• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

21. januára 2017 
@lamps a ešte keď môžem poprosiť ružovu presne názov farby a modra tiež nazov budem sa snažiť niečo pomiešať a vytvoriť.
18. máj 2013 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luciahromadkova ďakujem :slight_smile:
práve ich robím...a nejde to
ja mám tú vytláčaciu formu, mi poradila jedna, že tam dám marcipán, na chvíľu do mrazáku a vytlačím...
ale nejak mi to nejde :unamused:
18. máj 2013 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moje tohotýždňové dielka... :wink:
18. máj 2013 o 12:26  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (57)
BABYYYYYYY
som na nervy!!!!
poraďte mi prosíííím
ako sa robia tie vytláčacie písmenká??
už len meno mi chýba na tortušu pre dcérku

ĎAKUJEM!!!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
18. máj 2013 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@emilkaaa juuj, keď ja tie farby miešam tak hala-bala :grinning:, niekedy dám do fialovej W. violet trochu ružovej W. rose, niekedy zmiešam modrú W. royal blue s troškou červenej z drogérie a niekedy miešam len modrú a červenú z drogérie :grinning: to ani neviem, či som ti pomohla :grinning:
18. máj 2013 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@macamac vyváľaj si na tenučko hmotu, nechaj ju chvíľu uschnúť na vzduchu, potom vy narež obdĺžničky veľkosti písmen a šablonu si polož písmenkom, ktoré potrebuješ na hmotu a pritlač, pošúchaj ním po doske a ak máš tú vytláčaciu šablónu stlač zo zadu tú lištu a písmenko ti vypadne samé. Ak máš obyčajnú šablónu trochu ňou buchni o dosku a písmenko vypadne
18. máj 2013 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Rýchlo pridávam fotečky a letím do Trenčína na výstavu stretneme sa večer :wink: tá prvá je pokus o Spievankovo a posledná ježková bola špeci zadanie 7 ježov s menami
18. máj 2013 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (58)
@gabina275s to nevím, také mám první, ale vzhledem k tomu, že tip na rozdělení 3 pruhů mezi 3 maminky tady padl od zkušených holčin, tak snad to bude ok :slight_smile:
18. máj 2013 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj dámy, přišla jsem vás zkouknout,to není ani možné ty nádhery tady! vše je neskutečně dokonalé a nádherné!

@jakelina ten rákosníček! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: krása! S dovolením si ho ukládám.
18. máj 2013 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisak77 kraasne torty prosimta na tej poslednej to mas aku formicku na ten krizik a na to okolo toho ruzoveho je to kraasne :wink:
18. máj 2013 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, neviete mi poradiť, kde nájdem šablonu na chlapčenské capačky - ale takú polopatistickú- aby som len prekreslila - :grinning: Ďakujem
18. máj 2013 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps Ďakujeeeeeeem :dizzy_face: :slight_smile: :wink:
18. máj 2013 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps a tuhne ten krem v pohode? lebo je taky nejaky tekutyyyyyy
18. máj 2013 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps ta rybka nema chybu, je nadherna :slight_smile: :dizzy_face:
@pralinka25 krasna postavicka, ten ksichtik sa ti podaril :slight_smile:
18. máj 2013 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte kocky, sikovnice. nemate prosim vas niektora fotopostup na bobra? resp. kde by som to mohla najst? dakujem :slight_smile:
18. máj 2013 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak takto dopadlo to pivo:slight_smile:
18. máj 2013 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (43)
@zz134 Tak pridaj ešte Crém Olé trošku
18. máj 2013 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Žienky, keď robíte pribináčkový krém, tak ho robíte celý mixérom? myslím šľahačku s ole a cukrom tiež mixujete a potom ked pridáte tvaroh, len ručne miešate, či mixerom? (aby som to nepokašlala....) Díky, pekný deň
18. máj 2013 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@chavierka ja capnem všetko naraz do misky a spolu vyšlahám.....
18. máj 2013 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@chavierka tiez tak ako @katuskad , vsetko do misy naraz a vyslahat
18. máj 2013 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katuskad myslíš tým aj tekutú smotanu, alebo už spravenú šlahačku a potom všetko naraz mix
18. máj 2013 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@chavierka aj tekutú smotanu.....
18. máj 2013 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte Sikulky.. idem si k vam po inspiraciu.. buduci tyzden mame spojenu oslavu viacerych oslavencov v rodine.. a chcem robit spolocnu tortu.. mate nejake napady? :slight_smile:
18. máj 2013 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katuskad ďakujem pekne
18. máj 2013 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
A minulotýždňová pre nášho Lukaška
18. máj 2013 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (43)
@chavierka nemusis nic vyslahavat dopredu, vsetko ako povyberas z kelimkov a obalov slahnes do misy a zmixujes... :slight_smile:
18. máj 2013 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tie krajky s magic decor su take krasneee rozmyslam si aj ja kupit len keby to nebolo takee draheee nechce ist niekto napoli? :slight_smile:
18. máj 2013 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela ten dort s duhou! páni! nádhera!
18. máj 2013 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@asianflower ten NY dort! neskutečné!
18. máj 2013 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Prominte,že nekomentuji všechny dorty,blbne mi net,ne vše se mi odešle nebo načte.Ale líbí se mi vše,už ted jsem si vyhlédla inspiraci na x let dopředu.Jen kdyby bylo komu péct,peču jen pro rodinu.To stěhování před rokem a půl mi přerušilo většinu kontaktů.
18. máj 2013 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok