• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@mamina1978 ja mam tieto ulozene
16. máj 2013 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@jakelina to sa poťahuje polystyrén, narežeš a poťahuješ :slight_smile: ,keď sme boli na Inchcebe, tak baby spomínali, že hneď prvý deň, tam bola hneď hygiena, že vystavovať torty bez chladničky eee, tak boli hneď vyvedení z omylu, že je to polystyrén, tak bolo všetko ok
16. máj 2013 o 10:05  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blcha Dakujem , a ta posledna je tvoja :wink: :dizzy_face: , ze :grinning:
16. máj 2013 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@muffinka8 jeeej........ dakujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem, presne toto som hladala :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
cmuk - cmuk si rychla a perfektna. ,-)
Ja sice anglicky neviem, ale tak ucim sa par slovicok.......... no nikomu to nepovedz,,je to len a len koli tortam :sunglasses: :grinning: :grinning:
Ale teraz bola moja snaha v koncoch.
Este raz veeeeeeliiiikaaaanska vdaka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. máj 2013 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dm1 ja neviem tiež , musim kuk, ale ty mozes prist aj v pioatok vecer ak chces :wink:
16. máj 2013 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela no ja tiez milujem ruzovu, hlavne taku cyklamenovu. Konecne som ju mohla na torticku aj pouzit :slight_smile: Uz viem co je celofan idem si ho objednat tot u jednej sikovnej zienky :slight_smile: Este mam otazocku ci su kliestiky dobra kupa a ked tak ktore ? Nie su drahe a na obzvlastnenie sa mi to celkom vidi...
16. máj 2013 o 11:27  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ženy , pamatate sa ako som sem davala salku ze to chcu ako mini torticky na stuzkovu ? :grinning: :grinning: :grinning: viete co sa stalo ??????? chcu ich !!! mna poraziiii, vcera som sa pytala ci suhlasia aj s cenou, a ze hej, ze sice nasli aj lacnejsie, ale že šikovnost vyhrala, no ja neviem či som vyhrala :confused: :confused: :confused: :confused: :grinning: :grinning: :grinning:

@mamcas ja mam jedny uz som ich nepouzila roky , ale je to dobra vec , malo stoji a da sa pouzivat aj na kraje dloe aj hore na hocico, naj je asi tvar taka vlnovka tie mam aj ja , aj by som ti supla foto ale vsak ani neviem kde ic mam pouzite :grinning:
16. máj 2013 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (8)
@mysiatkoo , @lamps - micky moje, dobre, tak vydžíme ešte chvíľku :sweat_smile: . Mne to tiež nesúri, veď nemám komu skúšať, ja tortuchy nepečiem, len vrámci rodinky, ale keď som sa do nej zabuchla, tak ju proste musím mať :grinning: . Aaaaaaaa, nebite ma, ja som sa už taká narodila :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile:
16. máj 2013 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@mamcas hlavne kovove:slight_smile: tie plastove su na jedno pouzitie
16. máj 2013 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela no, tak na tie salocky sa tesim a jasne, ze sme nezabudli:slight_smile:
16. máj 2013 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mamina1978 :slight_smile: ja anglicky tiež neviem, ale keď hľadám torty tak len v AJ a to si stále šupnem do prekladača :grinning: :grinning:
16. máj 2013 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ach zienky moje.ako ja spravim tu motorku?:frowning2: korpus v rure, vykresy vytlacene a v hlave blok.........nemam rada technicke torty....
16. máj 2013 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak, to platí aj pre ostatné, čo tú krajku chceli, potom doriešime, neviem vás vymenovať všetky, ale šak sa ohlásite :grinning: :wink: , keď to bude aktuálne, dobroš? :dizzy_face:
16. máj 2013 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Fórum nie je pre firmy".
16. máj 2013 o 12:28 • zoja1983
@pristela no v piatok isto nestiham ani keby som chcela takze v sobotu rano nabehnem este ti dam vediet asi by bolo ozaj lepsie ist okolo teba a ist len jednym autom zbytocne tahat 2

a na salocky jasne ze pamatam si si zlavarila nezavidim ani trosku by ma porazilo :grinning:
16. máj 2013 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Kočky,pleas dajte nejaku tapetku s playboy tortickami...google teda niečo dal ale ja chcem nejaku krááásnu :slight_smile: :slight_smile:
16. máj 2013 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 asi tak,fakt to ide zle
16. máj 2013 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mám otázočku jednu otázočku a dúfam že mi niekto pomôže :grinning: Skúšala som kvety zo smartflexu velvet. Sušiť by sa mali výhradne pri izbovej teplote alebo v chladničke? Keď kvietok vytiahnem vytiahnem z bonboniérovej formy tak sa mi zdá že po čase zase splasne. V podstate nechápem ako je možné že vám tie lupienky tak pekne držia, nezlepujú sa medzi sebou a nesplasnú. Ako dlho by sa teda mali sušiť? Ďakujem veľmi pekne za prípadné odpovede :slight_smile:
16. máj 2013 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimcak nie háčik ,ale háčisko !!!!!!
16. máj 2013 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@z.junasova rozhodne nie v ladnicke ale iba pri izbovej teplote. zo smartu kvety susim najdlshie hadam do druheho dna a hned potom viazem niekedy aj rychlejsie ak treba nechapem ze ti to nedrzi :confused:
16. máj 2013 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mamcas ja som si kjliestiky kupila u cinana boli v baleni tri kusy kovove a tusim to stalo 2,80 € a tiez sa mi to paci teraz to davam skoro na kazdu tortu kym ma to zasa na chvilku neprejde :grinning: :grinning:
16. máj 2013 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
babulky ak by ste si niektora nasla cas hodit mi sem par fotiek torty co vyzera ako muffin a ak ste to niektora robila ja som radila kamoske ze nech spravi klasika kruh a hore este z misky tu polgulu ako by ste to robili vy? dakujem pekne
16. máj 2013 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Fórum nie je pre firmy".
16. máj 2013 o 13:57 • alexandrakocikova
@nika1985 ja som nasla len tuto jednu ulozenu
16. máj 2013 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (7)
@dm1 možno mám zlú techniku, ani tou guličkou na okraje neviem ako mám pracovať, z obrázkov sa to zdá byť ľahké, ale mne to iba stenší tie okraje ale neviem spraviť aby sa mi to tak pekne zvlnilo :sweat_smile: takže budem ďalej civčiť, cvičiť a cvičiť. A nedávala som zatiaľ lupienky na drôtiky ale som si vykrojila celý kvet a vrstvila. Keď dostanem fotky do PC, tak sem hodím to moje prvé velkodielo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. máj 2013 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
nemáte nejaké mafinky uložené také princeznovske?
16. máj 2013 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@z.junasova susit musis kazdy lupienok zvlast alebo aspon po castiach, nie zlozit cely kvet hned bo to poriadne nepreschne, to vlnenie krajov lupienkov s gulickovou kosticou ide len na takej tej podlozke na to , nie na hociakej , este k tomu schnutiu , moze to byt aj tym že mozes mat doma vlhko
16. máj 2013 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela išla som podľa jedného fotopostupu, ale teraz to skúsim s každým lupienkom zvlášť. Myslíš niečo také ako špongia? A k tej vlhkosti, skôr mám doma sucho, aj chleba keď nezakryjem, tak je za pár minút suchý :grinning: takže v tom to asi nebude. Takže cez víkend skúsim sušiť každý lupienok zvlášť, mali by mi prísť aj nové vykrajovače čo som si objednala. Takže som zvedavá čo z toho bude. Chcela by som totižto na 1.júna spraviť svokre tortičku s kvietkami a dať tam aspoň pár pivoniek, ostatné len nejaké jednoduché kvietky. A inak ďakujem za rady :slight_smile:
16. máj 2013 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rapunzel1 zlato a ten polystyren jsi něčím potřela, aby se to přilepilo???Nebo to drží i tak bez ničeho???
16. máj 2013 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok