• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

14. decembra 2017 
17. máj 2013 o 23:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pralinka25 nejak mam obavu, ci sa bude pacit, lebo oni su zaryti motorkari
17. máj 2013 o 23:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zz134 vies co ja tie oci robim tak ze takou tou kosticou co ma na konci gulicku spravim do ksichtiku jamky a do nich vtlacim mini gulku a zas tou istou kosticou ju tam zatlacim a ono to tym padom zostane ako keby v rovine a nevytrca to bielko ocne von z tvare.

aj ta sada co si objednala ty vyzera ze tam v sebe ma cosi take tenunka. aj to sa mi lubi
17. máj 2013 o 23:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@macamac rozvalkas tak na tensie hmotu, nechas chvilu postat a ked chvilinku obschne vykrojis, posuchas, capnes o stol a pismenko vypadne, lepis na tortu vodou, lepidlom,
alebo hladaj v teme marcipanove torty- fotopostupy, recepty je tam postup so sackom, ale ja tak nerobim, takze poriadia skor ine dievcata
17. máj 2013 o 23:49  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pralinka25 ked prides pre kyblik, ukazem Ti, aky mam tenunky ja, ci ti nebude dobry:slight_smile:
17. máj 2013 o 23:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aduskatt ja myslim ze hej ved je presne taka aku chceli.
17. máj 2013 o 23:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aduskatt oki kuknem. ja mam od teba ten tenky na nechtiky on je super dobre sa s nim robia tenke linky ale na tie oci je to furt moc :frowning2: teda aspon na tieto prtave
17. máj 2013 o 23:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky, mám hotovo. Ja neviem, čo som tak dlho robila, fakt som pomalá jak slimák. Idem spať. Ráno odfotím, ale či aj pridám to neviem... :sweat_smile: ...dobrú noc :wink:
17. máj 2013 o 23:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pralinka25 tak potom fixa:slight_smile:
18. máj 2013 o 00:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt nie nie, je to v tomto pripade free...briti su svacnuti ti pytaju strasne sumy za postovne, od nich nic nekupujem...
18. máj 2013 o 00:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zz134 takze ked je cez USA ebay shipping free, tak je to fakt ze free? Ak ano, si ma dost potesila:slight_smile:
18. máj 2013 o 00:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pralinka25 no vyskusam to tak robit ...ved ak by si nieco chcela tak kludne napis ...nemam problem to objednat...
18. máj 2013 o 00:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aduskatt nie vzdy je to tak ...ak nieco hladas daj si vyhladat iba kde je free ...a ono to nie je ani z usa ale z ciny po vacsine
18. máj 2013 o 00:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zz134 hejm to mi je jasne, len takto som hladala aj cez britksy a tam zrazu, ze mimo UK je postovne a teda ze riadne, preto som prekvapena, pojdem posnorit:slight_smile:
18. máj 2013 o 00:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aadulik2110 :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: , volali mi baby z Trenčína, že rýchlo si zapni markízu, budú dávať tvoje torty, aj tá na začiatku svadobná s figúrkami bola moja aj ten zámok, joj som tak rada :D sa tešinkujem, že sa páčila
18. máj 2013 o 00:18  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@eliska22 prosim ta ake mas vykrajovačky na tie pismenka su peknučke :slight_smile: dakujem
18. máj 2013 o 00:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ste tu baby niekto? potrebujem urgent pomoc....chcela som urobit na tortu so smf 30tku stojacu a od rana mi to nevytvrdlo....dala som to do chladnicky ...tak neviem mam to nechat vonku na vzduchu? alebo co eje zle? rano mam odovzdat tortu ma poraziiiiiii
18. máj 2013 o 00:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katkak23 nechas vytvrdnut tak bezne kuchyna na vzduchu, urcite nedavas do chladnicky, tortu daj, spat chladnicka, cisla az rano das, ked to bude suche :wink:, neboj vytvrdne aspon trocha, pre druhy krat urob skor aj 2-3 dni a nechaj na vzduchu susit :wink:
18. máj 2013 o 00:54  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@karmenta už si asi objednávala krajky čo? ak nie aj ja by som chcela takúto ak sa môžem pridať, ak si už objednávala tak nič http://www.eshop-olja.cz/product/silikonova-forma-krajka-dekor-3x-pas-30x40-cm-1953/
18. máj 2013 o 01:05  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pralinka25 jejo, velmi miluckaaa :dizzy_face:
18. máj 2013 o 01:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luciahromadkova no do kelu ja som to tusila...no tak hadam sa to nejako spravi do rana... :confounded: a este sa mi ta trojka aj zlomila ako spadla...trafi ma ale dako som zlepila :angry: Dakujem luci za radu .... som to casovo nejako podcenila. nabuduce si dam uz pozor...ale mam nachystanu aj varianku na plocho pre istotu :wink:
18. máj 2013 o 01:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
k meninám :slight_smile: svetly korpus,pribinák,lesné ovocie :slight_smile:
18. máj 2013 o 07:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (46)
čoko korpus,čoko krem+ banány :slight_smile:
18. máj 2013 o 07:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (44)
@reruna no, to už jsem zjistila taky :wink: ...ale bohužel jsem neměla jinou možnost. A máš pravdu i s tou chutí, zbylo mi trochu krému doma a krásně se to rozleželo, spojilo a je to trošku jiné, ale taky dobré.
18. máj 2013 o 07:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mariann2 nádherné všechny a s tou objednávkou pro "vedení" cukrárny to je fakt gól. Ale nedivím se jim, tvoje dortíky jsou nepřekonatelné....
18. máj 2013 o 07:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@gabina275s ahoj, už jsem objednala, přesně tuto, jeden pruh mi zbývá, chceš ho?
18. máj 2013 o 07:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zz134 ahoj,a vedela by si objednať,ja to neviem cez tie cudzie stránky.Ja som si kúpila takú podobnú sadu u číňana ,ale veru sa mi s tým nerobí dobre,štetce sú už roztrapkané.
18. máj 2013 o 08:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zz134 ahoj,a vedela by si objednať,ja to neviem cez tie cudzie stránky.Ja som si kúpila takú podobnú sadu u číňana ,ale veru sa mi s tým nerobí dobre,štetce sú už roztrapkané.
@zz134 dobrá je aj tá ružová sada
18. máj 2013 o 08:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som už tiež pre tento týždeň skončila a pridávam .N atej svadobnej je tá nešťastná krajka ,samozrejme nie celá ,lebo celú sa mi nepodarilo vytiahnuť a zbytok tej druhej krajky ,bolo mi to ľúto vyhodiť tak som to použila,lebo aj tak to nebola nejaká špeciálna torta,to len nevesta niesla do práce do Nemecka /12 hod./cesta,lebo svadbu mali na Slovensku.Srdiečko bolo na želanie ,vraj len najjednoduchšie ako sa dá keď aj bez ozdoby ,len potiahnutú,ale prehovorila som ju ,že aspoň trošku nech je zdobená..
18. máj 2013 o 08:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (55)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok