• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@jakelina dakujem :slight_smile: mozem sa este opytat ako by som to mala robit? Potiahnut bielou celu tortu a potom na to dalsiu nafarbenu? A vlastne aj pod tortu musi ist farebna. Joj ja zaciatocnik mam z toho hokej :(
18. máj 2013 o 20:27  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pridávam tortuše a idem sa pokochať vašimi. To akože ferrari, to bola hrôza, celé sa mi to rozpadalo :frowning2:
18. máj 2013 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (49)
@lokalistin povedala som im, nech si vyberu inu....:slight_smile: tal snad najdu nieco :slight_smile:
18. máj 2013 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mamcas ne potáhneš jenom ten bok, jako listy bílou a pak už jenom ten vrchní díl a dole to orámuješ kouskem hmoty, aby to vypadalo jako spodek knihy.
18. máj 2013 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky po dlhšej odmlke pridávam svoju tortušu pre moju Emku :slight_smile:
18. máj 2013 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (50)
@lamps dakujem musím kupiť pekné kvetinky sú z toho :wink:
18. máj 2013 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@katkak23 iba 24 hod je to SV a v každom čísle mám špáratko to bambusové :wink:
18. máj 2013 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@1zaza jej ferrari. vyzera fajnovo. mna caka take na 1. juna. ako bolo tazke to tvoje prosim?
18. máj 2013 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@florentina Neviem, ci si spomeniem na vsetky, ale minuly rok boli:
Ty, miciatko, mariann2, dm1, anibas, pipka, jakelina, lamps - druhy den, vecernicci, larah, dadka212, pristela, eliska22, mia114, Ludka Simoncic - ale jej nick neviem (ak ho niekto vie, nech ho prosim napise florentine do spravy, nie verejne spajat s menom) a este ada a vlada prisli na chvilku pozriet. Ospravelnujem sa, ak som na niekoho zabudla.
18. máj 2013 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
18. máj 2013 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (47)
@miciatko krásne
18. máj 2013 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@miciatko ako si robila ten pník?to je potiahnuté zvlášť boky a zvlášť vrch?mám robiť na budúci týždeň pník a rozmýšľam,ako to budem robiť :slight_smile:

a ďakujjem za všetky laiky za tortuše :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
18. máj 2013 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pralinka25 nádherná postavička.
18. máj 2013 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@benjik aký NY dort? nevidela som žiadny
18. máj 2013 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucula73 najprv som si potiahla bledohnedou vrch a potom bok a zastrihla neake tri milimetre nad pnikom ...
18. máj 2013 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lussy23 strana 5012
18. máj 2013 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miciatko aha,vidíš......ten vrch som rozmýšľala,ako urobiť,aby to kusok prečnievalo.....ďakujeeeeem :slight_smile:
18. máj 2013 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@maca77 dakujeeem :slight_smile:
18. máj 2013 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mamcas mám len niečo pre záhradkára
18. máj 2013 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (9)
@adrika202 nie je zač... ja som tam nedávno kupovala, tak preto ma to hneď napadlo
18. máj 2013 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@benjik dakujem pekne:slight_smile: bola dost na rychlo, este by to chcelo doladit detailiky,ale vobec som nestihala.No hlavne ze potesilaa obdarovaneho :slight_smile:
18. máj 2013 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky :slight_smile: Tak pridam moje nocne. Od piatka rana som nespala. Mala som poobednu v praci a potom nocnu a dennu doma :grinning: uz ledva vidim a rano zasa do prace :confounded: :angry: A este prosba nemate nieco ulozene ako BORAT ? :grinning: :grinning: Dakujem
18. máj 2013 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (32)
@zsuzsu je to o ničom piecť popri práci,ja som šla spať od stredy do piatku vždy po druhej hodine a ráno do roboty,mala som tri tortuše,............a dnes poobede ma u našich odvalilo,som s malým dve hodky drichmala :slight_smile:
18. máj 2013 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@pipka Jéj, máš novú foto :dizzy_face: Normálne som chvíľu premýšľala, že kto to píše :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:
19. máj 2013 o 00:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
caute babulky, pridavam aj ja svoje -3 tento vikend a 3 minuly vikend.
19. máj 2013 o 00:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (47)
dobre rano kocky, je tu nejaka dobra dusa z Bratislavy, ktora by mi bola ochotna pomoct - snazim sa uz 3 dni vymodelovat baletne spicky ale je to des a hruza, - a spravila by mi ich - vid foto ? bola by som moc povdacna, potrebovala by som ich na stvrtok. Vdaka
19. máj 2013 o 06:19  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Dobré ráno, prosím o radu. Dekorace i potažení dortu jsem dělala Smartflex Velvet a pracovalo se mi s tím naprosto dokonale, jak na to potažení tak na jemné dekorace. Nyní mám před sebou 3patrový dort a hledám na potažení hmotu, která bude levnější. Byla mi doporučena Roll dekor, že stojí jen 91/Kg, oproti smartflex za 225/1,4kg. Já vůbec netuším, kolik na ty dorty spotřebuji a nerada bych se na tom finančně zruinovala :slight_smile: V diskuzích jsem ale na roll decor nečetla nic moc pozitivního, že nemá dobrou chut, že se v létě táhne a lepí atd. Proto prosím o radu jestli roll decor vzít nebo ne a když ne tak jestli vzít K2 za 146/Kg, nebo radši bych měla jako začátečník zůstat u dražšího Smartflexu, se kterým ale vím, že to zvládnu :slight_smile: Díky za odpovědi
19. máj 2013 o 07:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok