• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@lamps - asi máš pravdu :grinning: ...som si zdriemla na trištvrte hodiny na gauči. Som KO. Ale idem bojovať. Ráno si prídu pre tortušu, tak musím makať...
17. máj 2013 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mia1111 keby si bola bližšie ja by som normálne fakt prišla :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
17. máj 2013 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
tak dievčatá-čavte :slight_smile:
dnes som si kúpila formu na písmenká-tú vytláčaciu.
raďte prosím
napchám do písmen marcipán a čo? nechám stuhnúť? a kde? v chladničke? a ako dlho?
alebo vytláčate hneď? ˇ
Ďakujem :wink: :slight_smile:
17. máj 2013 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps originálna nádhera :slight_smile: ja asi prestanem piecť a budem si objednávať u teba :grinning:
17. máj 2013 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Tak svatební ježečková hotová a odevzdaná
17. máj 2013 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (60)
@lamps - juuuuj, ani nehovor, bodlo by mi to :wink: . Ale tak určo sa raz stretneme, až budem môcť doraziť na nejaké to stretko :dizzy_face:
17. máj 2013 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
17. máj 2013 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (46)
Ahojte kočky, velmi rada pozeram na vase umelecke dielka a tak ste ma inšpirovali a tiež som sa pokusila - moja prasiatkova prvotina s minonkami:slight_smile:
17. máj 2013 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (42)
@gabkostanka
@mia1111 moc děkuji,udělala jsem to máslo,tak snad zítra ráno dobrý.Můj první dort a jsem spokojená,i když na ty krásné tady to nemá.
17. máj 2013 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
babule o kolkej cca to vidite na tie topolcany? MM je pozvany na gulas este mam dorabat tortu tak aby som si to vedela nejako podelit.
17. máj 2013 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zdravim, tak tu su moje dnesne.
17. máj 2013 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (49)
@pristela tak to je poklona, že máš uložený můj soudek s vínem jako inspiračku, jsem z toho normálně vedle :slight_smile:
17. máj 2013 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@florentina tvaroh ve vaničce je úplně jiný a na pribinák je nejlepší, ty v alobalu jsou vždycky takové hrudkovité i na chuť trochu víc jakoby tvarohovější, ale někdo má právě takový tvaroh rád, tak si myslím, že to určitě bude v pořádku, ono na chuti se toho zase tak moc nezmění
17. máj 2013 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@reruna :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: až mi zabehlo od smiechu :grinning: :grinning: :grinning: vsak je nadhernýýý :dizzy_face:
17. máj 2013 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lamps no to by ma nenapadlo, musim si zvyknut na novu pomocku polystyren :grinning: :grinning: dakujem za odpoved :wink:
17. máj 2013 o 21:11  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps ta ruzova ryba je dokonala. nema chybu. krasna. aj ta kvietkova je krasna nezna
17. máj 2013 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mamina1978 Krásnučké kvietky si urobila ... :slight_smile: :wink: :slight_smile:
17. máj 2013 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@livia76 perfektná !!!!!!!!!
17. máj 2013 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mamina1978 tak nech sa ti darí Zdeni :slight_smile: ... a dávaj pozor :wink:
17. máj 2013 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lamps nádherné torticky robis, jemnucke, ciste, a ta rybka má taký milý kukuč :wink:
17. máj 2013 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
dievcata minuly tyzden som toho mala vela tak som nestihala citat no ale vas docitat je hotova pohroma :D kolko tu toho je popisaneho. ale nejako ma to nenecha preskocit ziadnu stranku. no zavislost :grinning:

dnes som dokoncila tuto na prijimanie ale je kombinovana aj s narodeninami tak je taka trochu neutralnejsia aby sa hodila na obe prilezitosti. a s tou tvarickou som sa insprovala linkom co tu jeden cas hodila dm. sa mi tie tvaricky pacili tak som si chcela vyskusat :sweat_smile:

len rozmyslam ze cim asi tak maluju tie uplne jemnunke linky ako napriklad tie mihalnicky. lebo tato postavicka je pomerne malinka tak aj ten nechtovy stetecek bol na to hruby a dokonca aj sparatko. tak som sa snazila ihlou ale na nej zas nedrzala farba. by ma zaujimalo cim to robia alebo potom len musia byt tie postavicky asi trochu vacsie.
17. máj 2013 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (48)
@pralinka25 ta je strašně milená :wink:
17. máj 2013 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pralinka25 na cakelandii dala Andrea Stolfova taketo stetce..ze su na nechty a bude posielat n DE do SR..
17. máj 2013 o 21:55  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pralinka25 krasna :wink: a skusila si si z vacsieho stetca odstrihnut tak, aby ti ostalo len zopar stetin?
17. máj 2013 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby z Topolcian a okolia - ako je lepsie ist z NR do Ludanic? Tou sialene dedinovou cestou Vycapy-Opatovce alebo cez Dolne Lefantovce prosim?
17. máj 2013 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambula1307 @mysiatkoo ja mam taky jeden na nechty je tenulinky ale aj tak to neni uuplne tenucke. ale asi to bude tym ze ta postavicka je prilis malinka. je to mala torta.
lebo velkostne je to fakt tak ze ta linka ihlou by bola akurat len na tej kovovej ihle to zas nedrzi ta farba. ale skusim osmykat nejaky stetec asi tak ze necham asi dva tri chlpy a uvidim. dik za tip
17. máj 2013 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@pralinka25 a cim malujes prosim ta? ja som davala gelovu farbu a nevyzeralo to dobre
17. máj 2013 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps jej dkujem a postup ze to iba cele scapem dokopy? dakujeeem
17. máj 2013 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zz134 áno, scápeš to dokopy a hotovo
17. máj 2013 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pralinka25 ta postavicka je prenadherna! ja som tiez skusala tu tvaricku nuz ale nevydarila sa. Ale ja som strasny kydo, jemna motorika nikde :( ako si prosim ta robila oci? malovala si cele ocka alebo z hmoty?
17. máj 2013 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok