela díky, ružová, to je farba mojej malej :slight_smile: jasne, rada pôjdem, ma to mrzí, že nakoniec tam nejdem do tých Ludaníc, ale čo už....keď sa toto stalo, som neverila, že tak silnú ženu ako bola ona dokáže niečo poraziť :frowning2:
16. máj 2013 o 02:03  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luciahromadkova chodil na Saru na gympel?:slight_smile:))a tak zistit moze, len jemu zrejme povedia cenu pre klasickeho odberatela........ja ich chcem dotlacit k tomu, ze to budem kupvat ako SRO do shopu, tak nech s tou cenou nieco robia:slight_smile:
16. máj 2013 o 07:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela hrozne krásna ta mačičkovská,taká jemnučka,mila.ukladám :dizzy_face:
16. máj 2013 o 08:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@luciahromadkova ahoj,ja som kupovala v Šikovnej mame a volá sa SQUARE krajka 8 a je to na takom dosť hrubom silikóne a je veľmi jemnučká ,jemný dekor a potom to nejde von,aj ke´d nie sú drahé ale sú na figu ,to je aspoň moja skúsenosť s konkrétne touto jrajkou .Najlepšie sú MAGIC DECOR krajky,myslím že všetky ,mám síce iba 2 ,ale sú dobre ohýbatelné a potom sa to dá pekne vybrať.Ono je to tak ke´d sa človek zlakomý na cenu.
16. máj 2013 o 08:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@bambula1307 SQUARE krajka 8,kupovaná v Šikovnej mame
16. máj 2013 o 08:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mia1111 ja teraz nemam dovod nahanat - ak bude - vezmem, ak treba cakat - pockam :wink: len mi hod info az bude treba platit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. máj 2013 o 08:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisak77 ufff presne včera som na tie krajky pozerala,že dobra cena či objednať,lebo ste ma tu pobláznili. No neobjednala som naštastie. Presne to som si myslela,že ta cena ,že v tom bude nejaký háčik. Tak už viem aký. :grinning:
16. máj 2013 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@rapunzel1 juj skoda ez nejdes ale aspon sa potom stretneme na posedenicku s @pristela a kockami ostatnymi hadam :dizzy_face:

@pristela kedy to vlastne zacina? ja som este nepozerala ani cestu ani nic tak neviem ako trafim :grinning:
16. máj 2013 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisak77 presen to som si myslela ze to pojde horsie von tak to sa mi s tym babrat nechce a momentalne nepotrebujem na otlacanie na hmotu nic take takze si radsej pockam na tie krajocky martellato, magic decor alebo tricot
16. máj 2013 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rapunzel1 krásná a co jsi potahovala? Píšeš že je to maketa.
16. máj 2013 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
používali ste už na marcipán s cukríkov práškový cukor z lidlu? je dobrý na to či ee? viem ze najlepší je považský cukor ale svokra kupila ten z lidla :( tak neviem či mam ist ešte do obchodu a kupiť ho alebo aj tento je dobrý
dakujem
16. máj 2013 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky kdo pečete krome dortů i cukroví?
16. máj 2013 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babyyyyyy pomoooooooc........ ako vyhladam na Google vtaciu klietku??????????????????????????? mne sa zmenil Termin na tortu z utorka uz teraz na nedelu a ja nemam este ani kvetinku???? Nie to este plaaaan !!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. máj 2013 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mamina1978 zadaj "cake cage"
16. máj 2013 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dm1 aj mne je to ľúto, ale večer určite prídem, chcem vás konečne spoznať naživo :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
16. máj 2013 o 10:02  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok